Европа уводи визе због Рома и Шиптара!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Нису дуго ни трајале вала:confused:

Belgija zatražila od EU da suspenduje bezvizni režim za Srbiju zbog Roma i Albanaca s juga koji nelegalno borave u zemljama Unije, potvrdio Dačić!

Vraćaju nam vize zbog lažnih azilanata!
Belgija je juče zvanično zatražila od komesara EU za unutrašnje poslove Sesilije Malstrom da Unija suspenduje bezvizni režim za Srbiju, potvrdio je juče za Kurir ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić!

Belgijanci su se odlučili na ovaj korak jer je ta zemlja, uz Švedsku, Nemačku i Luksemburg, preplavljena talasom lažnih azilanata. Ministar policije je zbog toga juče odleteo za Luksemburg na poziv tamošnjih vlasti.

- Tražili su hitan sastanak jer je poslednjih meseci broj lažnih azilanata narastao na 300, što je veliki broj za tako malu zemlju - rekao nam je Dačić pre polaska u ovu zemlju Beneluksa. Prema njegovim rečima, za Srbiju je najveći problem broj azilanata u Švedskoj i Nemačkoj.

- Tokom 2010. broj podnetih zahteva za azil iznosio je 17.700, a 4.254 osobe vraćene su u Srbiju. U prva četiri meseca ove godine imali smo 1.297 zahteva za vraćanje. Najveći problem je činjenica da od zemalja EU ne dobijamo spiskove s imenima tih ljudi, uz objašnjenje da bi se na taj način kršila njihova prava. Sezonski azilanti u EU dobijaju hranu, smeštaj, zdravstvenu zaštitu, socijalnu pomoć, pa im odlazak tamo dođe kao zimski odmor... I kako možemo da se borimo s ovim problemom ako ne znamo na koje osobe se on odnosi - iskren je Dačić.

Broj azilanata 17.700

Vraćeno u Srbiju 4.254


Romi: Bežimo od Nacionalnog stroja!


Romi koji traže azil u zemljama EU najčešće se žale na pripadnike Nacionalnog stroja! Već je uhodana priča po kojoj Rom, kad dođe pred komisiju koja odlučuje o njegovom boravku u Uniji, kao razlog za bežanje iz Srbije poteže progon na rasnoj osnovi od strane ove profašističke organizacije.


Е ови Роми стварно претерују ко их прогања у Србији када их је милион дошло са Космета .Нема смисла да нас тако брукају.
 
Нису дуго ни трајале вала:confused:

Belgija zatražila od EU da suspenduje bezvizni režim za Srbiju zbog Roma i Albanaca s juga koji nelegalno borave u zemljama Unije, potvrdio Dačić!

Vraćaju nam vize zbog lažnih azilanata!
Belgija je juče zvanično zatražila od komesara EU za unutrašnje poslove Sesilije Malstrom da Unija suspenduje bezvizni režim za Srbiju, potvrdio je juče za Kurir ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić!

Belgijanci su se odlučili na ovaj korak jer je ta zemlja, uz Švedsku, Nemačku i Luksemburg, preplavljena talasom lažnih azilanata. Ministar policije je zbog toga juče odleteo za Luksemburg na poziv tamošnjih vlasti.

- Tražili su hitan sastanak jer je poslednjih meseci broj lažnih azilanata narastao na 300, što je veliki broj za tako malu zemlju - rekao nam je Dačić pre polaska u ovu zemlju Beneluksa. Prema njegovim rečima, za Srbiju je najveći problem broj azilanata u Švedskoj i Nemačkoj.

- Tokom 2010. broj podnetih zahteva za azil iznosio je 17.700, a 4.254 osobe vraćene su u Srbiju. U prva četiri meseca ove godine imali smo 1.297 zahteva za vraćanje. Najveći problem je činjenica da od zemalja EU ne dobijamo spiskove s imenima tih ljudi, uz objašnjenje da bi se na taj način kršila njihova prava. Sezonski azilanti u EU dobijaju hranu, smeštaj, zdravstvenu zaštitu, socijalnu pomoć, pa im odlazak tamo dođe kao zimski odmor... I kako možemo da se borimo s ovim problemom ako ne znamo na koje osobe se on odnosi - iskren je Dačić.

Broj azilanata 17.700

Vraćeno u Srbiju 4.254


Romi: Bežimo od Nacionalnog stroja!


Romi koji traže azil u zemljama EU najčešće se žale na pripadnike Nacionalnog stroja! Već je uhodana priča po kojoj Rom, kad dođe pred komisiju koja odlučuje o njegovom boravku u Uniji, kao razlog za bežanje iz Srbije poteže progon na rasnoj osnovi od strane ove profašističke organizacije.


Е ови Роми стварно претерују ко их прогања у Србији када их је милион дошло са Космета .Нема смисла да нас тако брукају.

