EVROPEJCI

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.559
Da postoji samo mogucnost da se bira za predsednika Cedomir ili Ivana Zigon za koga bi glasali....

Da vas podsetim, Ivana je poznata glumica i "aktivista" drustva srpsko-ruskog prijateljstva i veliki Rusofil....
 
A i lepsa je, brate.

IvanaZigon.jpg
 
Lepsa je Ivana samo sto nije bas sasvim cista u glavi , a jos je veca ********* od Cede mada bi za patriote svakako bio tezak izbor dal da glasaju za Cedu ,narkomana ,dilera ,krimosa,izdajnika... ili za Ivanu crvenu Slovenku, a znamo kako se svi gnusaju Mercatora i komunista
 
Pa nisam primetio da nesto voli svoj Slovenacki narod a da je ********* to sam video vise puta ,poznato je koliko je rahmetli Stevo voleo Tita i partiju ,a ova je jos vise zastranila pa je pocela da se druzi sa matorim komunjarama ,staljinistima ,bivsim IBovcima koje je cak i vodala po Rusiji da obilaze valjda Lenjinov mauzolej i Staljnov grob ili gde je vec pohranjen .
 
spomenuli ste Slovence pa reko da i ja kazem koju...

Gdja zigon ima zbilja cudne ideale... kakav crni rusofilizam ... pa za veliku vecinu Slovenackog naroda ta Rusija predstavlja samo puku proslost, sta hocu da kazem osim toga sto imamo slicne zastave(RUSKA-Slovenacka) i odredjene slicnosti jezika mi sa Rusima i nemamo neke veze pogotovo u politickom smislu...

gospodja zigon je jedna od retkih koje su za to zasta se ona zalaze...

zvezda vodilja Slovenackog naroda je Evropa u celini , demokratija i katolicka crkva tako da ... sta jos reci

retka je ona tica kao i njen otac ( crkvu nisu videli ni jedno ni drugo, dakle ateisti su !!!)
 
Ивана Жигон..није црвена Русофилка..него права Православна Словенофилка-Русофилка..
Хуманитарни рад и др..ствари су је доказале као праву Хришћанку...
Свако добро само о њој..

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
 
Ивана Жигон..није црвена Русофилка..него права Православна Словенофилка-Русофилка..
Хуманитарни рад и др..ствари су је доказале као праву Хришћанку...
Свако добро само о њој..

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg

i ja sam slovenofil ali ona i njen otac mi bas nesto nisu bliski, verovatno to rade na nacin koji se meni ne dopada , nekako je previse bilo tesko steci samostalnost pored sve te rusofilske ljubavi da bi sada ja bio pro socijalista kao ona i njen otac

dakle njena ljubav mi je strana i cudna , previse se mrze komunizam i socijalizam da bi ja sada bio kao ona
 
Niko nema pravo da govori nesto lose i porodici Zigon. Oni su zaduzili srpsku kuturu a Ivana svojim humanitarnim radom zasluzije samo najvise pocasti i reci hvale.

Kladmi se da malo ko od vas zna da je Ivana bolovala od raka i da je izlecena u Rusiji ali i pored svega stigala je decu sa kosmeta da obraduje mnogim poklonima, putovanjima , koncertima i druzenjima.

Takodje, ne znam da li ste videli kakv je koncert organizovala u Minsku uz pomoc beloruske vlade za decu kosmeta? Ono je bio spektakl! Ja nisam mogao da verujem kako je ono bilo napravljeno. Kakva bina, rasveta, program... na najvisem nivou. Nazalost, samo sam gledao deo koncerta.

Uporedjivati Ivanu Zigon i Cedu je besmisleno ... moze se samo reci Ivana= pozitivan primer svakom coveku an svetu. Ceda= majke treba da sklanjaju decu kad se on pojavi na tv.
 
Ivana Zigon je zena , bre, sa velikim psihickim problemom, i nije u redu da se ovde pise o njenoj bolesti...

Zato necu o njoj.....secam se samo jedne njene izjave, koja se ne zaboravlja......

" Samo slovenska dusa moze da nadje uzitak u patnji......patiti, to je tako srpski..."
( parafraziram)
 
Ivana Zigon je zena , bre, sa velikim psihickim problemom, i nije u redu da se ovde pise o njenoj bolesti...

