evo jedne price i to verovali ili ne istinite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
milanivk:
u pitanju je moj brat od tetke i negova cura.bili su oko tri godina zajedno,i njoj doslo vreme da studira i ode ona za nis,a on ostade u leskovcu.veza je funkcionisala cas ovako cas onako.ona place kao nedostaje joj,i igrom slucaja podje on kod nje u nisu da je vidi i iznenadi,bez najavljivanja.stigao na vrata i zvoni,niko ne izlazi dva tri minuta.zove on telefonom i ona se javlja u stanu.kaze on njoj kao otvori tu sam ispred vrata,sto ne otvaras.sledi-otvara vrata ono klasika poljubac,ulazi u dnevnu sobu i ima sta da vidi,tip sedi unutra.sledi upoznavanje,kaze ona ovo je moj momak njemu,a burazeru kao ovo je moj drug.on sedi na krevetu i jastuk pored njih.brat je upao u agresivu i kaze njoj kao ko ce izaci napolje on ili ja.ona pocinje pricu kao nije ono sto mislis to je moj drug i kaze njemu kao idi kuci,a on kao jos se i naljutio sto mu to kaze.moj brat u tom trenutku vadi svoj sluzbeni pistolj i natera i njega i nju da se skinu goli,njemu opali par samara i izbaci ga napolje,to je bilo snji da se ja piutam mucio bi ga malo vise,dolazi njegova cura na redu,place govori kao nije bilo nosta izmedju njih,zaboravio sam da kazem da je bilo negde oko pola sata posle ponoci,mislim kad je on upao u stan.nastavljam ona place prilazi ljubi ga,mazi,da skratim,kaze on njoj kao ok hvala ti ovo je kraj,ona pocinje sve jace da place,prica kako ga voli,pocinje da ga skida,odrade i to pojebe on nju,izjebe je kao zadnju kurvu,na krajuona ga ispracuje do vrata ono bez garderobe,on je izbaci u hodniku,uzme kluc,zakljuca spolja ostavi je ispred vrata i ode.zvala ga je posle toga non-stop,place hoce da se pomire,ali od toga nije bilo nista.sta vi mislite jer postupio ok,to mu se stvarno desilo.KOMENTAR DA CUJEM

ako je ovo istina onda je taj tvoj brat od tetke jedna jako bolesna osoba....
kakvi ludaci setaju ovim svetom pa to je strasno.....

BLJUV

Sily:
Cekaj

A da li je ona njega stvarno prevarila ili su samo sedeli? Jer meni se desava da mi najbolji drug ostane do kasno, cak i da ja prespavam kod njega u drugom gradu ali nema niceg izmedju nas i nikad nije bilo...mislim onda nema razloga da to uradi ako se stvarno nista nije desilo?

I kako zna da ga je prevarila jel priznala?

Sedela sam s najboljim drugom milion puta, potpuno sami, satima, nekad po celu noc, nekad svaki dan...
i tu niko nikoga nikad nije pipnuo.....

Lj.:
ovdje nikome ne pada na pamet da mozda djevojka nije drolja, i da se nije kresnula sa tim tipom, ljudi se druze, ili vi svaku drugaricu koju imate morate izjebat?
a u svakom slucaju djevojka je kreten jer je posle takve svajde pustila svog lepog decka koji je 5minuta prije mlatio pistoljem ispred nje, da je dobro izjebe! mislim strava...

mozda nije kreten..
ona je to uradila iz straha.....
tip je imao pistolj......i ocigledno je bolestan, ne moze da se kontrolise,
njoj je to bilo jasno pa ga je smirila tako sto se ponizila, jer ovakvim bolesnicima je hrana da nekoga ponizavaju...
inace ludak je mogao da ih pobije....
ako je sve ovo istina naravno.....

tog "brata od tetke" treba vezati pa u ludaru....kao i mnoge koji slobodno setaju, a ne bi trebali...

JOVANA77:
e ajd mi sad lepo objasni kakvi su to razlozi koji opravdavaju prevaru.:shock: :shock: :shock:

mislim, ok je da devojka ima svoje razloge da ostavi svog decka, da mu u lice kaze sve sto ima,da mu kaze da zeli nekog drugog........ali razlozi za prevaru:confused: :?: tu meni nesto smrdi:-x

Pa verovatno je bila u vezi s njim pod prinudom...
pretio joj pistoljem....naravno da nije smela da raskine...
pretio joj da ce je ubiti ako ga ostavi? :))
pa da:)))

zapretio joj pistoljem da mu bude devojka?
pa da....
:)))

sigurno da je imala razloga za prevaru u takvoj situaciji :)))