Чуо сам такође да су многи пореклом из Бугарске и да онда преко јужне Србије и Београда (искоришћавајући чињеницу да многи наши домаћи нису ни регистровани у било каквој матичној књизи, самим тиме и не поседују било какве личне документе), ПРИЈАВЉУЈУ СЕ КАО ДРЖАВЉАНИ СРБИЈЕ, А ОНДА ДА БИ МОГЛИ ДА ПАРАЗИТИРАЈУ У ЕУ, БЕЖЕ КАО НАВОДНО ОД СРПСКИХ РАСИСТА:evil: И ОМОГУЋУЈУ СЕБИ СОЦИЈАЛНЕ ПРИВИЛЕГИЈЕ, КОЈЕ КАО БУГАРСКИ (ЕУ) ДРЖАВЉАНИ НИКАДА НЕ БИ МОГЛИ ДА ДОБИЈУ У НЕКОЈ ОД ЗАПАДНИХ ЗЕМАЉА.
 
Sve ovo smrdi.Moguća jepatka sa kojom će dačić da krene u bespoštednu borbu protiv nacionalnog stroja uz opravdanje da time spašavamo slbodna putovanja po svjetu...
nacionaln i stroj je odavno trebalo uništiti,ali ovo što Cigani tamo pričaju su ciganjska posla i konačna priolika da na neki način kad su se već dokopali inostranstva pokušaju tamo i da ostanu.To nije samo problem srbije,cigan je cigan a da neko zbog cigana menja n ešto prema celoj državi je nedopustivo.

Eto...ovdje cigani,i oni šiptarski cigani,imaj usva prava,besplatne pomoći,besplatne knjioge djeci za školu,bespaltne markice za putovanja,narodnu kuhinju,razne pomoći i nikad im ne valjaš....

međutim ozbiljan je problem upitanju.Oni nama ne daju imena tih azilanata čak ionih koji se vrate u zemlju kao odbijeni.narušavju im se prava? A da kleveće i izmišlja ima pravo?!
Pa ovdje bi kada bi imali imena lako utvrdili,pogledajući mu porodicu koja je oostala u Srbiji da nemaju nikakvih pritisaka od nikakog nacionalnog stroja...
kakvi naiconalni stroj kakvi bakrači...ugledao cigo mogućnost u svet bez vize i sad kopa ii rukama i nogama da tamo ostane,ako treba i majku će prodati i nazvati hitlerom....
 
U potpunosti podržavam sve zahteve Belgije i smatram da je neophodno što pre vratiti Srbiju u vizni režim EU.

Korist bi bila višestruka.

Prvo, to ne bi zaustavilo ni Rome niti Albance da i dalje pokušavaju da se uvale na njihov socijalni program samo bi se promenili kanali.

Drugo, ponovnim uvođenjem viza bi nabili krpu u usta srpskim evrojugoslovenima koji se zaklinju da Evropa nema alternativu.

Mislim, osvešćenje uvek dobro dođe, zar ne?
 
U potpunosti podržavam sve zahteve Belgije i smatram da je neophodno što pre vratiti Srbiju u vizni režim EU.

Korist bi bila višestruka.

Prvo, to ne bi zaustavilo ni Rome niti Albance da i dalje pokušavaju da se uvale na njihov socijalni program samo bi se promenili kanali.

Drugo, ponovnim uvođenjem viza bi nabili krpu u usta srpskim evrojugoslovenima koji se zaklinju da Evropa nema alternativu.

Mislim, osvešćenje uvek dobro dođe, zar ne?
Ukinuce sengen, naravno, kada je na hiljade siptara sa Kosova po gradovima u centralnoj Srbiji izvadilo nove pasose, pa traze azil zbog zlih Srba koji ih maltretiraju na svakom koraku, verovatno, nedaju im da predju most u Mitrovici... A EUtisticni eurotalibani im to dali, za 2000 evra pasos na ruke, korupcija, ***...
Ali ako, i ja kazem, da im nastampaju jos jedno milion ipo pasosa pa sve to u jednom smeru, pravac Belgija, pa makar nam ukinuli sengenske privilegije. 3x bravo za BoTu i eurotalibaniju.

:)
 
Ali Himen je ponovo smislio spasonasan koncept!

Homen: Vlada o merama protiv laznih azilanata

Vlada Srbije odlučila je danas da kratkoročnim i dugoročnim merama smanji broj lažnih azilanata iz Srbije ka zemljama EU.
Na sednici Vlade je zaključeno i da bezvizni režim između Srbije i država EU nije ugrožen, izjavio je novinarima nakon sednice Vlade Srbije koordinator za odnose sa javnošću Slobodan Homen.
On je naveo da je Vlada zaključila i da sa velikim oprezom treba posmatrati povećanje broja lažnih azilanata iz celog regiona, pa i Srbije.
Homen je objasnio da pitanje kratkoročnih mera podrazumeva sankcionisanje turistIčkih agencija "jer je lako utvrditi da li neko ide kao turista ili hoće da se iseli".
On je naveo da dugoročne mere podrazumevaju inkluziju, odnosno uključenje pripadnika etničkih grupa koji su uglavnom lažni azilanti u kompletan državni i društveni sistem.

