Evo jedno pitanje

mnogotuzan

Obećava
Poruka
57
Samo za devojke:

Posto je svakoj devojci izgled bitan ali naravno nije na prvom mestu, interesuje me sledece. Da li je privlacnije kada je muskarac krupan, ne debeo vec krupan, jake gradje, prijatnog izgleda, misicav, maljav, sa lepim zubima i guzom skromnog izgleda, predivnim osmehom....

ili

kada je muskarac mrsav i vitak, ne kost i koza, vec bas ovako kako sam naveo, izrazito misicav, normalne gradje, cosav kao ja, prijatnog izgleda, sa lepim zubima i osmehom koji umiruje, malom, tvrdom, zategnutom, okruglom guzom kao mojom?

Bas me interesuju odgovori. Pretpostavljam da ce mladje devojke da se odluce za opciju br. 2, a ove malo iskusnije za opciju br. 1.

Pitanje 2: Kakav je tip vaseg muskarca? I molim vas, nemojte sa onim "ma bitno je da ima smisao za humor i da ima zlatno srce". Podjite od toga da su duhovno bogati i da umeju da zasmejavaju zene..... Gradja i fizicki izgled su bitni, samo me zanima kakva devojka voli kakvog muskarca. Uz odgovor, molim da ostavite neki svoj komentar tipa: "ja sam ovakva" ili "ja sam onakva" ili "bila sam sa ovim pa" ili "bila sam sa obojcom pa".
 
Sisters...izadjimo iz podruma :o :roll:
Ali ajde....ako cemo po njegovom......
1)
Opcija 2 :D
2)Hmm fizicki izgled....u biti volim kada musko ima duzu kosu ali nije uslov.Ne znam meni je vaznije da bude simpatican, da zraci.Jer imash ljudi koji izgledaju super,imaju savrsene crrte lica a u biti su ruzni..prazni.
 
ne kapiram..u cemu je razlika ovde :? mrsav moze da postane elegantno popunjen i obrnuto.. i dlakavom mogu da otpadnu dlake, ali bolje kad ih ima... :roll: ako ima 'ono nesto' unutra..u svakom pogledu je divan i neodoljiv...makar imao dve glave i tri noge..
 
Devilishgirl:
ne kapiram..u cemu je razlika ovde :? mrsav moze da postane elegantno popunjen i obrnuto.. i dlakavom mogu da otpadnu dlake, ali bolje kad ih ima... :roll: ako ima 'ono nesto' unutra..u svakom pogledu je divan i neodoljiv...makar imao dve glave i tri noge..
A sta ako ima samo dve noge :roll: Jel i tada ne valja :?:
 
mnogotuzan:
kada je muskarac mrsav i vitak, ne kost i koza, vec bas ovako kako sam naveo, izrazito misicav, normalne gradje, cosav kao ja, prijatnog izgleda, sa lepim zubima i osmehom koji umiruje, malom, tvrdom, zategnutom, okruglom guzom kao mojom?

Bas kao ti!

Zar mislis da mnoge ribe, toliko gledaju fizicki izgled?

Izgledas normalno i ne sekiraj se, radi vise na duhovnoj bazi, tj, obrazuj se (nauci vise o zenama) i izgradjuj svoj stav, da imas svoje misljenje, svoje JA (pa nek' je i naopako, ali neka je tvoje).

I normalno, moras nauciti da budes dovoljan sam sebi. Nista gore od nekoga ko po svaku cenu zeli drustvo i da ima nekog... to jos vise odbija.
 
E, moj mnogotuzan, već sam ti rekla da si mnogosladak... Ne znam uopšte zašto se toliko opterećuješ izgledom, kad je to najmanje važno.
Ja više volim one malo krupnije... Mada, zabavljala sam se i bila ludo zaljubljena u jednog koji je bio i niži od mene, i mršav, kao da je iz Aušvica...
 
Ja sam bila sa visokim krupnim (ne debelim) i visokim normalnim, veoma visokim normalnim, a sada sam sa veoma visokim mrsavim...
Mislim da padam na rupice na obrazima i na lepe oci koje se sijaju kada se nasmeje(jer s to tipski ponavlja).
 
Princeza:
Ja sam bila sa visokim krupnim (ne debelim) i visokim normalnim, veoma visokim normalnim, a sada sam sa veoma visokim mrsavim...
Mislim da padam na rupice na obrazima i na lepe oci koje se sijaju kada se nasmeje(jer s to tipski ponavlja).
Onda sam ja tvoj tip-198cm,85kg,30god.I najvažnije od svega imam zelene oči, a za rupice na obrazima moraš sama da proveriš.
 
bobanmil:
Princeza:
Ja sam bila sa visokim krupnim (ne debelim) i visokim normalnim, veoma visokim normalnim, a sada sam sa veoma visokim mrsavim...
Mislim da padam na rupice na obrazima i na lepe oci koje se sijaju kada se nasmeje(jer s to tipski ponavlja).
Onda sam ja tvoj tip-198cm,85kg,30god.I najvažnije od svega imam zelene oči, a za rupice na obrazima moraš sama da proveriš.

ma ti si moy tYp.. dodzi dodzi chiki! :twisted:

 
mnogotuzan:
Samo za devojke:

Posto je svakoj devojci izgled bitan ali naravno nije na prvom mestu, interesuje me sledece. Da li je privlacnije kada je muskarac krupan, ne debeo vec krupan, jake gradje, prijatnog izgleda, misicav, maljav, sa lepim zubima i guzom skromnog izgleda, predivnim osmehom....

ili

kada je muskarac mrsav i vitak, ne kost i koza, vec bas ovako kako sam naveo, izrazito misicav, normalne gradje, cosav kao ja, prijatnog izgleda, sa lepim zubima i osmehom koji umiruje, malom, tvrdom, zategnutom, okruglom guzom kao mojom?

