Evropljani kritikuju Tomislava Nikolića

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
Predsednik Boris Tadić blagovremeno je upozoravao da ne treba glasati za radikale, jer će nas vratiti u devedesete i konflikt sa svetom.

Šta ovog jutra čitamo:

EP rezolucijom kritikuje Nikolića

Prema nekim najavama, rezolucija će biti mnogo oštrija u kritikama od Evropske komisije.

834626-12.jpg

Због чега га критикују? Због тога што је рекао оно што се одавно зна и поновио оно што су нам већ 100 пута поручили из ЕУ - да је услов за чланство признање Републике Косове!? Са ЕУропским дебилима не треба имати посла.

ДОДАТАК ЗА ПОЗОРИШТЕ У СРБИЈИ...:per:

Када се сетим и размислим...јавности ...народу Србије је..УВЕК НЕКО ПРЕПРИЧАВАО...садржај свих тих резолуција, споразума и осталих важних и актуелних међународних и међудржавни докумената ..аката...и...НИКАДА НИЈЕДАН НИЈЕ - У ЦЕЛОСТИ И ЈАВНО ПРЕЗЕНТОВАН...:think: :aha2:

ЗНАМ..:per:....да када би јавност - народ Србије била ...ПРАВОВРЕМЕНО ИСТИНИТО И У ЦЕЛОСТИ ИНФОРМИСАНА... наши политичари би ...МОРАЛИ ДА ПАЗЕ ШТА ПРИЧАЈУ ...:besan2::per: :aha2:

Како то није могуће нигде у свету, а у ...СРПСКОЈ ЗОНИ СУМРАКА...о томе ...НЕМА ГОВОРА....могу да нас ...ЛАЖУ, МАЖУ И ИЗМИШЉАЈУ ДО БЕСВЕСТИ.....али морају да пазе ..ДА СЕ НАМА НЕ СМУЧИ...
3f40596c35038b0112d154a98673f78b.gif
......јер...:per:......:besan2: ПОВРАТИЋЕМО ПО ЊИМА :batina:

Диплома je кренуо са изјавама о његовој "новој платформи за Косово" (ахахаха пасоши Косова признати 4. новембра о.г.) јер губи живце - 'Алек' се намерио да му ухапси саучесника и "саветника за привреду" Предрага Микића, тако да је сјајно што га сада и "ЕУ" пецка.
Са обзиром да ће се са Микићевим хапшењем дигнути велика прашина, многе ће се Дипломине афере поново отварати и по таблоидима развлачити - од поништене продаје Вршачких винограда до опскурног фонда Прве даме, па и самог председниковог "дипломирања", можемо се чак надати и једном добром импичменту! Зима је почела занимљиво како нама одраслима који волимо политику тако и деци гледе зимских радости :zimag: :sanke:

Poslednja izmena:
Ne brinite braćo ,neće biti nikakve potrebe za rezolucijom . Već u ponedeljnik, da ne kažemo montag , Nikolić se sastaje sa herr Wilhemom gde će mu tačno saopštiti da je jeo govna ,baš tim rečima bez moljenja , da je radio to i to jer je bio slep pored ociju .A onda kao što je red zamoliti tj. zatražiti da ga kazne,da okaje svoje grehe i da ponovo postane čovek i da stane na svoje noge .

Ne brinite braćo ,neće biti nikakve potrebe za rezolucijom . Već u ponedeljnik, da ne kažemo montag , Nikolić se sastaje sa herr Wilhemom gde će mu tačno saopštiti da je jeo govna ,baš tim rečima bez moljenja , da je radio to i to jer je bio slep pored ociju .A onda kao što je red zamoliti tj. zatražiti da ga kazne,da okaje svoje grehe i da ponovo postane čovek i da stane na svoje noge .

Њега BND штити, то је тачно, јер знају да ако оде он одлазе сви (баш као што је Диплома и рекао за новине) али има и оних у "ЕУ", мало јачих још увек, који сматрају да је Диплома своје одрадио, као и ова влада..

Poslednja izmena:
Ako je istina meni je ovo zabrinjavajuce. Izgleda da je Nikolic preplivao i da se prodao Rusima za saku rubalja. Prvo mi je sumnjiv bio Vucic koji iz ne znam kog razloga odbija da Srbiju sto pre uvede u NATO Alijansu da se borimo rame uz rame sa bracom evropljanima protiv Rusa i ostalih neprijatelja sada i ovo sa Nikolicem. Ne znam dokle ce ovo ovako moci.

Srbija hoce u EU i NATO! STOP IZAZDAJI NASIH EVROPSKIH NACIONALNIH INTERESA!

Ako je istina meni je ovo zabrinjavajuce. Izgleda da je Nikolic preplivao i da se prodao Rusima za saku rubalja. Prvo mi je sumnjiv bio Vucic koji iz ne znam kog razloga odbija da Srbiju sto pre uvede u NATO Alijansu da se borimo rame uz rame sa bracom evropljanima protiv Rusa i ostalih neprijatelja sada i ovo sa Nikolicem. Ne znam dokle ce ovo ovako moci.

Srbija hoce u EU i NATO! STOP IZAZDAJI NASIH EVROPSKIH NACIONALNIH INTERESA!

Ђубре нацистичко, марш натраг у НАТО чмар одакле си испузао на овај свет!

Савез Велике Немачке и Путинове Русије инсталиран у Београду мора се уништити, а за то је најбољи и најсигурнији начин свакако прво импичмент за Диплому, уз обарање Коферчета, и на крају остаје сам 'Алек'. Поменути савез, а који је инсталиран у Србији уз помоћ тријумвирата Диплома - 'Алек' - Коферче, као ни радикале ( без беџа ) на власти, више никад нећемо гледати!

Poslednja izmena:
ДОДАТАК ЗА ПОЗОРИШТЕ У СРБИЈИ...:per:

Када се сетим и размислим...јавности ...народу Србије је..УВЕК НЕКО ПРЕПРИЧАВАО...садржај свих тих резолуција, споразума и осталих важних и актуелних међународних и међудржавни докумената ..аката...и...НИКАДА НИЈЕДАН НИЈЕ - У ЦЕЛОСТИ И ЈАВНО ПРЕЗЕНТОВАН...:think: :aha2:

ЗНАМ..:per:....да када би јавност - народ Србије била ...ПРАВОВРЕМЕНО ИСТИНИТО И У ЦЕЛОСТИ ИНФОРМИСАНА... наши политичари би ...МОРАЛИ ДА ПАЗЕ ШТА ПРИЧАЈУ ...:besan2::per: :aha2:

Како то није могуће нигде у свету, а у ...СРПСКОЈ ЗОНИ СУМРАКА...о томе ...НЕМА ГОВОРА....могу да нас ...ЛАЖУ, МАЖУ И ИЗМИШЉАЈУ ДО БЕСВЕСТИ.....али морају да пазе ..ДА СЕ НАМА НЕ СМУЧИ...
3f40596c35038b0112d154a98673f78b.gif
......јер...:per:......:besan2: ПОВРАТИЋЕМО ПО ЊИМА :batina:

reče Крстан Ђ. Ковјенић...sjećamo se tog lika..:hahaha:

Back