andrija1411
Početnik
- Poruka
- 8
Ovako... mozda i postoji ova tema na forumu, ali ja nisam uspeo da je pronadjem
...
Naime, zelim da u Excelu napravim sledece: da na pocutku dokumenta imam ,,sablon" u kome cu unositi podatke... kada unesem podatke hocu da mi se oni poredjaju ispod sablona u odredjene celije a da mi se sablon isprazni automatski za sledece unosenje... nadam se da to moze da se izvede u Excelu....
Unapred hvala
P.S. Ne koristim mnogo Excel pa ce mozda bti malo teze objasniti mi
Naime, zelim da u Excelu napravim sledece: da na pocutku dokumenta imam ,,sablon" u kome cu unositi podatke... kada unesem podatke hocu da mi se oni poredjaju ispod sablona u odredjene celije a da mi se sablon isprazni automatski za sledece unosenje... nadam se da to moze da se izvede u Excelu....
Unapred hvala
P.S. Ne koristim mnogo Excel pa ce mozda bti malo teze objasniti mi

