Evo što svjedoči Zagorka Golubović, za sve poštovaoce čiča Draže, da pažljivo gledaju


Историчарка очигледно не зна исторују,или зна само ону комунистичку!
1. Нису сви четници,били под командом Драже Михаиловића,
2. четници Косте Пећанца,Љотићевци и Недићевци нису били у истом покрету са Дражом Михаиловићем! УПАМТИТЕ ТО!
3.Госпођа је заборавила да каже који четници су извршили та убиства и који су мотив убице имале! Ништа од тога се не зна!
Партизани су у Србији убили око 50000 срба такозваних "четника",нешто у борбама,а нешто су стрељали после 1945. године. Међу тим људима је било и обичних антикомуниста,али и правих сарадника окупатора попут Недићеваца и Љотићеваца,и четника Косте Пећанца.
Партизани су убили десет пута више срба него четници!
Треба имати и у виду да су партизани спроводили у Србији револуцију попут оне у Русији 1917.године,у којој су црвени убијали читаве породице белогардејаца,а Стањинове чистке и остале "црвене" злочине да и не помиљем!
Центала комуниста је била у Москви па је и начин извођења револуције био на московски,односно Стаљинов начин!
Имали су згодно оправдање комунисти за своја злодела,јер су све који су били против Тита и комунизма називали непријатељима односно "сарадницима окупатора" чак и ако то нису!
У мом селу у Војводини су партизани (ОЗНА)убили србина који је био ветеран из Првог Светског Рата и сеоског доктора Алексеја руске националности који је у
Србију емигрирао из Русије 1917.године! Ти људи нису имали везе са Дражом и четницима,син овог србина је био заробљен у Априлском рату и интерниран у Дахау логор смрти! Кад је из логора дошао питао је зашто су му оца убили и похарали имање,а Ознаши су га у дворишту убили и рекли како је извршио самоубиство пуцњем у потиљак! Нису ни скривали да су га убили него су се спрдали,да би показали другима шта ће им се десити ако не постану комунисти!
Сад нека ова Историчарка каже зашто су ти људи убијени!
Дража Михаиловић и Југословенска Краљевска Војска у Отаџбини,или популарно названи Равногорски Четници су оклеветани тако што су их ставили у исти којш са Љотићевцима! Ту је отров комунистичке пропаганде!
Ова историчарка одгајана у комунистичком једноумљу на основу два три убиства под неразјашњеним околностима суди Дражи и његовим Равногорцима!
То је истина а ти Дукљанине треба да се покатоличиш и да постанеш хрват јер се понашаш горе од њих!
 
Poslednja izmena:

Naravno da su klali,a sad ih napraviše anti fašističkim pokretom i izrvanaše sa NOR-om.Pa ljudi možete vi laprdati što vam milo,ali tosu bili koljači i grobari Srpskog naroda jer su tokom okupacije u Srbiji za vrijeme rata poklali najviše Srpkskog roda..

