Quantcast

EX YU o Kosovu i Metohiji

fosilvaso

Elita
Poruka
24.025

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.976
Citat sa linka:
"Po Bečkoj konvenciji nadležni organi države domaćina su dužni da obezbede bezbednost ambasade", rekao je Šuc
-----
:D:D
Kada je ne-Srpska zadnjica ugrožena, ODMAH se pronalaze međunarodne konvencije za zaštitu interesa i prava!:D
Napad na ambasadu se tretira kao napad na tu državu.
Sećam se da je kineska ambasada bila bombardovani pa nisu objavili rat Amerikancima...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Mene chudi takva pasivnost ex-YU elemenata kod nas,recimo b 92.
Ja sam ochekivao jachu kampanju bensendiranja i shirenja defetizma tipa"jadni smo i tako dalje".
Valjda ochekuju da ce narod za dan-dva da se izduva pa kao..dzaba trud.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.976
Sećam se da su za Koštunicu vezali i sove i mačke ... Nije loše. To su neki mediji hteli da mu napakoste, a simbolika ovih životinjki govori drugu priču :
1. Mačka - veština, sposobnost preživljavanja
2. Sova - mudrost

Obe ove karakteristike je već odavno pokazao.
Aham, ova sfinga se pomirila sa Tadićem (preživljavanje) i otkazala radikalima (mudrost)

p.s. može i obrnuto

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.052
u ovako po zemlju ozbiljnim momentima, treba imati jednu mrvicu jedinstva.
ma šta ja mislio o tom Koštunici, sutrašnje obraćanje nama kao građanima ove zemlje je važno i za stabilnost i za budućnost i za svakodnevni život, nadam se da će poruka biti odmerena, jasna i umirujuća.
nadam se da neće goreti pekare, buregdžinice, poslastičarnice po Srbiji i da ćemo 18. dočekati jedinstveni bar oko nečega.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
u ovako po zemlju ozbiljnim momentima, treba imati jednu mrvicu jedinstva.
ma šta ja mislio o tom Koštunici, sutrašnje obraćanje nama kao građanima ove zemlje je važno i za stabilnost i za budućnost i za svakodnevni život, nadam se da će poruka biti odmerena, jasna i umirujuća.
nadam se da neće goreti pekare, buregdžinice, poslastičarnice po Srbiji i da ćemo 18. dočekati jedinstveni bar oko nečega.
Zasto da gore pekare i burekdzinice kad one vise odavno nisu siptarske?