Evo kako satanisti zele da uniste brak i porodicu!

Prica o nasilju u porodici.

Zakljucak normalnih ljudi: treba nesto promeniti, raditi na edukaciji da partneri treba da se medjusobno postuju, uciti decu da je posesivnost nesto lose, da partneri moraju biti ravnopravni, da niko nikoga ne sme da poverdjuje, da nasilje ne sme da bude resenje.....

Zakljucak balkanoida: hoce da nam rasture porodicu, zli zapad, agenda feministkinja, satanisti, aaaa....

Prica o nasilju u porodici.

Zakljucak normalnih ljudi: treba nesto promeniti, raditi na edukaciji da partneri treba da se medjusobno postuju, uciti decu da je posesivnost nesto lose, da partneri moraju biti ravnopravni, da niko nikoga ne sme da poverdjuje, da nasilje ne sme da bude resenje.....

Zakljucak balkanoida: hoce da nam rasture porodicu, zli zapad, agenda feministkinja, satanisti, aaaa....
Nisu ovo balkanoidi već prosto rečeno budale. Opasne budale.

Muskarci mrze zene, preziru ih, a na sve to tu je i zabetonirano misljenje kako postoji neka zavera protiv njih od strane zena i savremenog sveta...

Muskarci vole zene i postuju ih, smatraju ih ravnopravnim partnerima. Ovi sto ih mrze i smatraju nizim bicim, nisu muskarci, nego patoloski kompleksasi koji, na prvom mestu, mrze sebe, pa onda i sve ostalo.

Muskarci vole zene i postuju ih, smatraju ih ravnopravnim partnerima. Ovi sto ih mrze i smatraju nizim bicim, nisu muskarci, nego patoloski kompleksasi koji, na prvom mestu, mrze sebe, pa onda i sve ostalo.
Ne znam sta znaci to "Muskarci vole zene", kad eventualno vole majku ili sestru, a partnerku sve dok je u njihovim rukama, kad odluci da ih napusti onda je najgora... Vole samo zene koje su na neki nacin na njihovoj strani... A generalno zena je za njih izvor zla...

Komentari su užasni. I onda se čudimo otkud ovoliko međupartnerskog nasilja. Poslušaj samo kolege forumaše. 😱

Pa jesu užasni komentari
Jad i čemer

Muškarac može da napusti
Žena može da napusti

I to je to

A mnogi “muškarci” sebi uzimaju za pravo da dosta toga sprovode u vezama/braku i čude se i pobesne kad žena kaže “ja tako neću” jer zaboga odakle njoj pravo da ona napusti

Pa jesu užasni komentari
Jad i čemer

Muškarac može da napusti
Žena može da napusti

I to je to

A mnogi “muškarci” sebi uzimaju za pravo da dosta toga sprovode u vezama/braku i čude se i pobesne kad žena kaže “ja tako neću” jer zaboga odakle njoj pravo da ona napusti
Da, iskreno ne znam ni zašto je dopuštena ovakva tema, tj. komentari. 🤔

Ne znam sta znaci to "Muskarci vole zene", kad eventualno vole majku ili sestru, a partnerku sve dok je u njihovim rukama, kad odluci da ih napusti onda je najgora... Vole samo zene koje su na neki nacin na njihovoj strani... A generalno zena je za njih izvor zla...

Opet netacno. Ovo pljuvanje po svim muskarcima je identicno ovim komentarima gore gde se pljuje po svim zenama.
I niti je lepo, niti je tacno.

Pljuvanjem po muskarcima na medijima i predstavljanjem muskaraca kao agresivne zveri koji nista drugo ne rade samo biju i ubijaju nejake i nezasticene zene zapadnojudejske masonske vladine nevladine organizacije lezbofeministkinje pod pokroviteljstvom novog svetskog poretka zele da uniste brak, porodicu, ljubav i neznost izmedju parova musko zenskih. Sa druge strane promovisu brak izmedju osoba istog pola, promovisu seks, razvrat i blud. Eva pa poslusajte kako muskarce pretstavljaju kao da su zveri pusteni sa lanca:

A zamislite kaze doticna zrtva parafraziram: " bilo sve u redu ljubav je cvetala, bio je nezan dobar, voleli smo se, idila i onda ja resim da odem". Ha ha ha ejjjj pa odma se vidi kolko postali glupi ne umeju ni da lazu .

To je njen problem što ona nije znala da ceni to što ima. Niko nema prava da nekog napada i uznemirava. Trebao je da je pusti da ide svojim putem koji je izabrala.

Ma neki nikako da shvate da ljudi ni muž ni žena, partner nisu lična svojina i da svako ima prava na izbor, hoće li ostati u braku ili otići, bez obzira iz kojih razloga. Bolesnici koji to ne mogu da shvate pa nekoga na silu primoravaju da ostanu u zajednici su za lečenje.
eeeeee bre zar tolko je tesko da shvatis da to nije tema ovde. To sto sam napisao da je ona kao otisla jer je bila idilicna veza to je samo dokaz da su celu tu pricu u tom videu zasnovali na lazima i izmisljotinama. E sad i to ako treba da ti objasnjavam a to je ocigledno onda ili si se nesto posvadjaosa logikom ili namerno unosis zabunu i menjas temu.

Pretpostavljam da si mislio na svoje men's boobs.
rsz_dildo.png

Batice, vidi što sam ti donio bonu...

:per:

jedibre pekmez. Satanisti su za tebe super? Satanisti iz novog svetskog poretka i u nasoj Srbiji oni ubijaju i siluju malu decu. Od koze malih beba prave crvene cipele. Piju krv od malih beba koje ubijaju na obredima. Oni sitre svo zlo po svetu ratove, glad, bolesti, otrove u hramni itd itd. I sve je to tebi lepo?
Ti se zreo.za posmatranje. Al najozbiljnije...

eeeeee bre zar tolko je tesko da shvatis da to nije tema ovde. To sto sam napisao da je ona kao otisla jer je bila idilicna veza to je samo dokaz da su celu tu pricu u tom videu zasnovali na lazima i izmisljotinama. E sad i to ako treba da ti objasnjavam a to je ocigledno onda ili si se nesto posvadjaosa logikom ili namerno unosis zabunu i menjas temu.
Ma ne može me nek bezvezni klip sa yt ubediti u neke teorije jer i dalje koristim prvenstveno mozak da donosim zaključke.

Back