evo jedne price i to verovali ili ne istinite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sily:
Cekaj

A da li je ona njega stvarno prevarila ili su samo sedeli? Jer meni se desava da mi najbolji drug ostane do kasno, cak i da ja prespavam kod njega u drugom gradu ali nema niceg izmedju nas i nikad nije bilo...mislim onda nema razloga da to uradi ako se stvarno nista nije desilo?

I kako zna da ga je prevarila jel priznala?
I ja imam dobrog druga, koji nekad prespava kod mene ili ja kod njega, ali za njega je znao svaki moj decko!
A zasto nije otvorila vrata???
Mislim da je tip dobro postupio, mozda bi i ja imala slicnu reakciju!

milanivk:
u pitanju je moj brat od tetke i negova cura.bili su oko tri godina zajedno,i njoj doslo vreme da studira i ode ona za nis,a on ostade u leskovcu.veza je funkcionisala cas ovako cas onako.ona place kao nedostaje joj,i igrom slucaja podje on kod nje u nisu da je vidi i iznenadi,bez najavljivanja.stigao na vrata i zvoni,niko ne izlazi dva tri minuta.zove on telefonom i ona se javlja u stanu.kaze on njoj kao otvori tu sam ispred vrata,sto ne otvaras.sledi-otvara vrata ono klasika poljubac,ulazi u dnevnu sobu i ima sta da vidi,tip sedi unutra.sledi upoznavanje,kaze ona ovo je moj momak njemu,a burazeru kao ovo je moj drug.on sedi na krevetu i jastuk pored njih.brat je upao u agresivu i kaze njoj kao ko ce izaci napolje on ili ja.ona pocinje pricu kao nije ono sto mislis to je moj drug i kaze njemu kao idi kuci,a on kao jos se i naljutio sto mu to kaze.moj brat u tom trenutku vadi svoj sluzbeni pistolj i natera i njega i nju da se skinu goli,njemu opali par samara i izbaci ga napolje,to je bilo snji da se ja piutam mucio bi ga malo vise,dolazi njegova cura na redu,place govori kao nije bilo nosta izmedju njih,zaboravio sam da kazem da je bilo negde oko pola sata posle ponoci,mislim kad je on upao u stan.nastavljam ona place prilazi ljubi ga,mazi,da skratim,kaze on njoj kao ok hvala ti ovo je kraj,ona pocinje sve jace da place,prica kako ga voli,pocinje da ga skida,odrade i to pojebe on nju,izjebe je kao zadnju kurvu,na krajuona ga ispracuje do vrata ono bez garderobe,on je izbaci u hodniku,uzme kluc,zakljuca spolja ostavi je ispred vrata i ode.zvala ga je posle toga non-stop,place hoce da se pomire,ali od toga nije bilo nista.sta vi mislite jer postupio ok,to mu se stvarno desilo.KOMENTAR DA CUJEM
Strahota!!!!!!!Bljaks!

Bratu je baš proradila sujeta. Mada, moram priznati ko zna šta bi i meni palo na pamet kada bih tako nešto posumnjala, a još i videla. Mislim, svi mi volimo da filozofiramo, ali kada se čovek nadje u datoj situaciji, pa još i u afektu - svaša može da osmisli za male pare.

Ovaj treći lik nije kriv. Njega nema potrebe da iko dira. Čovek živi svoj život i boli ga uvo da li ova ima frajera ili ne. Najgori lik je Ona .... ali verovatno da je imala razloga za prevaru (ako ga je prevarila, što je pod velikim znakom pitanja).

meni ovo deluje kao trecerazredni scenarij nekog jeftinog balkanskog filma... :lol:

on zvoni a ona nece otvoriti jer zna da je on kao iznenadenje? (da nije vidovita)
on zove ona se javlja u stanu? a kako on zna gde se javila? (ok mozda na fiksni)
ako je fiksni i ako presustvuju toliko su glupi da posle 2-3 min zvonjenja na vratima ona se javi na tel ? dzizs!
pusta ga unutra i on ugleda JASTUK pored njih? - da, da sigurni dokaz krivicnog dela - jako je bistar taj decko i brzo zakljucuje iako je iz prakse
on onda vadi sluzbeni pistolj i natera ih da se skinu? odusevljena sam "inteligencom" sluzbenog lica koji se usudi da upotrebljava sluzbeni pistolj za takve svrhe
oni se skinu naravno zato sto im je pokazao da ima sluzbeni pistolj? yeah, right...
izbaci ga napolje nakon par samara i taj drugi decko ladno mrtvo ode GO kuci???
izbaci i nju (nakon jebacine koja je obavezni deo Yu filmova) i ostavi je golu pred vratima ona to naravno sasvim mirno gleda i ceka da on uzme kljuc i ode???

