Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

Ziri nije glasao za ukrajinu, ne bi oni pobedili. Medjutim takmicenje i glasanje je tako koncipirano da glasaju narodi, pa su svi Ukrajinci u dojaspori,komsijske zemlje itd. glasali za njih.Tako su na kraju pobedili. Jednostavno je bilo glupo menjati nacin glasanja...
Treba glasati po srcu-Albanija-Albanija! Ma, ako je pesma dobra i vozi, savila bih vrat i glasala za Albaniju, prosto i jednostavno!
Politika treba da se izmesti iz sveta muzike i umetnosti, ali realno, ja sam idiot i svi su od mene bolji i pametniji.

Inace takmicenje je kao i uvek, kao nekakva zabava za ljude koji vole tu slusanu muziku...Ja to niti volim niti posebno pratim..Kapiram da se u mnogim zemljama time bave drugaciji ljidi, koji osecajucinse potlaceno na taj nacin iznose nekakve svoje stavove. Tu mora biti i kvaliteta i ne sumnjam da se tako stize do mesta da odes ba tu evroviziju, ne nikakvim uticajem drzave, drzavnog vrha ili politike... Posto je to svojstveno nama, mi onda mislimo da ne nekakva agenda slala pretsavnika Irske na eurosong itd...To sigurno nije istina...A i brate umesto da gledamo na to kao na zabavu, mi gledamo kao na rat, najvaznija je pobeda...Tako gledamo i na sport...

Inace takmicenje je kao i uvek, kao nekakva zabava za ljude koji vole tu slusanu muziku...Ja to niti volim niti posebno pratim..Kapiram da se u mnogim zemljama time bave drugaciji ljidi, koji osecajucinse potlaceno na taj nacin iznose nekakve svoje stavove. Tu mora biti i kvaliteta i ne sumnjam da se tako stize do mesta da odes ba tu evroviziju, ne nikakvim uticajem drzave, drzavnog vrha ili politike... Posto je to svojstveno nama, mi onda mislimo da ne nekakva agenda slala pretsavnika Irske na eurosong itd...To sigurno nije istina...A i brate umesto da gledamo na to kao na zabavu, mi gledamo kao na rat, najvaznija je pobeda...Tako gledamo i na sport...
Jel ti mozes da pogodis koja je ovo vrsta muzike....?

Autorska
Bukvalno brutalna istina gde se promoviše satanizam pre je bio LGBT onda setimo se nameštanje da pobedi neonacistička Ukrajina a sada nameštaju da pobedi Izrael koji vrši genocid pred očima celog čovečanstva.
Ova je tema otvorena zato sto je predstavnica Izraela na generalnoj probi izviždana i time se vidi da će sve biti namešteno da pobedi na Evroviziji.
Mislio sam da ćeš napisati da se Irskoj namešta pobeda, kakav sad Izrael :D

Hrvatska pobeđuje po svemu sudeći...

1715461743565.png

Četir' konja besna

Jel ti mozes da pogodis koja je ovo vrsta muzike....?
To se izgubilo vremenom. Ne znam ko je kriv za to, ali vidim da nasa omladina slusa nekakve izmesane stilove, sve nabacano jedno preko drugog. Ne volim, ali razumem da je to deo ovog vremema...Ranije se slusao pank, metal, ska, rok,rap, narodna muzika i tacno se znalo ko sta slusa..To je bilo striktno... Bila je velika glupost ili pozod za zaebanciju, gotovo nwmoguce videti nekog da je obucen u jedan stil, a da slusa nesto drugo...

Otkud se taj satanizam toliko proširio na kolektivnom zapadu ?

Počinje da dominira kulturom, umetnošću, medijima, politikom ?
Gde ti znas sta je satanizam...
Ne razumes ni stare civilizacije, niti religije, a ni danasnje...Ne razumes azijske kulture, niti juzno americke,Africke a kamoli evropske, a sve su pune onoga sto tebi danas licina satanizam..Ne razumes ni humanizam, ni renesansu...Ne znas sta ima u tim starijim civilizacijama i sta se cuva do danas... Za tebe je sve to satanizam. Ne razumes ni Kelte, ni vesticarenje, ni svet stariji hiljadama godina od nase tradicije...Mislim da ne treba da ih se bojis, nece te oni streljati, niti bacati anatemu, to je posao drugih, onih koji misle da su na strani nekakve uzvisene pravde, a ovo je samo muzika, ples, igra...

Gde ti znas sta je satanizam...
Ne razumes ni stare civilizacije, niti religije, a ni danasnje...Ne razumes azijske kulture, niti juzno americke,Africke a kamoli evropske, a sve su pune onoga sto tebi danas licina satanizam..Ne razumes ni humanizam, ni renesansu...Ne znas sta ima u tim starijim civilizacijama i sta se cuva do danas... Za tebe je sve to satanizam. Ne razumes ni Kelte, ni vesticarenje, ni svet stariji hiljadama godina od nase tradicije...Mislim da ne treba da ih se bojis, nece te oni streljati, niti bacati anatemu, to je posao drugih, onih koji misle da su na strani nekakve uzvisene pravde, a ovo je samo muzika, ples, igra...
Kiriku tebra daj broj dilera

Back