Evo pitanja za genijalce..

Umri_muski

Legenda
Poruka
58.661
Znaci ovakvo je pitanje, problem..

Ako komsijama sa tankim zidovima iskljucimo buku naseg TV koji je smanjen na minimum, u 21h, sutradan se svadjaju zestoko...
A kad buku ne iskljucimo tj na minimumu je i radi tv do 02 03 nekad i kasnije, onda je sutradan mirno...

Sta to moze da bude....?

Znaci ako nismo tu, zaspimo u 21 ili pre, i ja bih rekao probudimo se pre, ali fora je sto nije uvek budjenje vezano sa pustanjem TV, kazem TV a radi se o netu koji pusta filmove ili serije a ne o TV... onda nastupaju svadje...

E sad to sam isto imao samo u drugom obliku sa komsijama pre nekoliko stanova, gde su bile tuce samo kad nisam bio u BG, a dok sam bio i pravio seks buku po celu noc ili pola noci , nije bilo tuce ni zvanja policije..
To su dva pitanja problema, pa da vidimo koliko poznajete narod, tj sta moze da bude....

Sta bi moglo da bude...

Da su svesni da sam tu pa izbegavaju da se cuje, taje pricu pa nema ni svadja toliko

Da se pogodi da ja zaspem ili nisam tu pred vikend a oni se vikendom svadjaju

Da kad ne cuju buku od TV misle da nisam tu , a ne znam da li cuju , mora da se cuje bar malicko, ali sigurno ne da ne mogu da spavaju , jer imam sound zastitu da cujem ja dobro a priguseno van 2kvm..imam komp box sistem...

Da ;misle da sam lud pa zaziru da prave buku...

Ono prethodno komsijsko pitanje, oko tucha, to vec moze da bude da su slusali kad sam tu pa imali voajerski bust....to jeste moguce...

Inace, vazno za problem je sto ja bas i ne slusam komsije, sto znaci da mora bas da vicu da bih ja primetio da je svadja u pitanju , a ovako razgovor, goste i svasta nesto necu ni primetiti niti cuti...

Poslednja izmena:
Pa to je neka podsvesna reakcija.

Ono, cak i kada racionalno znas da je neko unutra, ako se ne cuje zvuk, ti se osecas slobodno da se popickaras najgore sa zenom.

Kada cujes zvuk, kontrolises se vise, isto podsvesno.

Tu je nemanje/imanje zvuka podsvesno bitnij iinput nego racionalno znanje da li je neko tu ili nije.

nije ni do buke nije ni do komšija , nego do konstrukcije zidova je
sadašnji zidovi su gips karton ploče od desetak centimetara, ono ukucaš ekser za sliku , a on ode kod komšije , a starija gradnja, zid , blok 25 ka plus malteraj 6cm i svi mirni
a što se tiče reakcija komšije, svako reagira različito
dozvoljena je reakcija samo komšinice i to da dođe u noćnicu da traži na zajam šećer

Back