Quantcast

EVE

Baklava_NS_88

Primećen član
Poruka
718
ShadowRider:
aj mi posaljes CD
Pazi igrica je jako zarazna k'o WoW bolje da ni ne pochinjesh, jer ako pochensh igratjesh 14 dana (tolko je trial) i onda tjesh sao kukati i hteti da uplatish a kada uplatish netjesh se skidati sa igre, pa zato bolje da ni ne pochinjesh jer je jako zavisna.

BGD-Platform

Iskusan
Poruka
6.095
markoca:
Interesuje me igra. Kakva je?
Probaj je, i neces se pokajati, na rech 8).
Na pocetku nije ni toliko komplikovana koliko je dosadna sa misijama koje imas da izvrsavas, ali zatim kada budes kupovao svoju neku flotu i brod, e onda ces imati mnogo vise opcija za oruzija .... ma imaces drugim recima veliki meny sa dodatnim alatkama, ali do tada ces vec uci u stos :wink:.

PS: Znas sta je WOW za EVE,malo dete!

Artinve

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.437
mislim da dz server ne postoji... igrao sam malo na oficijalnom, ali poznajci sebe i podloznost mmorg-u, odustao sam na vreme... nije losa igra, ali mislim da bi se i izgubila poenta kada bi se igrala na nekom piratskom serveru.... EVE je prepoznatljiv bas po kolicini igraca koja je non-stop on-line... kao sto rekose neki mudri ljudi 70% svakog mmorga su ljudi i druzenje sa istim... sama igra je dosadna bez istih... svodi se samo na odradjivanje misija i stekanje para i opreme za brod... a misije se cesto ponavljaju... a i ako se ne ponavljaju, obicno su..."odleti od tacke a do tacke b.... pobij neke brodove i vrati se nazad"... tek pristupanjem nekom udruzenju, igri daje smisao.... i tako... neznam zaasto sam sve ovo rekao, ali ne moze da skodi :P

Baklava_NS_88

Primećen član
Poruka
718
Artinve:
mislim da dz server ne postoji... igrao sam malo na oficijalnom, ali poznajci sebe i podloznost mmorg-u, odustao sam na vreme... nije losa igra, ali mislim da bi se i izgubila poenta kada bi se igrala na nekom piratskom serveru.... EVE je prepoznatljiv bas po kolicini igraca koja je non-stop on-line... kao sto rekose neki mudri ljudi 70% svakog mmorga su ljudi i druzenje sa istim... sama igra je dosadna bez istih... svodi se samo na odradjivanje misija i stekanje para i opreme za brod... a misije se cesto ponavljaju... a i ako se ne ponavljaju, obicno su..."odleti od tacke a do tacke b.... pobij neke brodove i vrati se nazad"... tek pristupanjem nekom udruzenju, igri daje smisao.... i tako... neznam zaasto sam sve ovo rekao, ali ne moze da skodi :P
Pa upravu si 100%, al ako se nekome bash tako svidja mozhe da izdvoji tolko para da je kupi, a chuo sam da mogu te pare iz igre (neka odredjena kolichina) da se da pa da se dobije 1 mesec umesto da se plati 19 dolara...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.