Evroatlantske integracije Srbije

Evroatlantske integracije Srbije

  • Podrzhavam prikljuchenje Evropskoj Uniji

  • Podrzhavam prikljuchenje NATO paktu

  • Protiv sam evroatlantskih integracija Srbije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Razlog zbog kog sam za ulazak i u EU i u NATO vam je vetjini poznat. U EU trebamo utji da bi smo bolje zhiveli a u NATO trebamo utji DA BI SMO UOPSHTE ZHIVELI. Svima je poznato da tje Rusija propasti u narednih 5 godina, a ne bih voleo da sam u kozhi naroda drzhave koja tada ne bude u NATO paktu.
 
Poslednja izmena:
Razlog zbog kog sam za ulazak i u EU i u NATO vam je vetjini poznat. U EU trebamo utji da bi smo bolje zhiveli a u NATO trebamo utji DA BI SMO UOPSHTE ZHIVELI. Svima je poznato da tje Rusija propasti u narednih 5 godina, a ne bih voleo da sam u kozhi naroda drzhave koja tada ne bude u NATO paktu.
 
Да за улазак Србије у Европску Унију ( бивша ЕЕЗ ) под условом пријема као што је Србија у Уједињеним Нацијама, значи целе Србије, а не раскомадане јер опет Европска Унија не може бити изнад Међународне организације као што су Уједињене Нације, нити закони ЕУ могу бити изнад Повеље УН:

У НАТО НЕ, због компликоване унутрашњополитичке ситуације, а и НАТО је постао другоразнеда сила после удруживања и стварања Шангајске организације.
Политичари који би самоиницијативно гурнули Србију у НАТО гурнули би грађане Србије у авантуру са несагледивим последицама по државу и народ.
 
Poslednja izmena:
Mnogo je bolje za Srbiju da se udružuje sa velikom bratskom ,slovenskom Rusijom,osvedočenim prijateljem našeg naroda i države.

Kako da se udruzuje? Sta da udruzuje? Sta da dobije iz tog udruzivanja?
Ima li uopste osvedocenih i neupitnih prijatelja naseg naroda/? Ne bih se drznula da tako lako tvrdim da je neki narod po pravilu prijatelj nekog drugog naroda, a ni neprijatelj. Politika je pitanje unutardrzavnog i medjudrzavnog sukoba interesa, a ne pitanje prijateljstva i simpatija.
 
Kako da se udruzuje? Sta da udruzuje? Sta da dobije iz tog udruzivanja?
Ima li uopste osvedocenih i neupitnih prijatelja naseg naroda/? Ne bih se drznula da tako lako tvrdim da je neki narod po pravilu prijatelj nekog drugog naroda, a ni neprijatelj. Politika je pitanje unutardrzavnog i medjudrzavnog sukoba interesa, a ne pitanje prijateljstva i simpatija.

Da se udružujemo u početku u državni savez a vremenom da postanemo članica Ruske Federacije.Zadržali bi određeni nivo autonomije npr.srpski jezik,zastava,himna koristili bi se uporedo sa ruskim. Neozbiljno je što porediš osećanja velikog ruskog naroda prema nama i rusko-srpske odnose posmatraš kao i sve druge međunarodne odnose.
 
Da se udružujemo u početku u državni savez a vremenom da postanemo članica Ruske Federacije.Zadržali bi određeni nivo autonomije npr.srpski jezik,zastava,himna koristili bi se uporedo sa ruskim. Neozbiljno je što porediš osećanja velikog ruskog naroda prema nama i rusko-srpske odnose posmatraš kao i sve druge međunarodne odnose.

Ebe mi se za "odredjeni nivo autonomije" kad imam potpunu autonomiju.:super:

To sto poredim sve vrste spoljnopolitickih i unutarpolitickih desavanja nije neozbiljno, nego naprotiv, vrlo ozbiljno posmatranje politike. Kad bi politicari u vlasti malo bolje poredili, premeravali, vagali i analizirali sve to, bolje bi vodili drzavu. Ovako se zalecu ko ko muve bez glave na sve strane i chereche nam opsti nacionalni interes na sitne i suprotstavljene delove i svuda udaraju glavom o zid kad nasoj zemlji nesto treba, a cine ustupke kada drugima nesto treba. E to je, brale moj, NEOZBILJNO.:rtfm:
 

Back
Top