zato sto su glupi...svi znamo da studenti nemaju iskustva u politickim pizdarijama jos manje novi intelektualci koji ce da zasednu mesto ovih ludaka...ali da ovi radikali imaju mozga, bas zato treba da ih puste i posle najvise godinu dana bi se vratili kao pobednici.Upravo tako. Svi bi mi voleli da sve to funkcioniše kako treba.
A treba biti i realan. Znam ja dobro da mnogo toga nije lako postiči.
I mnogo bogatije države kašljucaju. Neke i ozboljno već kašlju.
I znam da će ko god bio na vlasti posle izbora, bilo SNS, bilo studenti, opozivija, ko god,
da ima brdo problema da rešava.
Ali ovi ga ubiše s laganje, ne što lažu, nego i sebe sve više ubeđuju u te laži.
Patologija.
nece jer su oholi i misle da svet pocinje a i zavrsva sa njima a to su uvek radili radikali u istoriji... i uvek su krvavo nayebali...kao sto ce i ovi i za sobom povuci ogroman kolateral jadnika koji su ih iz gluposti podrzavali.
pa do nekih high likova sa mreza...
Mora se reci "ne!"