Prvo su nam zabranili da samostalno odlucujemo gde da kupimo jeftin gas, zabranili nam da kupujemo jeftinu naftu, zabranjuju da zabranimo uvoz iz evrope hranu koja nase poljoprivrednike unistava a imamo pravo na to po njihovim pravilima jer njihovi proizvodi nisu fer cene i trzisne jer EU vec su damping cene i onda imamo prava na damping cene roba da uvedemo carine. Takodje ne dozvoljavaju da vlada zabrani enormne marze u megamarketima evo poslusajte sami:
kada ce vec jednom da shvatimo da nam je EU neprijatelj i okupator a ne prijatelj
https://www.facebook.com/share/v/1L2yst8MQr/
kada ce vec jednom da shvatimo da nam je EU neprijatelj i okupator a ne prijatelj
https://www.facebook.com/share/v/1L2yst8MQr/