Bas me interesuju odgovori. Pretpostavljam da ce mladje devojke da se odluce za opciju br. 2, a ove malo iskusnije za opciju br. 1.

Pitanje 2: Kakav je tip vaseg muskarca? I molim vas, nemojte sa onim "ma bitno je da ima smisao za humor i da ima zlatno srce". Podjite od toga da su duhovno bogati i da umeju da zasmejavaju zene..... Gradja i fizicki izgled su bitni, samo me zanima kakva devojka voli kakvog muskarca. Uz odgovor, molim da ostavite neki svoj komentar tipa: "ja sam ovakva" ili "ja sam onakva" ili "bila sam sa ovim pa" ili "bila sam sa obojcom pa".
da li se ovaj drugi tip muskarca bavi sportom?
bas je dobro sto si zube spomenuo-dental hygiene,vrlo vazno
 
1),ne prekrupan...ne znam,poput mog decka :D nema pravila kakva devojka voli kakvog decka,mislim SLUSAJ PROVALU!!!neke moje drugarice mrtvo ozbiljno nece da se zabavljaju sa momcima koji nisu kao 2) I NEMAJU PLAVU KOSU,PLAVE OKICA I SL> GLUPOSTI!!!!!!najbitnije je da je decko interesantan,mo'z s njim da pricas ko s najboljim drugom
 
mnogotuzan:
Samo za devojke:

Posto je svakoj devojci izgled bitan ali naravno nije na prvom mestu, interesuje me sledece. Da li je privlacnije kada je muskarac krupan, ne debeo vec krupan, jake gradje, prijatnog izgleda, misicav, maljav, sa lepim zubima i guzom skromnog izgleda, predivnim osmehom....

ili

kada je muskarac mrsav i vitak, ne kost i koza, vec bas ovako kako sam naveo, izrazito misicav, normalne gradje, cosav kao ja, prijatnog izgleda, sa lepim zubima i osmehom koji umiruje, malom, tvrdom, zategnutom, okruglom guzom kao mojom?

Bas me interesuju odgovori. Pretpostavljam da ce mladje devojke da se odluce za opciju br. 2, a ove malo iskusnije za opciju br. 1.

Pitanje 2: Kakav je tip vaseg muskarca? I molim vas, nemojte sa onim "ma bitno je da ima smisao za humor i da ima zlatno srce". Podjite od toga da su duhovno bogati i da umeju da zasmejavaju zene..... Gradja i fizicki izgled su bitni, samo me zanima kakva devojka voli kakvog muskarca. Uz odgovor, molim da ostavite neki svoj komentar tipa: "ja sam ovakva" ili "ja sam onakva" ili "bila sam sa ovim pa" ili "bila sam sa obojcom pa".
Evo ja cu ti odgovoriti kao mnogo iskusnija a u stvari bas neiskusna kad je ovo sto si pitao u pitanju :D Mene nikad nije mogao neko da vidi sa nekim odvratnim tipom gospodjica je bila do te mere izbirljiva da su joj odmah prilepili onu poslovicu "birala birka pa izabrala coravog Mirka" :D Elem kako sam od tih lepotankovica uvek bila ponizavana i povredjivana dobro ne bas uvek ajd ali u vecini slucajeva da rekoh jednom e draga moja smiri se pa lepo nadji manje atraktivnog dasu koji eto sto ti kazes ima zlatno srce...I tako ti ja na opste cudjenje radoznalaca prosetam sa izvesnim nekoliko puta i bogami pocnem da ga posmatram uskoro zadivljena njegovom paznjom , kao najboljeg dasu na svetu...Ali eto g din nije bio spreman za "ozbiljnu vezu" hehehe pa me otkacio u dve reci...On eto ima svoj tip devojke :wink: Tek toliko na primeru kako mi ne mozemo to da znamo je li neko nas tip ili nije jer ne znamo ni da li smo mi suprotnoj strani tip...budimo realni...nema nista bez "leptirica u stomaku" ko je to osetio razumece sta sam htela reci :wink:
 
A sta meni fali? Mislim, jel mi fali uopste nesto? Malo mi teze ide u zadnje vreme sa ribama. A i zanima me koji tip muskarca ima vecu i bolju sansu da prodje kod neke devojke. Na ulici vidjam vise samih tipova kao sto sam ja i vise krupnijih, razvijenijih tipova kao sto nisam ja. :oops:
 
Daj brate, nemoj da se sazaljevas, dodje period kad si sam kad ti ne ide od ruke. Dodje pa prodje. Kad nadjes jednu onda se poredjaju jos deset pa ne mozes da postignes.

Tako ti je to u zivotu. Nemoj mnogo juriti za tudjim misljenjem... tu jos vise padas u tudjim ocima...

Ili ti je ovo dobra fora da te neka sazali na ovom forumu pa da ti se javi?
 
U pravu si Gazda... Ne znam sta tripuje... A mnogotuzni ako ti kazemo da su u prodji niski, debeli, ruzicasti i ridji da li to znaci da ces se nekako smanjiti, ugojiti, izbeleti kožu i ofarbati se?
I kontra ako vise volimo mnogo visoke da li ces se istegliti?
 

Back
Top