Quantcast

Evo primera "objektivnosti" b92, " bastiona demokratije" u Srbiji !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
Evo ja cu pokusati da posaljem komentar
"Puna podrska Vuku Jeremicu" u potpisu jomini !
Hoce li izaci, imas li veze na b92 ?
evo ja cu sad da napisem komentar:

svaka cast gospodine jeremicu uz vasu pomoc cemo sigurno sacuvati kosovo kao deo srbije i nikada necemo prihvatiti okupaciju kosova i metohije kao definitivnu. kosovo je bilo, bice i ostace dusa i srce srbije!
u potpisu al bundy

evo poslao sam upravo komentar na ovu vest

ovde pratite da li ce komentar biti objavljen

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=286810

al bundy

Legenda
Poruka
58.822
evo ja cu sad da napisem komentar:

svaka cast gospodine jeremicu uz vasu pomoc cemo sigurno sacuvati kosovo kao deo srbije i nikada necemo prihvatiti okupaciju kosova i metohije kao definitivnu. kosovo je bilo, bice i ostace dusa i srce srbije!
u potpisu al bundy

evo poslao sam upravo komentar na ovu vest

ovde pratite da li ce komentar biti objavljen

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=286810
bas lepo od tebe Jerry :mrgreen: al nisam tamo registrovan uopste pa sumnjam da ce ti taj nick nesto pomoci :-|

no_problem

Domaćin
Banovan
Poruka
3.431
Пацовчивћи се крију по канализационим цевима. Ови из ЛДП ме подсећају на пацовчиће. Измиле кад год треба Б92 да их снима. У супротном, нигде их нема :). Пардон, има их овде, али овде могу да се јуначе, без бојазни да ће им се десити нешто лоше. Не само да су овде храбри па се појављују, него још и прете. Пацовчићи.

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
bas lepo od tebe Jerry :mrgreen: al nisam tamo registrovan uopste pa sumnjam da ce ti taj nick nesto pomoci :-|
haha prosao je komentar.

a sad cu da napisem

ma kakav bre jeremic taj bi 2 nacrtane koze izgubio da mu neko poveri da ih cuva , samo toma nikolic srbiju spasava!

taj nema teeorske sanse da prodje :)]

u potpisu Iron Lord

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.658
Ја сам покушао једно 5-6 пута да напишем коментар на б92.нет... није ми прошао ни један... трудио сам се максимално да будем политички коректан.
pa nije ni moj prosao iako sam pokusao 4-5 puta... e kad nije moj prosao onda znaj koliko je sati...

nije to do cenzure nego do necega drugog ali ne kontam...

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Vreme: biće oblačno, bez sunčevog zraka
A večeras gledajte: Ljubav Ene i Marka
Sva proročanstva našeg profeta Marčela
I Bebe Popovića sva neobjavljena dela
Zatim filmove sa Rupertom Everetom
Jer nećemo ratovati sa celim svetom
Mi smo demokratska tv, druge sram bilo
Mi bi pojeli i *****, ako je sa zapada stiglo
Dragi gledaoci, hvala vam na pažnji
Javićemo se ako se desi nešto strašno
Naprimer, ako je opet Bagzi na slobodi
Ili ako Srpsku od Bosne otcepi Mile Dodik ...

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Na spisku se nalaze: Humorista Slobodan Bićanin Bićko, folk pevač Era Ojdanić, roker i kompozitor Milić Vukašinović, folk pevačica Zorica Marković, reperi Ajs Nigrutin i Vladimir Ilić Ila, voditelj Galeb Nikačević, kompozitor Nazif Gljiva, tekstopisac Katarina Ostojić Kaja, manekenka i članica grupe „Models“ Anastasija Buđić, folk pevačica Jasmina - Mina Kostić i voditeljka Suzana Mančić.

Ukucani koji ulaze u ,,Big Brother,,

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Mislim da se mora razmotriti problem ove stetocinske kuce i njenog pogubnog uticaja na srpski narod.

Da vidimo prvo ko su vlasnici B92:

B92 trust iz Beograda - 35,5 %
Ist kapital fond (preko Kiparskog Salinka ltd) - 9,5%
Medija divelopment (Soroš) - 39 %
Deksi ko (Slobodan Vučićević) - 9%
Mali akcionari - 7%

B92 trust iz Beograda cine istaknute nevladine organizalcije koje su se vec godinama zalagale za unistenje Srbije i pozivale na ubistvo Srba, bilo od strane Hrvata, muslimana, Siptara ili NATO pakta. Iako su registrovane u Beogradu finansiraju se od americkih poreskih obveznika, sto u nijednoj normalnoj drzavi ne bi bilo dozvoljeno.

Ist kapital fond registrovan na Kipru je investicioni fond u vlasnistvu svedskog politicara Karla Bilta koji je jos pocetkom 90-ih ucestvovao u rasparcavanju Jugoslavije, operaciji oluja i bombardovanju RS.

Medija developement je agencija u vlasnistvu jevrejskog berzanskog spekulanta Dzordza Sorosa. On sa ponosom na svom sajtu pise da je njegov fond za otvoreno drustvo bio jedan od najzasluznijim u ubedjivanju americke administracije da bombarduje Srbiju.

Deksi co je trgovinsko preduzece u vlasniku mafijasa Slobodana Vučićevića!

Od malih akcionara preko pola akcija drzi covek po nacionalnosti Hrvat, a ideoloski stoprocentni ustasa Veran Matic!

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
Na spisku se nalaze: Humorista Slobodan Bićanin Bićko, folk pevač Era Ojdanić, roker i kompozitor Milić Vukašinović, folk pevačica Zorica Marković, reperi Ajs Nigrutin i Vladimir Ilić Ila, voditelj Galeb Nikačević, kompozitor Nazif Gljiva, tekstopisac Katarina Ostojić Kaja, manekenka i članica grupe „Models“ Anastasija Buđić, folk pevačica Jasmina - Mina Kostić i voditeljka Suzana Mančić.

Ukucani koji ulaze u ,,Big Brother,,
Баш да видим како ће да укроте Ајс Драгутина... јел сте чули ону његову песму "Кинески трансвестити":)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.