Evo strucnog objasnjenja da se shvati kako velicina nije bitna (jos moze da povredi) vec povrsina

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.176

Postoji bezbroj tema na ovo najnebitnije pitanje te kad se vec toliko dosadjuje sa tim eto kako zaista jeste.

Nabijanje kompleksa devojkama zenama momcima muskarcima uz sva ona glupa ponizavanja kroz "šale" stvarno treba da nestanu uz nabijanje kompleksa nize vrednosti opsteprisutnog koji treba da nestane zato sto nema osnova ni jedno ni drugo.

Poslednja izmena:

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
Ti, izgleda, nisi procitao komentare na taj clanak, pre nego sto si odlucio da ga podelis?!

Debeo wins
- Lola

Kad sam ga poklonio bivsoj zeni uzela ga sa dve ruke i kao napokon veliki! Bilo mi je jadne zao nekako.
- Veliki Strumpf

Opet muškarac zna bolje šta žena oseća. Učio o tome u školu. Tužno.
- Ema Ruzica

Lepše je sa većim. Pozdrav.
- Milena

Da li je bolji?
Kakvo je to pitnaje?
Naravno da jeste.

- Svetlana

Strucnjak nema pojma. Velicina je mnogo bitna. A sta se sve u dubinama moze osetiti...ahhh doktore, knjigu bih napisala!
- Ena

muskarci evo iskreno da vam kazem - nije vazno koliko je dugacak ali je MNOGO vazno koliko je debeo
- sladja

E moj doktore, vidi se da si musko, pa se tesis i navijas vodu na svoju vodenicu.
Jos objasni i da je najbolji i MALI i TANAK!
Naravno da tako govoris kad ne mozes da osetis kakva je to ekspozija kad te "on" i po sirini ispuni, pa jos i blago posasolji po grlicu materice.

- Eto!

Величина је битна.
Velicina nije bitna... Velicina je najbitnija!

Dе Sisti

Legenda
Poruka
69.795

Postoji bezbroj tema na ovo najnebitnije pitanje te kad se vec toliko dosadjuje sa tim eto kako zaista jeste.

Nabijanje kompleksa devojkama zenama momcima muskarcima uz sva ona glupa ponizavanja kroz "šale" stvarno treba da nestanu uz nabijanje kompleksa nize vrednosti opsteprisutnog koji treba da nestane zato sto nema osnova ni jedno ni drugo.
Не занима ме политика.