Evropski fondovi

Ko tebe inatom ti njega bombama sa osiromašenim uranijumom.

A šta si očekivao kad hoćeš da prkosiš velikoj sili a silu nemaš? Ajde lepo reci? Vi ovde kao da ste pali sa marsa, ne znam da li se pravite blesavi ili vam fali koja daska u glavi? Hoćeš da se ku*čiš pred jačim i dobiješ batine, šta ti tu nije jasno? Ne kažem da mi se to sviđa ali tako to ide. To što nekolicina vas voli da se pravi mutava, kao ne znate kako stvari funkcionišu pa sad meni traćite vreme da moram da vam objašnjavam ko da ste neka deca debili. Ajde manite me se, kad skinete pelene onda ćete razumeti neke stvari koje mi odrasli razumemo.

A šta si očekivao kad hoćeš da prkosiš velikoj sili a silu nemaš? Ajde lepo reci? Vi ovde kao da ste pali sa marsa, ne znam da li se pravite blesavi ili vam fali koja daska u glavi? Hoćeš da se ku*čiš pred jačim i dobiješ batine, šta ti tu nije jasno? Ne kažem da mi se to sviđa ali tako to ide. To što nekolicina vas voli da se pravi mutava, kao ne znate kako stvari funkcionišu pa sad meni traćite vreme da moram da vam objašnjavam ko da ste neka deca debili. Ajde manite me se, kad skinete pelene onda ćete razumeti neke stvari koje mi odrasli razumemo.
Pa zato su im putnički avioni pogodili bliznakinje i jedan upao u pentagon. Daće bog da celu ameriku pretvori u radioaktivnu prašinu.

Pa zato su im putnički avioni pogodili bliznakinje i jedan upao u pentagon. Daće bog da celu ameriku pretvori u radioaktivnu prašinu.

Ti kada bi kapirao stvari, znao bi da su sve velike sila iste, da tu nema razlike. Pošto imam utisak da razmišljaš na dečiji način, pa sile deliš na gudgajse i bedgajse a to uopšte nije tako. Svaka velika sila će da te zgazi ako joj se nađeš na putu, nebitno da je to Amerika, Rusija, Kila ili ko god. I Rusija i Kina su isto nasilnici u regionima u kojima imaju uticaj. Tu nema nikakve razlike. Mi smo prosto geografski na lokaciji zapada i kao neko ko se vazda inati uvek izvučemo deblji kraj, ali to hebeno ne znači da nas mrze, već da prestanemo da se inatimo. Ista stvar bi se dešavala i da smo pored Rusije ili Kine. I Rusija baca bombe po svojim komšijama ako im se nešto ne svidi, primeri za to su ti Ukrajina i Jermenija. Dakle sve funkcioniše na isti fazon. Mi kao mala zamlja ne možemo da budemo totalno slobodni i da radimo šta nam se dune kako ti i ostala deca mislite. Možemo samo američku čizmu da zamenimo uskom i opet nam je isti k. Tako dosta više tih glupih priča ovi nas mrze, oni nas mrze, ovi su zli, oni su dobri... dajte odrastite više.

Back