Ево шта нас чека ако победе Стаљинови занесењаци

Upravo tako. Svi bi mi voleli da sve to funkcioniše kako treba.
A treba biti i realan. Znam ja dobro da mnogo toga nije lako postiči.
I mnogo bogatije države kašljucaju. Neke i ozboljno već kašlju.
I znam da će ko god bio na vlasti posle izbora, bilo SNS, bilo studenti, opozivija, ko god,
da ima brdo problema da rešava.
Ali ovi ga ubiše s laganje, ne što lažu, nego i sebe sve više ubeđuju u te laži.
Patologija.
zato sto su glupi...svi znamo da studenti nemaju iskustva u politickim pizdarijama jos manje novi intelektualci koji ce da zasednu mesto ovih ludaka...ali da ovi radikali imaju mozga, bas zato treba da ih puste i posle najvise godinu dana bi se vratili kao pobednici.

nece jer su oholi i misle da svet pocinje a i zavrsva sa njima a to su uvek radili radikali u istoriji... i uvek su krvavo nayebali...kao sto ce i ovi i za sobom povuci ogroman kolateral jadnika koji su ih iz gluposti podrzavali.
 
A primetio si sigurno - mnogo im nedostaje duhovitost.
Jako retka pojava kod njih. Kad se primeti, treba je svim silama podržati.
Jbg, mora nacija da se leči polako, ne možemo doveka ovako.
Ćopavi i ćoravi u jednu stanu.
kazem ti samo ih ismevaj i nikad ozbiljno sa njima...mene vecina drze na bloku od samog vrha -glave :lol: pa do nekih high likova sa mreza... :lol:

nasli s'kim ce da se nagnavaju :roll:

samo ides na objave sns-a ili likova iz vlade...mozes i da se smejes kako nisi nikad da citas kako snsd pise o ovom tramp junioru i sta su sve politicki uspeli njegovom posetom hahaha...a platili ga jer lik ima tarifu i ici ce i medju ljudozdere za 200 soma zelenih :lol:

stepen licemerne gluposti tih idiota, kao napr. ćaleta ili celavog iz vojvodine je neverovatan....jos nesto, u poslednjih nekoliko dana svi mlatarju rukama kao da teraju nevidljive vrane oko sebe... jos jedan dokaz panicnog straha jer im je doslo iz dupeta u glavu kakve su pizdarije radili u zemlji.
 
zato sto su glupi...svi znamo da studenti nemaju iskustva u politickim pizdarijama jos manje novi intelektualci koji ce da zasednu mesto ovih ludaka...ali da ovi radikali imaju mozga, bas zato treba da ih puste i posle najvise godinu dana bi se vratili kao pobednici.

nece jer su oholi i misle da svet pocinje a i zavrsva sa njima a to su uvek radili radikali u istoriji... i uvek su krvavo nayebali...kao sto ce i ovi i za sobom povuci ogroman kolateral jadnika koji su ih iz gluposti podrzavali.
Biće tu dosta posla.
Nego, jel znaš da ima neki kurs za psihoterapeuteP
Da završim to brzopotezno. Miriše mi da će da kaplje tu lova i-ha
 
kazem ti samo ih ismevaj i nikad ozbiljno sa njima...mene vecina drze na bloku od samog vrha -glave :lol: pa do nekih high likova sa mreza... :lol:

nasli s'kim ce da se nagnavaju :roll:

samo ides na objave sns-a ili likova iz vlade...mozes i da se smejes kako nisi nikad da citas kako snsd pise o ovom tramp junioru i sta su sve politicki uspeli njegovom posetom hahaha...a platili ga jer lik ima tarifu i ici ce i medju ljudozdere za 200 soma zelenih :lol:

stepen licemerne gluposti tih idiota, kao napr. ćaleta ili celavog iz vojvodine je neverovatan....jos nesto, u poslednjih nekoliko dana svi mlatarju rukama kao da teraju nevidljive vrane oko sebe... jos jedan dokaz panicnog straha jer im je doslo iz dupeta u glavu kakve su pizdarije radili u zemlji.
Ma ne mogu ja tamo, ne koristim društvene mreže.
A i ovde na forum svet prijatniji.
Ko zna, možda i spasemo neku izgubljenu dušu.
 
Upravo tako. Svi bi mi voleli da sve to funkcioniše kako treba.
A treba biti i realan. Znam ja dobro da mnogo toga nije lako postiči.
I mnogo bogatije države kašljucaju. Neke i ozboljno već kašlju.
I znam da će ko god bio na vlasti posle izbora, bilo SNS, bilo studenti, opozivija, ko god,
da ima brdo problema da rešava.
Ali ovi ga ubiše s laganje, ne što lažu, nego i sebe sve više ubeđuju u te laži.
Patologija.
Da, balansiranost u svetskoj politici mogla je da prodje u miru, odavno je ratno stanje i treba se odrediti (na strani istoka, sto ne znaci da ne treba saradjivati sa zapadnim zemljama koje zele, koje imaju posten namere i koje su protiv tog globalistickog i ratnog poretka).
 