ko sto rekoh trecerazredni scenarij... 8)

blondi:
meni ovo deluje kao trecerazredni scenarij nekog jeftinog balkanskog filma... :lol:

on zvoni a ona nece otvoriti jer zna da je on kao iznenadenje? (da nije vidovita)
on zove ona se javlja u stanu? a kako on zna gde se javila? (ok mozda na fiksni)
ako je fiksni i ako presustvuju toliko su glupi da posle 2-3 min zvonjenja na vratima ona se javi na tel ? dzizs!
pusta ga unutra i on ugleda JASTUK pored njih? - da, da sigurni dokaz krivicnog dela - jako je bistar taj decko i brzo zakljucuje iako je iz prakse
on onda vadi sluzbeni pistolj i natera ih da se skinu? odusevljena sam "inteligencom" sluzbenog lica koji se usudi da upotrebljava sluzbeni pistolj za takve svrhe
oni se skinu naravno zato sto im je pokazao da ima sluzbeni pistolj? yeah, right...
izbaci ga napolje nakon par samara i taj drugi decko ladno mrtvo ode GO kuci???
izbaci i nju (nakon jebacine koja je obavezni deo Yu filmova) i ostavi je golu pred vratima ona to naravno sasvim mirno gleda i ceka da on uzme kljuc i ode???

ko sto rekoh trecerazredni scenarij... 8)

Pa šta ako je čovek otišo GO kući???, normalan čovek, dobro malo egzibicionista al šta ima veze.........................he he he...........8)

Ja bi to ovako uradio.
Malo bi isprepadao tog lika tek da zna da je zgresio:-P .A sa njom sve isto kao tvoj brat,samo ne bi je ostavio golu.I na kraju bi joj lepo rekao da je gotovo i da mi je zao sto nije bilo drugacije ali da je za to sama kriva.Poljubio je za rastanak i otisao.
Mislim da bi posle toga skrenula:twisted: .

Sto rece Blondi ovo je obicna glupost.mada imao sam slicnu situaciju,samo sto ja nisam upao u kucu kod ribe neko je ona izletela napolje posle 15 minuta,i samo sela u kola i pocela da place,itd kao samo su pili kafu,i tako to,mogao sam da uzmem krst kljuc za tockovr i da ubijem boga u tom liku,ali nisam,par dana kasnije kad je trebala da dodje kod mene,saceko sam je sa jednom droljom koju ona nije mogla da gleda,i onda smo izasli napolje gde me je ona cekala i tako dalje.Popizdela je ko nikad,plakal 3 dana,i psovala me i pricala da me voli u isto vreme.Ako je ovo gore kolim slucajem stvarno istinito,trebas da iskontrolises svoj bes,mada da se nadjem u bas takvoj situaciji ne znam kako bi postupio,ipak covek zvoni ona ne otvara... itd a unutra sedi sa nekim likom.
Ne znam,nisam pametan.

Jooockey:
TxT pored toga sto je gramaticki nekorektan obiluje lazima i izmisljotinama jednog klinca sa erekcijom....
Toliko od mene..

riba mu je priznala da ga je prevarila,a ti bolidu jedan sto bi te lagao,ili bilo kog,mozda bi ja postupio drugacije,ali kazem sta se njemu desilo,a sto se tice gramaticki mrzi me da vodim racuna o tome,a sto se tice inteligencije i zavsenog fax-a,mislim da sam doktor za tebe,sa tvojom inteligencijom - beskonacno

R[/]iba mu je priznala da ga je prevarila,a ti bolidu jedan, sto bi te lagao?Ili bilo kog?Mozda bi ja postupio drugacije,ali kazem sta se njemu desilo,a sto se tice gramaticki mrzi me da vodim racuna o tome,a sto se tice inteligencije i zavsenog fax-a,mislim da sam doktor za tebe,sa tvojom inteligencijom - beskonacno

Ljudi, pustili ste dečka da se lepo ispriča.
Ko veruje veruje. Lik je verovatno pandur/vojno lice, a, bez uvrede, što se tiče nji'ove entelegencije, nemam šta da iskomentarišem. Kao o njihovom odnosu prema ženama. Bijedno. Dakako glupavo i bijedno.
Turn around and leave. Nothing to seek in a relationship after this.

NatasaNatasa:
Bratu je baš proradila sujeta. Mada, moram priznati ko zna šta bi i meni palo na pamet kada bih tako nešto posumnjala, a još i videla. Mislim, svi mi volimo da filozofiramo, ali kada se čovek nadje u datoj situaciji, pa još i u afektu - svaša može da osmisli za male pare.

Ovaj treći lik nije kriv. Njega nema potrebe da iko dira. Čovek živi svoj život i boli ga uvo da li ova ima frajera ili ne. Najgori lik je Ona .... ali verovatno da je imala razloga za prevaru (ako ga je prevarila, što je pod velikim znakom pitanja).

e ajd mi sad lepo objasni kakvi su to razlozi koji opravdavaju prevaru.:shock: :shock: :shock:

mislim, ok je da devojka ima svoje razloge da ostavi svog decka, da mu u lice kaze sve sto ima,da mu kaze da zeli nekog drugog........ali razlozi za prevaru:confused: :?: tu meni nesto smrdi:-x

Ti si nepismen. Tvoj brat je idiot u bukvalnom smislu te reci. Da je dzentlmen ili muskarac ili covek koji ima mozak, udaljio bi se bez reci, ali naravno da nema mozak i bla, bla, bla... Riba je (ako je vec sve to sto si ispricao istina), trebala da obavesti tvog burazera da ne zeli vise da ga vidja, ali ni ona to naravno nije uradila, a lik (bach-je) je u celoj prici u pogresnom trenutku na pogresnom mestu sa pogresnom osobom. Mislim da je ovo dovoljno....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back