A zasto takva netrpeljivost prema bratu od tetke? Narocito s zenske strane foruma? Mislim tip jeste malo onako mafijaski dilu, al' ja ga potpuno razumem. Mada je moga da bude pametniji i obrati paznju kakvu devojku ima, kad je vec tesko oprostiti ili priznati sebi gresku. S druge strane, ima li njena prevara ikakvog opravdanja? Bilo cija prevara? Zasto ljudi to VOLE da rade drugima?Mozda smo sadisti u dushi? Jesmo, mnogo je puta dokazano, na razne nacine... Mozda je samo i on bio sadista, na malo drugaciji nacin od nje :roll: A i ovog dojebnika nista nije teralo da **** tudju devojku, mogao je i on da bude moralista i sve bi bilo izbegnuto. Svako je zgreshio na svoj nacin. Al' svejedno vi nastavite da trazite koga treba razapeti na krst ili se bavite istinitoscu "besmislene" price :roll:

milanivk:
u pitanju je moj brat od tetke i negova cura.bili su oko tri godina zajedno,i njoj doslo vreme da studira i ode ona za nis,a on ostade u leskovcu.veza je funkcionisala cas ovako cas onako.ona place kao nedostaje joj,i igrom slucaja podje on kod nje u nisu da je vidi i iznenadi,bez najavljivanja.stigao na vrata i zvoni,niko ne izlazi dva tri minuta.zove on telefonom i ona se javlja u stanu.kaze on njoj kao otvori tu sam ispred vrata,sto ne otvaras.sledi-otvara vrata ono klasika poljubac,ulazi u dnevnu sobu i ima sta da vidi,tip sedi unutra.sledi upoznavanje,kaze ona ovo je moj momak njemu,a burazeru kao ovo je moj drug.on sedi na krevetu i jastuk pored njih.brat je upao u agresivu i kaze njoj kao ko ce izaci napolje on ili ja.ona pocinje pricu kao nije ono sto mislis to je moj drug i kaze njemu kao idi kuci,a on kao jos se i naljutio sto mu to kaze.moj brat u tom trenutku vadi svoj sluzbeni pistolj i natera i njega i nju da se skinu goli,njemu opali par samara i izbaci ga napolje,to je bilo snji da se ja piutam mucio bi ga malo vise,dolazi njegova cura na redu,place govori kao nije bilo nosta izmedju njih,zaboravio sam da kazem da je bilo negde oko pola sata posle ponoci,mislim kad je on upao u stan.nastavljam ona place prilazi ljubi ga,mazi,da skratim,kaze on njoj kao ok hvala ti ovo je kraj,ona pocinje sve jace da place,prica kako ga voli,pocinje da ga skida,odrade i to pojebe on nju,izjebe je kao zadnju kurvu,na krajuona ga ispracuje do vrata ono bez garderobe,on je izbaci u hodniku,uzme kluc,zakljuca spolja ostavi je ispred vrata i ode.zvala ga je posle toga non-stop,place hoce da se pomire,ali od toga nije bilo nista.sta vi mislite jer postupio ok,to mu se stvarno desilo.KOMENTAR DA CUJEM
Ja u ovu priču vjerujem 50%, a 50% ne!
Vjerujem da ti se požalio taj tvoj brat i da je našao djevojku sa nekim tipom, a ovo ostalo, pištolj itd. itd. izbacivanje golih ljudi napoljeje izmislio da bi bar malo spasio svoju čast. Kao, on ispao na kraju faca.

hahahahahahahahaha. sto se ismijah.
prvo, autoru teme bih preporucila da malo obrati paznju na pravopis i gramatiku, uzasno je za citati. znas ono, tacka, zarez... itd :-)

a da je prica istinita, ako jeste. pa sta drugo reci, brat ti je debil.
shvatam ja u kakvom se on stanju nalazio kada ih je zatekao, ali on NEMA PRAVO da terorise bilo koga. on je divljak kratko i jasno.
drugo, ne mora ni znaciti da ga je riba prevarila.

ali poenta je, sta je djevojka trazila u vezi sa takvim debilom 3 godine??
ma u tom slucaju niko od njih nije normalan. osim tog treceg tipa, koji bi trebao biti neutralan.
a skonta burazera, prevarila ga cura, pa onda prica okolo, o nekakvim pistoljima, pa kao pojebo je, pa je onda izbacio napolje , pa ga ona molila hahahahahahahahahahahaahha.......

e zemljo moja, i balkane moj, da je srece da te moje oci vise nikada ne vide, kad svaki bolesnik pistolj ima.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back