Da, balansiranost u svetskoj politici mogla je da prodje u miru, odavno je ratno stanje i treba se odrediti (na strani istoka, sto ne znaci da ne treba saradjivati sa zapadnim zemljama koje zele, koje imaju posten namere i koje su protiv tog globalistickog i ratnog poretka).
Ma sve mi se više čini da svi duvaju u istu tikvu.
A ljudi nikako da se probude.
Eno, i ona glupost s Astra Zenecom...
 
Ma sve mi se više čini da svi duvaju u istu tikvu.
A ljudi nikako da se probude.
Eno, i ona glupost s Astra Zenecom...
nije glupost...ranije su radili sve sto im traze...posle su radili i ono sto im ne traze...sad izmisljaju da rade nesto sto ovi nisu ni pomisilili. zapad se takvih gadi, ali ih profit tera da se prave da se ne gade.
 
Možemo, možemo da pravimo humanije društbo
Evo, baš malopre na jednoj drugoj temi @Kerkyra i ja malo ogovarsmo Tihija,
pa pričamo kako ova vlast ostavlja ljude sluđenima.
Na sve strane se priča Rusija, Iran, BRICS,
a radi se EU, Izrael, NATO.
Dal se nekome sviđa ili ne u kome smeru ide ova država to je drugo pitanje.
Ali ljudi su sluđeni, mnogo je to rascepa u mozgu.
Brate, kaži ga, ako je tako, tako je, radimo sa ovima i gotovo.

Какав расцеп у мозгу ? :eek:

Па јел теби нису јасни национални интереси
и без да ти то објасни владајућа партија ?

Ок.
Ту сам ја.

Наши национални интереси су:
1. Мир
2. Запосленост
3. Динар који вреди
 
nisi me razumeo... ako neko zeli da bude duhovno spasen on ce to pokazati...ja dugo ne videh takvog ili takvu... ostrasceno i zatucano...posle kada bude qqll onda je kasno za spasavanje
Ma ne, ne mislim ja da ću nekoga da spasem stvarno.
Idi, br, pa ako će neko od moje il tvoje reči da se spašava,
takvome stvarno nije dobro.
Nema takvome pomoći.
Dobro ima. Ostajem pri Lyrica terapiji.
Kolega?
 
Какав расцеп у мозгу ? :eek:

Па јел теби нису јасни национални интереси
и без да ти то објасни владајућа партија ?

Ок.
Ту сам ја.

Наши национални интереси су:
1. Мир
2. Запосленост
3. Динар који вреди
Rusija, Iran, BRICS,
EU, Izrael, NATO.
Ja sam gotov, prso sam načisto, rascep 110%
A vi, kakote?
 
Ja sam gotov, prso sam načisto, rascep 110%

Јеси матори !

Држ се мене,
и оних што се са мном слажу.

Сад си у осетљивом периоду,
не читај антисрпска писанија.

Врати се на фабричка подешавања, вежи пионирску мараму и - за мном !
Чим схваташ да си "прсо" ти си уствари на обуци за генија, какав сам и ја.
 
Јеси матори !

Држ се мене,
и оних што се са мном слажу.

Сад си у осетљивом периоду,
не читај антисрпска писанија.

Врати се на фабричка подешавања, вежи пионирску мараму и - за мном !
Чим схваташ да си "прсо" ти си уствари на обуци за генија, какав сам и ја.
Pa koga da sledimo? Vulina?
Može, on mi se sviđa. On je moj kolega duvač
Ih, da su mene pitali za Jovanjicu, znaš kako bi im ja ono sredio.
A jesi vido ono? Beda.
Sve neke malečke autoflowering biljke.
A i svetla im mnogo bila visoko, neće to tako.
Malo svetla, mršav urod
Dobar je Vulke, dobar, naš čovek, duvađija.

1775693895446.png


A voli i iz flajku da potegne.
Ja više ne smem. Ja sam, znaš, onaj, lečeni
 
Pa koga da sledimo?

Ти би некога да следиш ? :eek: :eek: :eek:
Не можеш ти то ...

Ево како ћеш: кради знања из прикрајка !
Па полако !
И да одеш негде где је клима за тебе добра.

У животу ми је најжалије што мом покојном пријатељу нисам умео да кажем
иди човече у Холандију, тамо су такви као ти нормални.

Овде се такви шиканирају !
Као што се тамо киње овакви као ми.
 

Back
Top