Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Нису дуго ни трајале вала
Belgija zatražila od EU da suspenduje bezvizni režim za Srbiju zbog Roma i Albanaca s juga koji nelegalno borave u zemljama Unije, potvrdio Dačić!
Vraćaju nam vize zbog lažnih azilanata!
Belgija je juče zvanično zatražila od komesara EU za unutrašnje poslove Sesilije Malstrom da Unija suspenduje bezvizni režim za Srbiju, potvrdio je juče za Kurir ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić!
Belgijanci su se odlučili na ovaj korak jer je ta zemlja, uz Švedsku, Nemačku i Luksemburg, preplavljena talasom lažnih azilanata. Ministar policije je zbog toga juče odleteo za Luksemburg na poziv tamošnjih vlasti.
- Tražili su hitan sastanak jer je poslednjih meseci broj lažnih azilanata narastao na 300, što je veliki broj za tako malu zemlju - rekao nam je Dačić pre polaska u ovu zemlju Beneluksa. Prema njegovim rečima, za Srbiju je najveći problem broj azilanata u Švedskoj i Nemačkoj.
- Tokom 2010. broj podnetih zahteva za azil iznosio je 17.700, a 4.254 osobe vraćene su u Srbiju. U prva četiri meseca ove godine imali smo 1.297 zahteva za vraćanje. Najveći problem je činjenica da od zemalja EU ne dobijamo spiskove s imenima tih ljudi, uz objašnjenje da bi se na taj način kršila njihova prava. Sezonski azilanti u EU dobijaju hranu, smeštaj, zdravstvenu zaštitu, socijalnu pomoć, pa im odlazak tamo dođe kao zimski odmor... I kako možemo da se borimo s ovim problemom ako ne znamo na koje osobe se on odnosi - iskren je Dačić.
Broj azilanata 17.700
Vraćeno u Srbiju 4.254
Romi: Bežimo od Nacionalnog stroja!
Romi koji traže azil u zemljama EU najčešće se žale na pripadnike Nacionalnog stroja! Već je uhodana priča po kojoj Rom, kad dođe pred komisiju koja odlučuje o njegovom boravku u Uniji, kao razlog za bežanje iz Srbije poteže progon na rasnoj osnovi od strane ove profašističke organizacije.
Е ови Роми стварно претерују ко их прогања у Србији када их је милион дошло са Космета .Нема смисла да нас тако брукају.
Belgija zatražila od EU da suspenduje bezvizni režim za Srbiju zbog Roma i Albanaca s juga koji nelegalno borave u zemljama Unije, potvrdio Dačić!
Vraćaju nam vize zbog lažnih azilanata!
Belgija je juče zvanično zatražila od komesara EU za unutrašnje poslove Sesilije Malstrom da Unija suspenduje bezvizni režim za Srbiju, potvrdio je juče za Kurir ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić!
Belgijanci su se odlučili na ovaj korak jer je ta zemlja, uz Švedsku, Nemačku i Luksemburg, preplavljena talasom lažnih azilanata. Ministar policije je zbog toga juče odleteo za Luksemburg na poziv tamošnjih vlasti.
- Tražili su hitan sastanak jer je poslednjih meseci broj lažnih azilanata narastao na 300, što je veliki broj za tako malu zemlju - rekao nam je Dačić pre polaska u ovu zemlju Beneluksa. Prema njegovim rečima, za Srbiju je najveći problem broj azilanata u Švedskoj i Nemačkoj.
- Tokom 2010. broj podnetih zahteva za azil iznosio je 17.700, a 4.254 osobe vraćene su u Srbiju. U prva četiri meseca ove godine imali smo 1.297 zahteva za vraćanje. Najveći problem je činjenica da od zemalja EU ne dobijamo spiskove s imenima tih ljudi, uz objašnjenje da bi se na taj način kršila njihova prava. Sezonski azilanti u EU dobijaju hranu, smeštaj, zdravstvenu zaštitu, socijalnu pomoć, pa im odlazak tamo dođe kao zimski odmor... I kako možemo da se borimo s ovim problemom ako ne znamo na koje osobe se on odnosi - iskren je Dačić.
Broj azilanata 17.700
Vraćeno u Srbiju 4.254
Romi: Bežimo od Nacionalnog stroja!
Romi koji traže azil u zemljama EU najčešće se žale na pripadnike Nacionalnog stroja! Već je uhodana priča po kojoj Rom, kad dođe pred komisiju koja odlučuje o njegovom boravku u Uniji, kao razlog za bežanje iz Srbije poteže progon na rasnoj osnovi od strane ove profašističke organizacije.
Е ови Роми стварно претерују ко их прогања у Србији када их је милион дошло са Космета .Нема смисла да нас тако брукају.
И ОМОГУЋУЈУ СЕБИ СОЦИЈАЛНЕ ПРИВИЛЕГИЈЕ, КОЈЕ КАО БУГАРСКИ (ЕУ) ДРЖАВЉАНИ НИКАДА НЕ БИ МОГЛИ ДА ДОБИЈУ У НЕКОЈ ОД ЗАПАДНИХ ЗЕМАЉА.
...