Zato necu o njoj.....secam se samo jedne njene izjave, koja se ne zaboravlja......

" Samo slovenska dusa moze da nadje uzitak u patnji......patiti, to je tako srpski..."
( parafraziram)


hahahaha.... ispada po njenom da smo svi ludaci ... hahahaha
 
Ivana Zigon je zena , bre, sa velikim psihickim problemom, i nije u redu da se ovde pise o njenoj bolesti...

Zato necu o njoj.....secam se samo jedne njene izjave, koja se ne zaboravlja......

" Samo slovenska dusa moze da nadje uzitak u patnji......patiti, to je tako srpski..."
( parafraziram)

O,yess...:roll:
Kad se setim onog njenog gostovanja u "Piramidi"...:roll:
 
Ивана Жигон..није црвена Русофилка..него права Православна Словенофилка-Русофилка..
Хуманитарни рад и др..ствари су је доказале као праву Хришћанку...
Свако добро само о њој..

kolcecb3hb8.gif

Тачно, Шалом! Њен отац јесте био комуњара - али она НЕ!
 
Тачно, Шалом! Њен отац јесте био комуњара - али она НЕ!

У случају Стеве Жигона не стоји ти та констатација о комуњари, ипак је он уметник и то врхунски, кога ће
се многи радо сећати.
Нису иза њега остали трагови нечовештва, отимачине и пљачке. Тако да ипак мало пажљивије користи
ту реч.
__________________________________

Пре неки дан је славни архитекта светског гласа, Оскар Нимајер прославио 100-ти рођендан. Па да ли би
и за њега употребио израз - комуњара?

Комуниста целог живота, Нимајер је добар пријатељ кубанског лидера Фидела Кастра који му је
редовно слао кубанске цигаре. Ватрени је присталица бразилског председника Луиша Инасија Луле да
Силве и венецуеланског председника Уга Чавеса.
 
Pa nisam primetio da nesto voli svoj Slovenacki narod a da je ********* to sam video vise puta ,poznato je koliko je rahmetli Stevo voleo Tita i partiju ,a ova je jos vise zastranila pa je pocela da se druzi sa matorim komunjarama ,staljinistima ,bivsim IBovcima koje je cak i vodala po Rusiji da obilaze valjda Lenjinov mauzolej i Staljnov grob ili gde je vec pohranjen .

Имаш једанпута право да ми одговориш, односно погађаш...
Дакле ти си
1. Националистички антикомуниста
2. Прозападни (мондијалистички) антикомуниста
3. Антикомуниста из позе
4. Малтретиран док си био мали, у комунизму, али нема везе са истим
5. Само надркан на комунисте
6. Надркан на све у Србији, што укључује и комунисте
 
Имаш једанпута право да ми одговориш, односно погађаш...
Дакле ти си
1. Националистички антикомуниста
2. Прозападни (мондијалистички) антикомуниста
3. Антикомуниста из позе
4. Малтретиран док си био мали, у комунизму, али нема везе са истим
5. Само надркан на комунисте
6. Надркан на све у Србији, што укључује и комунисте
A hebiga duse prosiri to malo :lol:negde izmedju 1. i 2. mada niosm ni neki mondijalista ,ni nacionalista al nema veze ,cudo je da oni koji kukaju na Slovence i komuniste sada vide novu ikonu u Ivani Zigon ,nemam ja nista protiv nje nego mi cudno licemerje nasih velikih -nacionalisticki antikomunista (tacka 1:wink:)
 
Стварно у 21. веку постају све бесмисленије поделе на левицу - десницу - центар...
Данас је основна подела на глобалисте - антиглобалисте, или мондијалисте - националисте.
 
Zavisi kako gledas u vecini uredjenih evropskih zemalja i dalje je vladajuca podela na levicu i desnicu ,a antiglobalisti su obicno mala sasica lumpen-proletera ,anahista i komunista ,sto se skupe kad su neki samit da bacaju crvenu farbu, a u suistini ih ima manje od 5% .Podela na globaliste i antiglobaliste postoji uglavnom u nekim latino banana drzavama (Venecuela ,Kolumbija ,Bolivija) ili azijskim najcesce islamskim drzavama poput Paistana ili Irana koje jos nisu odlucile kojim ce putem ici njihove zemlje i koje karakterise nestabilnost i drasticne promene sa svakom smenom vlasti.
 

Back
Top