Evo zašto ne bi trebalo da nosite telefon sa sobom u toalet

Ma ne trebaš pretjerivati. Osim toga, čemu otkuhavanje posteljine kod kuće? Mijenjam je sedmično, čista legnem u nju. Nije ni svaki materijal a ni svaka boja za otkuhavanje. Ja perem na 60 ali obavezno peglam. I nikada ne možeš sve sumnjivo poprskati alkoholom.
Kod kuće je nešto drugo, pričam o hotelima i takvim smeštajima gde postoji pravilo o higijeni jer mnogo raznog sveta tu prolazi
 
Ja sam fanatik za cistocu, u dzepu, rancu, na polici,... uvek imam 90% alkohol koji je najbolje najprirodnije sredstvo za dezinfikaciju.
Mozda je nekad i bilo dobro da se "celici" imuni sistem nego vidis ti kakvih sve danas bolesnika i strokavaca ima oko nas?
Moja sestra zamisli, dobila gliste, odrasla zena nije dete. Osecala stomacne tegobe i svrab u rektumu, kad je otisla kod lekara za malo nije pala u nesvest. Kad je vracala film u nazad, setila se da je bila u banji i verovatno je preslo sa posteljine koja nije dobro iskuvana
Nije oprala ruke pre jela ili voće ,povrće koje je pojela nije bilo očišćeno dobro .
Najefikasniji je 70% alkohol.
 

Back
Top