Toxique
Veoma poznat
- Poruka
- 10.739
Ok veceras je eto nisam ni znala, prvo polufinalno veče naši momci nastupaju za ulazak u finale,znam da vecina vas hejtuje evroviziju imam I ja razlog zasto nisam gledala par godina unazad,ali me interesuje vase misljenje o bendu Lavina,i kakva vam je pesmica.