Možda su donekle i bili anti fašisti (i ako su saradjivali sa Švabama i zajedno sa njima klali Srpski narod),no ostaće uvjek kao mesari Srpskog naroda...briga me što su ubijali hrvate i Muslimane (ne opravdavam to ali baš me briga kao i što njih baš briga za nas),no ovdje po Srbiji su klali nemilice i ovo što je gospođa navela je apsolutna istina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Историчарка очигледно не зна исторују,или зна само ону комунистичку!
1. Нису сви четници,били под командом Драже Михаиловића,
2. четници Косте Пећанца,Љотићевци и Недићевци нису били у истом покрету са Дражом Михаиловићем! УПАМТИТЕ ТО!
3.Госпођа је заборавила да каже који четници су извршили та убиства и који су мотив убице имале! Ништа од тога се не зна!
Партизани су у Србији убили око 50000 срба такозваних "четника",нешто у борбама,а нешто су стрељали после 1945. године. Међу тим људима је било и обичних антикомуниста,али и правих сарадника окупатора попут Недићеваца и Љотићеваца,и четника Косте Пећанца.
Партизани су убили десет пута више срба него четници!
Треба имати и у виду да су партизани спроводили у Србији револуцију попут оне у Русији 1917.године,у којој су црвени убијали читаве породице белогардејаца,а Стањинове чистке и остале "црвене" злочине да и не помиљем!
Центала комуниста је била у Москви па је и начин извођења револуције био на московски,односно Стаљинов начин!
Имали су згодно оправдање комунисти за своја злодела,јер су све који су били против Тита и комунизма називали непријатељима односно "сарадницима окупатора" чак и ако то нису!
У мом селу у Војводини су партизани (ОЗНА)убили србина који је био ветеран из Првог Светског Рата и сеоског доктора Алексеја руске националности који је у
Србију емигрирао из Русије 1917.године! Ти људи нису имали везе са Дражом и четницима,син овог србина је био заробљен у Априлском рату и интерниран у Дахау логор смрти! Кад је из логора дошао питао је зашто су му оца убили и похарали имање,а Ознаши су га у дворишту убили и рекли како је извршио самоубиство пуцњем у потиљак! Нису ни скривали да су га убили него су се спрдали,да би показали другима шта ће им се десити ако не постану комунисти!
Сад нека ова Историчарка каже зашто су ти људи убијени!
Дража Михаиловић и Југословенска Краљевска Војска у Отаџбини,или популарно названи Равногорски Четници су оклеветани тако што су их ставили у исти којш са Љотићевцима! Ту је отров комунистичке пропаганде!
Ова историчарка одгајана у комунистичком једноумљу на основу два три убиства под неразјашњеним околностима суди Дражи и његовим Равногорцима!
То је истина а ти Дукљанине треба да се покатоличиш и да постанеш хрват јер се понашаш горе од њих!

Ne bih ja ovde nista dodavao,samo malo da potvrdim :rtfm:

Генерал Михаиловић борио се за обнову Краљевине Југославије. Његова војска звала се Југословенска војска у отаџбини и на капама је носила грб на којем су била четири српска слова „С", и хрватска шаховница, и муслимански полумесец, и словеначко сунце над Триглавом. У његовој војсци и његовој врховној команди било је све до пролећа 1944. више несрба него што их је било у партизанима. Први командант Првог равногорског корпуса био је Хрват.
 
Žena je svojim očima gledala četnička djela, nijesam ja to ispričao, nego Zagorka Golubović.

А шта је то она видела? Неколико закланих људи у јендеку које ко зана ко је убио! И сама каже да су ти људи које је видела убијени преко ноћи и да су их ујутро налазили мртве по селу,значи могли су те људе убити и усташе и немци и партизани. Ко каже да су убиства извршена по Дражиној команди? За такво нешто доказа нема! Сви комунисти тврде то су урадили "неки шетници" и све четнике стављају у исти кош јер су за њих сви који су против Тита исти! Ако ниси за Тита и комунизам одмах си четник и сарадник окупатора тако је то тада било и то се писало у историјске књиге и ова комунисткиња је све то градиво лепо утврдила на вечерњим часовима на сатанцима комунистичке партије!
Размисли мало дали комунистички систем трпи опозицију или друге партије у држави било где на свету? Комунисти су своје противнике убијали у револуцијама,а нису их сменили на изборима нигде у свету,то су чињенице!
 
И сама каже да су ти људи које је видела убијени преко ноћи и да су их ујутро налазили мртве по селу,значи могли су те људе убити и усташе и немци и партизани.
A možda su ih zaklale i jakuze, ko zna?

Размисли мало дали комунистички систем трпи опозицију или друге партије у држави било где на свету? Комунисти су своје противнике убијали у револуцијама,а нису их сменили на изборима нигде у свету,то су чињенице!

Znam ja odlično da komunisti nijesu bili nikakvo cvijeće, ali Zagorka kaže da nijesu klali ljude, razumiješ, strijeljali su, a nijesu klali.
 
A možda su ih zaklale i jakuze, ko zna?



Znam ja odlično da komunisti nijesu bili nikakvo cvijeće, ali Zagorka kaže da nijesu klali ljude, razumiješ, strijeljali su, a nijesu klali.



