Evo kako Evropska unija krade i unistava Srbiju

izuzetan

Ističe se
Poruka
2.100
Prvo su nam zabranili da samostalno odlucujemo gde da kupimo jeftin gas, zabranili nam da kupujemo jeftinu naftu, zabranjuju da zabranimo uvoz iz evrope hranu koja nase poljoprivrednike unistava a imamo pravo na to po njihovim pravilima jer njihovi proizvodi nisu fer cene i trzisne jer EU vec su damping cene i onda imamo prava na damping cene roba da uvedemo carine. Takodje ne dozvoljavaju da vlada zabrani enormne marze u megamarketima evo poslusajte sami:

kada ce vec jednom da shvatimo da nam je EU neprijatelj i okupator a ne prijatelj

https://www.facebook.com/share/v/1L2yst8MQr/
 
Očito je taj klip pravljen sa proruskim nabojem, a bez prave analize.

Da bi poredili sa Rusijom, treba videti koliko je EU "vratila" od tih para Srbiji kroz razne programe pomoći, a koliko bratska Rusija?

Takođe pominje razvoj nuklearnog naoružanja, a francuzi (da ne pominjem i engleze) to već imaju, kao i to da su ameri kad ikad instalirali svoje nuklearne rakete na strateška mesta po Evropi.

Dakle, propagandi nikad kraja, bez obzira iz kod pravca duva.
 
Unistavaju nas tako sto paradajz na pijacama po Srbiji u septembru nije 500 dinara kilo, jer ga uvozimo.

Vrh logika.
Uvoze ga i grci pa je 70 dinara kilo.

1000007371.jpg


Paprika u srbiji 10 evra kilo u grčkoj 1 evro kilo
1000007370.jpg
 
Prvo su nam zabranili da samostalno odlucujemo gde da kupimo jeftin gas, zabranili nam da kupujemo jeftinu naftu, zabranjuju da zabranimo uvoz iz evrope hranu koja nase poljoprivrednike unistava a imamo pravo na to po njihovim pravilima jer njihovi proizvodi nisu fer cene i trzisne jer EU vec su damping cene i onda imamo prava na damping cene roba da uvedemo carine. Takodje ne dozvoljavaju da vlada zabrani enormne marze u megamarketima evo poslusajte sami:

kada ce vec jednom da shvatimo da nam je EU neprijatelj i okupator a ne prijatelj

https://www.facebook.com/share/v/1L2yst8MQr/
слажем се уништавају нас ... сад ће редом сви хрвати да кажу како то није тачно и како ми сами себе уништавамо и како смо сами криви. хајмо један по један
 
како си смешан ... знао сам да ћеш да нађеш и поставиш слике меса. кога бре брига колико је месо у хрватској и колико је паприка у грчкој? знамо да је најскупље у србији то треба да захвалимо овим вашим у нашој скупштини
 

Back
Top