Quantcast

Evo primera "objektivnosti" b92, " bastiona demokratije" u Srbiji !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Ne zbog toga nego zbog manipulacije,lazne slike stvarnosti,podmetachina,bljuvotina,licemerja..itd.
Ne ja nego isti oni koji su RTS spaljivali 2000. uradice to sa b92.
I tada sam bio za i sada sam.
Velika mrznja se skuplja u narodu kad te neko yebe u zdrav mozak na finjaka.To je radio RTS na jedan nachin za vreme Miloshevica a isto danas radi b 92 samo mnogo mnogo perfidnije.
Jer izmedju TV bastilje 90-tih i b92 danas nema apsolutno nikakve razlike.
Ko to ne vidi je slep.

no_problem

Domaćin
Banovan
Poruka
3.431
Дерер, ти би мало палио колико ја видим? Па добро јуначино, што нии палио онда када је требало, а не сада на форуму да се јуначиш?

Што се тиче Б92, сматрам да делују антисрпски, али свако ко помене овде да би палио Б92 кладим се да нема херца за то. Јаке су речи на монитору, али дела су нула.

Treća

Iskusan
Poruka
6.351
Neverovatne stvari pišete. Ako ste svesni da manipulišu, a ko to ne radi btw, zašto se toliko jedite i srdite (mnogo volem ove reči :) ). Saslušajte, uporedite, sami promislite i sve će biti ok. Vesti se ionako ponavljaju više puta u toku dana, pa gledajte na raznim televizijama i onda će vam izaći informacija, a ne mišljenje. Pametan čovek nije ugrožen. U svakom slučaju, danas ima toliko mogućnosti da se dođe do prave informacije da je ovoliki bes prema TV stanici smešan.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Nisu objektivni.A sami sebe propagiraju kao nenadyebiva demokratska televizija bla bla,a kod njih nema ni D od Demokratije.Vrshe direktnu politichku propagandu,propagiraju jednu mizarnu opciju.I to toliko ochigledno da je to smehsno.Ako se gleda po"opasnosti po drzavu" pa nije ni RTS bio ne znam kako opasan po Srbiju..samo neke chike i tete prichale o belim magovima srbima nebeskom narodu,velikom Slobi itd.,...pa je narod mali bio nervozan pa pocheo da lupa u sherpe..pa oni josh zeshtje nastavili pa ih narod zapalio.
A meni,ruku na srce,izmedju priche o pobedi nad NATO paktom i "evropskoj perspektivi,evropa nema laternativu,..itd." nema nikakve razlike.
Imash toliko televizija kod nas i niko ne mrzi ali otvoreno MRZI neku televiziju sem b92...pa nemogutje da su samo oni u pravu pa zato mnogima smetaju a svi ostali lazu i obmanjuju.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.