Evropa je ravnodusna prema rezultatima prvog kruga

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
Evo prodje nedelju dana i nismo culi ni rec nekog zvanicnika EU koji bi osudio ili prekorio pobedu Tomislava Nikolica, nema nikoga da upozori srpski narod da je izabrao pogresan put ili nesto tome slicno. Nema nikoga ni da zvanicno podrzi Borisa Tadica. Angela Merkel je svojevremeno otvoreno podrzala HDZ. Spotovi u kojima ona hvali Sanadera emitovali su se na hrvatskim televizijama. Gde su svi ti silni evropski prijatelji Borisa Tadica?

Ili je stvar u tome da i evropski politicari uvidjaju da je i politika Tomislava Nikolica evropska, i uvidjaju da je Boris Tadic covek koji odlazi u politicku penziju?
 
ko kaze da medju radikalima nema onih koji smatraju da je potrebno uci u EU... pre neki dan cujem Grobara kako kaze da je jedini put Srbije- put u EU... e sad da li je on prihvatljiv partner Evropi, to je drugo pitanje...

Није лепо лагати. Николић није рекао да је једини пут Србије у Еу. И није једини.
 
pa mora da budu ravnodushni kad su se i jedan i drugi uqenjali od amera.... i potpisace sve što mora ali ne javno... prebacice obojica odgovornost na parlament da im ostanu ciste ruke...a parlament se nece sastati i bice kriza vlade....

Николић је човек са карактером. Коштуницу су пљували "демократи" највише, па онда Коштуница све то полиже и прави се луд. Тадић је демагог.
 
Uopste ne lazem. Pre neko vece na RTS-u Grobar je rekao da je jedini put Srbije- put u EU uz tesnu saradnju sa Rusijom.

А јел и рекао да треба да се потпише окупација Еу на Косово? Како си заборавио да напишеш да је Русија најбитнија Србији за опстанак? То је и Николић рекао пар пута и то је чињеница, а не само његово мишљење.
 
А јел и рекао да треба да се потпише окупација Еу на Косово? Како си заборавио да напишеш да је Русија најбитнија Србији за опстанак? То је и Николић рекао пар пута и то је чињеница, а не само његово мишљење.

ti si neki njegov fan...? pogledaj ponovo sta je tema, ne moras da se razbacujes pricom o bacuskama...
 
Николић је човек са карактером. Коштуницу су пљували "демократи" највише, па онда Коштуница све то полиже и прави се луд. Тадић је демагог.

jel.. sa karakterom kazes... nisam znao.

a se to dobija kao prezent kad uđeš u palament... :lol:
 
a grobar covek od karaktera? sta ce biti ako izgubi sad? cenim da se vise nece baviti politikom, mislim, ako je imalo pametan... i karakteran :lol:

Каква је Србија под тадићем и коштуницом. Пуна тешког криминала, дроге и убијања.

Ко је отишао у Братунац Српским жртвама, а ко у Сребреницу код муја да се поклони онима који су клали Србе?

Ко је рекао у Србији има оних који су за мене и убице?

Ко је игнорисао сва усрашка и остала антисрпска оргијања по Србији, а сав поплавео од беса прети хапшењем Срба кад Срби хоће да спрече антисрпску акцију у Аранђеловцу?
 
Коштуница је највише попљуван од "демократа". Неспособњаковић као и Тадић. Безкичмењаци корумпирани.

ma da.. streljajte ih oma. svu obatrojicu i da dovedemo acu vucica za premijera....

kako mu ono stalno sheki govorio kad pochne da se kurchi kao on je boss... a ti bi da uskocis na moje mesto dok ja nisam tu... a aca onda ko sima iz crtanih filmova neshto se ljuti u sebi i svadja se sa super egom ... :lol:
 
Каква је Србија под тадићем и коштуницом. Пуна тешког криминала, дроге и убијања.

Ко је отишао у Братунац Српским жртвама, а ко у Сребреницу код муја да се поклони онима који су клали Србе?

Ко је рекао у Србији има оних који су за мене и убице?

Ко је игнорисао сва усрашка и остала антисрпска оргијања по Србији, а сав поплавео од беса прети хапшењем Срба кад Срби хоће да спрече антисрпску акцију у Аранђеловцу?

koji odgovor na moj post- nema veze sa mozgom :lol: ajd da ispostujemo rocco-a i da se vrnemo na temu. ;)
 
ma da.. streljajte ih oma. svu obatrojicu i da dovedemo acu vucica za premijera....

kako mu ono stalno sheki govorio kad pochne da se kurchi kao on je boss... a ti bi da uskocis na moje mesto dok ja nisam tu... a aca onda ko sima iz crtanih filmova neshto se ljuti u sebi i svadja se sa super egom ... :lol:

Као фол Коштуница је националиста. Кад Тадић и остала "демократија" попљује Коштуницу. Коштуница сав срећан све полиже и моли за још. Нема децу, а и боље да их и нема какав је безкичмењак и антисрпски демагог као Тадић.
 

Back
Top