Да ли ти је познато да су постојале ПАРТИЗАНСКЕ ЦРНЕ ТРОЈКЕ и да су уопште партизани у току рата много пута упадали у разна места ПРЕСВУЧЕНИ У ЧЕТНИКЕ И ЧИНИЛИ ТЕШКЕ ЗЛОЧИНЕ - У КОМЕ ГОД МЕСТУ СУ ПОБИЈЕНИ А НАРОЧИТО ЗАКЛАНИ ВИЂЕНИЈИ ЉУДИ(за комуњаре капиталисти), СВЕШТЕНИЦИ, ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ - ЗНАЈ ДА ТО НИСУ УЧИНИЛИ ЧЕТНИЦИ НЕГО БАНДА ЦРВЕНА.
 
Poslednja izmena:
A možda su ih zaklale i jakuze, ko zna?



Znam ja odlično da komunisti nijesu bili nikakvo cvijeće, ali Zagorka kaže da nijesu klali ljude, razumiješ, strijeljali su, a nijesu klali.

Битно је рећи ко је тачно клао,не можеш тако паушално рећи четници,јер су постојале четири фракције које су партизани сврстали у једну ради идеолошког обрачуна и стигматизације оних који су против комунизма! Могла је уважена историчарка да каже да су оне људе заклали срби и тако обележи све србе без обзира што су неки били Титови,а неки Дражини,Љотићеви или не знам чији како не капираш?
Ко је спровео истрагу за та убиства,ко је утврдио доказе иухапсио починиоце? Нико,никакве истраге није било,а кандидата за осумњичене има на претек,па у зависности од идеологије можеш оптужити кога хоћеш,ако си четник оптужићеш патризане,ако си комуниста оптужићеш четнике... Схваташ колико је њена тврдња без доказа?
 
Прво, Загорка Голубовић је мајка Весне Пешић - а то довољно говори само по себи.

Друго да ли ти је познато да су постојале ПАРТИЗАНСКЕ ЦРНЕ ТРОЈКЕ и да су уопште партизани у току рата много пута упадали у разна места ПРЕСВУЧЕНИ У ЧЕТНИКЕ И ЧИНИЛИ ТЕШКЕ ЗЛОЧИНЕ - У КОМЕ ГОД МЕСТУ СУ ПОБИЈЕНИ А НАРОЧИТО ЗАКЛАНИ ВИЂЕНИЈИ ЉУДИ(за комуњаре капиталисти), СВЕШТЕНИЦИ, ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ - ЗНАЈ ДА ТО НИСУ УЧИНИЛИ ЧЕТНИЦИ НЕГО БАНДА ЦРВЕНА.

Постојала је и ОЗНА која је убијала попартијској директиви! Ја сам већ навео пример шта је ОЗНА радила, а овај Дукљанин ко Мило,само муља једно те исто!
 
Ma četnici su bili pristojni momci,visoko obrazovani, i umjesto gibanice prasetine i šljivke isključivo su nosili sabrana djela Vuka Karadžića...:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

И јесу били образовани! Они који су се повукли са Дражом на Равну Гору,махом су били официри војске Краљевине Југославије,а они су по правилу били образовани и говорили стране језике! Дража је говорио енглески,француски и немачки само да напоменем,јер је био обавештајац пре рата...
Погледај Калабићеве дикументе да видиш какав је рукопис имао тај човек,па упореди са титовим швракописом....
Било је већина међу четницима сељака и необразованих,али далеко од тога да су сви били ждерачи и пијанице!
 
Šta kaže onaj nesretnik,ko zna ko ih je zaklao? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Hahaha ovaj je u stilu Tuđmana....:hahaha:
Pa kako ko? Pojela ih maca!!!:zcepanje::hahaha::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

E bagzi,jesi ...Ustaše i partizani u Srbiji tokom II sv rata...AHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHah

А шта као усташе нису клале по Срему? Да није Срем у Тунгузији можда? Да не помињем покољ у Прњавору и осталим сремским и мачванским селима...
Било је усташа и у централној Србији доводили су их немци на крваве екскурзије!
 
Bagzi vojvodina je u II sv ratu bila pod Srpskom vlašću koliko i južna koreja!!! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
U njoj je navodno postojao četnički pokret i to u ilegali...neka sića...
Gospođa je govorila o selima u srbiji a ti si baš postaio pitanje ko zna ko ih je tamo pobio pa pokušao uvući ustaše i partizane u to koji su tu u II sv ratu bili koliko i apaći komanći i sijuksi!!!:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top