Evropsko prvenstvo 2012

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mario Gomez !! A, iako navijam za Rusiju, kladio bih se na Nemačku ili Francusku da će da budu prvaci !! Mada, ako Rusi izbore prvo mesto večeras i tako izbegnu Nemce u četvrtfinalu, sve je moguće !! Francuzi imaju najnepredvidljiviju ekipu, Rusi najbolju "hemiju u ekipi", a Nemci su najspremniji !! Špance sam namerno preskočio, jer smatram da bez Davida Vilje ne mogu na najviši stepenik !! Mada, možda grešim !? :D

Mario Gomez !! A, iako navijam za Rusiju, kladio bih se na Nemačku ili Francusku da će da budu prvaci !! Mada, ako Rusi izbore prvo mesto večeras i tako izbegnu Nemce u četvrtfinalu, sve je moguće !! Francuzi imaju najnepredvidljiviju ekipu, Rusi najbolju "hemiju u ekipi", a Nemci su najspremniji !! Špance sam namerno preskočio, jer smatram da bez Davida Vilje ne mogu na najviši stepenik !! Mada, možda grešim !? :D
Slazem se sto se tice Spanaca... :D Vilja je Vilja!! :D Zacudila me je Rusija, jer sam prije pocetka prvenstva citao da strasan razdor pogadja rusku reprezentaciju(tj. da se igraci iz Dinamo Moskve i iz Zenita djele)... Ali kako prvenstvo odmice vidim da to nije istina... :) Holandija je potpuno podbacila i moram priznati da su me oni najvise razocarali... :) Pozitivno su me iznenadili i Hrvati koji ne igraju nimalo lose... :ok:

Da, uz dužno poštovanje i Ćaviju i Inijesti i Toresu i Silvi, ipak im je Vilja doneo obe titule !! A da, razdor između igrača CSKA i Zenita je postojao, ali Putin (inače strastveni navijač Zenita) im je rekao da oni sad ne igraju ni za Cska ni za Zenit, već za jedinu majku - Rusiju i za svoj narod !! I to je,do sada, delovalo !!
A holandija igra, onda kad igraju Roben i Snajder, a pošto obojica "ne mogu da se sastave" na ovom prvenstvu, mislim da oni nii grupu neće da prođu !!
Hrvati imaju dobre igrače i Bilić nije uopšte loš taktičar, ali mnogo su "tanki" pozadi, čak tanji i od Rusa ... ali, videćemo, lopta je okrugla, ali jedno je sigurno - Englezi su opet džabe dolazili :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back