Quantcast

Evo cemu stvarno sluzi CERN

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.499
Срби нису Енглези нити имају икакве везе са Западњицима и њиховом културом... наша култура је ведска. :sad2:

Шива-Шакти = Сварог-Лада

Или ево ти боље,можда ти ово више одговара: Јахве-Ашера

Schrodinger

Domaćin
Poruka
3.473
Срби нису Енглези нити имају икакве везе са Западњицима и њиховом културом... наша култура је ведска.
Mi, odnosno ti mozda, ali skulpturu nismo pravili niti smo bitni u CERN-u...
Изађи из тог паганског оквира.
Zar zrtvovanje ljudi nadilazi taj okvir?

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
10.762
Svako ko bi se sprdao sa ovakvim obredima i to javno objavio tu sprdnju pogotovo ispred boginje Šive, bio bi okrutno kažnjen od njenih pratilaca i poštovalaca.
Cenim tvoj trud da pišeš o ovoj temi, al ipak ako o nečemu pojma nemaš, zaustavi se, nije sramota, sramota je lupetati.
Ne razumem o kakvom lupetanju pričaš. Rekao si da se dogodilo ljudsko žrtvovanje, ja sam ti poslao novinski članak koji te demantuje. Da se stvarno dogodilo ubistvo, pa još snimljeno, zar zaista misliš da bi počinioci mogli da se izvuku?

Činjenica je da si naseo na lažnu vest o ljudskom žrtvovanju, što svakome može da se desi. Ne primaj to toliko k srcu.

Poruka
3.363
Ne razumem o kakvom lupetanju pričaš. Rekao si da se dogodilo ljudsko žrtvovanje, ja sam ti poslao novinski članak koji te demantuje. Da se stvarno dogodilo ubistvo, pa još snimljeno, zar zaista misliš da bi počinioci mogli da se izvuku?
Činjenica je da si naseo na lažnu vest o ljudskom žrtvovanju, što svakome može da se desi. Ne primaj to toliko k srcu.
Сваког дана се почини много обредних жртвовања у целом свету, највише приликом великих астрономских догађаја.
Да ли си чуо да је ико икада био оптужен и осуђен за приношење људских жртви?

Metronomy

Elita
Poruka
20.351
CERN je regrutni centar u koji sve clanice salju svoje najdarovitije fizicare. Sam akcelerator je projekt za dugorocno ispitivanje mikro i makro fizickih promena i naravno da je finansiran od strane globalista koji placaju i te najdaroviije da rade u timovima za njihov racun.

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
10.762
Сваког дана се почини много обредних жртвовања у целом свету, највише приликом великих астрономских догађаја.
Да ли си чуо да је ико икада био оптужен и осуђен за приношење људских жртви?
Nisam čuo da je iko zadnjih decenija u bilo kojoj uređenoj državi počinio ubistvo, pri tome snimljen kako to radi, a da se policija i tužilaštvo prave mutavi.

Poruka
5.052
После кажу, топ наука се противи религији...

изгледа једино да се сатанизму не противи...

сатанизам је изгледа надрелигија топ науке и научника, зато их малчице та опозициона религија напада не само за безбожништво, већ и за сатанизам...

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.499
После кажу, топ наука се противи религији...

изгледа једино да се сатанизму не противи...

сатанизам је изгледа надрелигија топ науке и научника, зато их малчице та опозициона религија напада не само за безбожништво, већ и за сатанизам...
Ватикан ти се позлатио!

Poruka
5.052
Ватикан ти се позлатио!
Брате, ако је неко опалио по корумпираном Ватикану, онда су то ''моји''... они врло по томе познати у Србији

Схвати разлуку између инструментализоване ''топ'' науке елите, и науке обичног народа...

ту ти је кључ разумевања, плус Церн је сатанизам и паганштина друидска а не Ватикан и политизација вере...

Poruka
5.052
Aхахаха средњи век... Хоће ли и ломача да ради? :hahaha: :rotf:
Ово на теми није средњи век, већ сатанистички обред клања жртве испред ''највеће ЕУ научне институције''...

Богиња-транџа Шива, мало више воли клање, за разлику од политичке ломаче из Рима, а нешто на снимку овде пламен не видим...

Poruka
5.052
Oću da naprave crnu rupu koja ce da proguta srbiju
Сад смо видели на филму, колико су они нерелигиозни и научно посвећени у ''стварање'' било чега...

смрт и уништење је једина њихова наука, а не стварање чак и црне рупе, ко је више је домен фантастике и промоције научног сатанизма, а не квантне физике и стваралачког ''сингуларитета'' анти материје

момоа

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.910
Сад смо видели на филму, колико су они нерелигиозни и научно посвећени у ''стварање'' било чега...

смрт и уништење је једина њихова наука, а не стварње чак и црне рупе, више је домен фантастике и промоције научног сатанизма, а не квантне физике и стваралачког ''сингуларитета'' анти материје
Eee bogdo da je ovo istina, ali nije. Zapamti nesto, istina je mnogo dosadnija i hebeno neinteresantnija od onoga sto ljudi pokusavaju od nje da naprave u svojoj uobrazilji.

момоа

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.910
Ако ти је ово на филму уобразиља, не верујем да се налазиш у реалности...

чим је негираш
I? To je dokaz tacno nicega. Sve sto se desava desava se u trodimenzionalnom odvratnom svetu, pomiri se sa tim. Nema ni sotone ni boga ni reptila ni demona, samo slucajnost i dosada, zbog koje smo baj d vej sve ovo gore pomenuto i izmislili - da nam ne bude dosadno.

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.499
Ово на теми није средњи век, већ сатанистички обред клања жртве испред ''највеће ЕУ научне институције''...

Богиња-транџа Шива, мало више воли клање, за разлику од политичке ломаче из Рима, а нешто на снимку овде пламен не видим...
Јел ви схватате да нисте једина религија и да постоје људи који желе да убаце нешто своје унутра? Рецимо ја не могу да не напишем књигу а да не убацим нешто из словенске митологије, чак некада користими симболе инспирисане истом. Ја то радим из родољубља.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.