Evo zasto ne treba izaci na izbore

Изаћићу. Нећу ништа заокружити на некаквом папирићу. Стајаћу са стране и гледаћу. Гледаћу и чекати. Онда ћу погледати моју браћу и сестре у очи и знаћемо да је дошло време.
 
Изаћићу. Нећу ништа заокружити на некаквом папирићу. Стајаћу са стране и гледаћу. Гледаћу и чекати. Онда ћу погледати моју браћу и сестре у очи и знаћемо да је дошло време.

Jao sto ces ih pogoditi tim cinom i postideti.....:hahaha1:
 
Meni dodje da na sledecim izborima uzmem te listove ,naguzim se,skinem pantalone i gace i doooobro obrisem bulju!!!!(ako ima sta da se obrise)z:lol:
Treba ukinuti stranke dok je jos zivih ljudi!!!
O koalicijama je suvisno i govoriti jer to je ono sto je unistilo ovu drzavu!!!
To je njihova izmisljotina da ne bi sisli sa vlasti a zbog kojeg narod ispasta!
Ludi smo ako opet dopustimo da na taj nacin opet ostanu na vlasti!!!:deda:
 

Да не изађем на изборе и не гласам против овох мајмуна који краду, лажу, доносе неке декларације о Србрници,извињавају се усташама, доводе педере и све најгоре мојој земљи....нема шансе све да гори излазим на изборе иако сам сигуран да док народ не изађе на улицу "жути" се неће повући...бар док не покраду оно мало што је остало....
 
Да не изађем на изборе и не гласам против овох мајмуна који краду, лажу, доносе неке декларације о Србрници,извињавају се усташама, доводе педере и све најгоре мојој земљи....нема шансе све да гори излазим на изборе иако сам сигуран да док народ не изађе на улицу "жути" се неће повући...бар док не покраду оно мало што је остало....

od izbora nema nishta, lopovi i kriminalci jedino na silu reaguju...a otkud ti znash da tvoj glas nece biti ukraden iako izadjesh? vama izgleda i dalje nije jasno da vlade u malim drzavama postavlja strani faktor a ne narod...al dobro, svako nek uradi onako kako misli da je najbolje za njega...
 

Back
Top