Nahebale su turističke agencije sad. Reakcija države će biti heziva!
 
Нису дуго ни трајале вала:confused:

Belgija zatražila od EU da suspenduje bezvizni režim za Srbiju zbog Roma i Albanaca s juga koji nelegalno borave u zemljama Unije, potvrdio Dačić!

Vraćaju nam vize zbog lažnih azilanata!
Belgija je juče zvanično zatražila od komesara EU za unutrašnje poslove Sesilije Malstrom da Unija suspenduje bezvizni režim za Srbiju, potvrdio je juče za Kurir ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić!

Belgijanci su se odlučili na ovaj korak jer je ta zemlja, uz Švedsku, Nemačku i Luksemburg, preplavljena talasom lažnih azilanata. Ministar policije je zbog toga juče odleteo za Luksemburg na poziv tamošnjih vlasti.

- Tražili su hitan sastanak jer je poslednjih meseci broj lažnih azilanata narastao na 300, što je veliki broj za tako malu zemlju - rekao nam je Dačić pre polaska u ovu zemlju Beneluksa. Prema njegovim rečima, za Srbiju je najveći problem broj azilanata u Švedskoj i Nemačkoj.

- Tokom 2010. broj podnetih zahteva za azil iznosio je 17.700, a 4.254 osobe vraćene su u Srbiju. U prva četiri meseca ove godine imali smo 1.297 zahteva za vraćanje. Najveći problem je činjenica da od zemalja EU ne dobijamo spiskove s imenima tih ljudi, uz objašnjenje da bi se na taj način kršila njihova prava. Sezonski azilanti u EU dobijaju hranu, smeštaj, zdravstvenu zaštitu, socijalnu pomoć, pa im odlazak tamo dođe kao zimski odmor... I kako možemo da se borimo s ovim problemom ako ne znamo na koje osobe se on odnosi - iskren je Dačić.

Broj azilanata 17.700

Vraćeno u Srbiju 4.254


Romi: Bežimo od Nacionalnog stroja!


Romi koji traže azil u zemljama EU najčešće se žale na pripadnike Nacionalnog stroja! Već je uhodana priča po kojoj Rom, kad dođe pred komisiju koja odlučuje o njegovom boravku u Uniji, kao razlog za bežanje iz Srbije poteže progon na rasnoj osnovi od strane ove profašističke organizacije.


Е ови Роми стварно претерују ко их прогања у Србији када их је милион дошло са Космета .Нема смисла да нас тако брукају.
U REDU VRACAJU NAM ROME I SLICNE NESKOLOVANE STRUKTURE STANOVNISTVA, ALI NEKA NAM VRACAJU I: ROME, SRBE..... IZINJERE, DOKTORE, MAGISTRE POD USLOVOM DA NISU TAMO LAGALI DA IH SRBI PROGANJAJU I UGNJETAVAJU. NIKO NE MRZI ROME KOJI SE REDOVNO KUPAJU, NE KRADU, NE PROSE I ZIVE U KOLIKO TOLIKO NORMALNIM KUCAMA, TRAZE SEBI POSTEN POSAO I SLICNO... ALI OVE KARTONASE I PLJACKASHE NEKA NAM NEEE VRACAJU!!!! JER I OVAKO IMAMO BRDO NEZAPOSLENIH JOS NAM TREBAJU NOVI KONTINGENTI, NEKA IH UZMU NEMCI ONI IMAJU JEDNU OD NAJNIZIH STOPA NEZAPOSLENOSTI I IMAJU POTREBE ZA NOVIM IMIGRANTIMA, MOGLI SU I RUMUNIMA DA IH SHALJU JER JE U RUMUNIJI NEZAPOSLENOST NAJNIZA U EVROPI AKO IH RUMUNI ZELE KAO I U POLJSKA KOJA TAKODJE TREBA RADNIKE... A NE NAM KOJI SMO I OVAKO NEVIDJENA SIROTINJA KOJA "POKUSAVA' DA REFORMISE SVOJE DRUSTVO KAKO BI POBEGLA OD SIROMASNOG DRUSTVA A ZA TO NAM TREBA NOVAC KOJI BI SMO TROSILI NA SOCIJALU NOVOPRIDOSLIH KARTONASA I SECIKESA IZ BELOSVETSKE EVROPE... NEKA NAM VRATE SKOLOVANE ROME I SRBE TAKVI NAM TREBAJU DA POGURAJU I IZDIGNU SA DNA OVU ZEMLJU...
 

Back
Top