Evo kako satanisti zele da uniste brak i porodicu!

Pljuvanjem po muskarcima na medijima i predstavljanjem muskaraca kao agresivne zveri koji nista drugo ne rade samo biju i ubijaju nejake i nezasticene zene zapadnojudejske masonske vladine nevladine organizacije lezbofeministkinje pod pokroviteljstvom novog svetskog poretka zele da uniste brak, porodicu, ljubav i neznost izmedju parova musko zenskih. Sa druge strane promovisu brak izmedju osoba istog pola, promovisu seks, razvrat i blud. Eva pa poslusajte kako muskarce pretstavljaju kao da su zveri pusteni sa lanca:

A zamislite kaze doticna zrtva parafraziram: " bilo sve u redu ljubav je cvetala, bio je nezan dobar, voleli smo se, idila i onda ja resim da odem". Ha ha ha ejjjj pa odma se vidi kolko postali glupi ne umeju ni da lazu .

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4379499/ispovest-bepgradjanke-koju-proganja-bivsi-decko

Čito sam i ja jednu pripovetku od Ive Andrića kako je jedna pobegla od gospodina bakalina a on fin čovek uslužan , duša od čoveka koga su sve komšije volele.
Još tada je radila zapadnojudejska masonerija i lucifer crni da unište brak :aha2:

Pljuvanjem po muskarcima na medijima i predstavljanjem muskaraca kao agresivne zveri koji nista drugo ne rade samo biju i ubijaju nejake i nezasticene zene zapadnojudejske masonske vladine nevladine organizacije lezbofeministkinje pod pokroviteljstvom novog svetskog poretka zele da uniste brak, porodicu, ljubav i neznost izmedju parova musko zenskih. Sa druge strane promovisu brak izmedju osoba istog pola, promovisu seks, razvrat i blud. Eva pa poslusajte kako muskarce pretstavljaju kao da su zveri pusteni sa lanca:

A zamislite kaze doticna zrtva parafraziram: " bilo sve u redu ljubav je cvetala, bio je nezan dobar, voleli smo se, idila i onda ja resim da odem". Ha ha ha ejjjj pa odma se vidi kolko postali glupi ne umeju ni da lazu .

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4379499/ispovest-bepgradjanke-koju-proganja-bivsi-decko

Ja nisam dalje ovo od 1. minuta mogla da gledam....kako je moguce da je sve lepo, sve fino, voleli se, a onda je ona (tek tako?) resila da ode i navodno tada pocinje njen pakao.

Mozda je to ona objasnila kasnije, ali sa ovakvim pocetkom, ne deluje mi kao osoba koja govori istinu i pitam se, ko ce ovo da "proguta"?

Nije ni do masona ni do bilo cega, nego je do sopstvene gluposti a mi ovde bi rekli do "azdisalosti".

ma pusti je. prica gluposti.

''nejna stvar'' kaže, ok ženska stvar. može joj se jel...

ali kako kažeš nemoj posle da kaki da prostiš , o ljubavi....

ona se bre u toj nemackoj poprilicno deformisala. njima tamo samo lova postane bitna.
Nisam gledala, ali pocetak me je zaprepastio. Ako ste se voleli, ako je sve bilo lepo, zasto si resila da odes?

Negde ova devojka/zena ne govori istinu.

ok.

j.ebe mi se za ku.rvetine i sponzoruse.

kojih je na žalost danas većina. moral je odavno zaboravljea stvar pogotovo u žena.

ali Bogu fala ima čestitih i dobro odgojenih djevojaka i žena.

Vi ovde i sa takvim rečnikom zakržljali ste

I ja se neću više objasnjavati jer ne vredi svakako smatram da ovakvi komentari poput tvoga trebaju biti sankcionisani

Toliko mržnje treba moći nositi u srcu i duši

Fuj

mi smo zalosna zemlja , s narodom koji vise ne zna granicu saginjanja... koji je odavno u beznadju i ambisu.
nista nas vise ne moze ni zaprepastiti a da traje duže od dva dana...

nametnuto je preživljavanje i lična korist. ljudi su poprilicno otudjeni jedni o d drugih u pogledu na pre.

sve c to biti i gore kako mi se cini.

a žene , kao deo tog drustva i te borbe zap rezivljavanjem , veliki broj njih od rane mladosti već ima plan da se sto bolje udomi ... i tako si obezbedi ili bar olaksa buducnost...

ljubav ?

narvano ali u dosta manjem broju žena danas , na žalost.

veci broj su sponzoruse , ako ne otvorene i direktne onda one prikrivene koje gledaju sto bolje prodati dupe i vulvu...

pal ogicno ej da tu nesto ne stima ...

sve bilo lepo idilicno i onda op idem ja...

narvano da tu ima svasta... da nema, ne bi tako nepovezane gluposti govorila...
Upravo to, nelogicna je od prve recenice.
Ona je podelila sa javnošću to sto je mogla i sto je htela a ona zna razlog
Pa ne moze tako, "sad resim da nesto podelim, a onda resim da nesto precutim sve da bih opravdala sebe".

Kazi kako je, budi iskrena, inace tvoja prica nema svrhe.

Vi ovde i sa takvim rečnikom zakržljali ste

I ja se neću više objasnjavati jer ne vredi svakako smatram da ovakvi komentari poput tvoga trebaju biti sankcionisani

Toliko mržnje treba moći nositi u srcu i duši

Fuj
ti sad poprilicno vredjas.

s obzirom da si u temi gde neka spodoba sa botoksom u usnama i jagodicama govori kaoko je sve bilo idilicno lepo romanticno i op la otisla odjednom - ti kažeš da je to nejno pravo.

pa jeste ali kako ti kaže forumašica, nemoj posle da prducka o ljubavi i kkao ga volela...

ljudi inace cine razne mizerije, i to je po tebi ok ? jer to je njihovo pravo! zar ne? pravo da cine nemoral, da cine mizerije, da budu nekarakterni ?
jesi li ti svesna gluposti koju si napisala ?

neka ode zbog para. jer je kurvestija i sponzorusa. ti to opravdavas njenim pravom ?

pa dobro...

znas ima pravo i tvoj muz da poj.ebe neku sa strane...

Upravo to, nelogicna je od prve recenice.

Pa ne moze tako, "sad resim da nesto podelim, a onda resim da nesto precutim sve da bih opravdala sebe".

Kazi kako je, budi iskrena, inace tvoja prica nema svrhe.

Zašto je tebi bitan razlog ? Kao da lakše možeš odobriti ili oceniti taj njen čin napuštanja tipa?

Šta sa vama nije uredu?

Zašto je tebi bitan razlog ? Kao da lakše možeš odobriti ili oceniti taj njen čin napuštanja tipa?

Šta sa vama nije uredu?
Prosto nije logicno, ne znam sta sa tobom nije u redu kad to ne mozes da shvatis iako ti kazem(o) lepo.

Neka kaze istinu, pa makar bila i da se zaljubila u drugog i zelela da ga napusti, ali nemoj da prodaje price o savrsenstvu veze i ljubavi.

Inace da se vratim na poentu teme, ne podrzavam proganjanje zene (ni muskarca) ako zeli da ode, ali ako laze jos u vezi, onda zasluzuje svaku moralnu osudu.

Back