Evan Rejčel Vud tvrdi da ju je Merilin Menson 'u suštini silovao' u muzičkom spotu iz 2007.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.467
Evan Rachel Vood tvrdi da ju je Merilin Menson „u suštini silovao” dok je snimao muzički spot za njegov singl iz 2007. „Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand)”.

Optužba je izneta u Phoenik Rising, dokumentarcu o Vudinom životu, uključujući četvorogodišnju vezu u kojoj je bila sa šok rokerom. Vud je 2016. otkrila da ju je prethodno silovao neki značajni drugi - a u februaru je navela Mensona kao svog navodnog zlostavljača.

U prvom delu dokumentarnog serijala, koji je debitovao u nedelju na Sundance Film Festivalu i koji će premijerno biti prikazan na HBO-u u martu, Vud je govorila o tome da je bila navedena u vezu sa Mensonom (pravo ime: Brajan Vorner), koji je bio 18 godina stariji od nje, 2006. kada je imala samo 18 godina. Rekla je da se njegov "prvi zločin" nad njom navodno dogodio godinu dana kasnije kada je snimao njegov video "Heart-Shaped Glasses" iz 2007. godine.

"Nije ništa kao što sam mislila da će biti", rekla je glumica za video, koji je završio tako što su njihovi likovi imali seks u krevetu dok su natopljeni krvlju. „Radili smo stvari koje nisu bile ono što mi je predloženo.

Marilyn Manson - Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand) (Official Music Video)​

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.467
Glumica tvrdi da je Menson zaista imao seks sa njom. Rekla je da su je kljukali apsintom na setu i da se osećala jedva pri svesti.

„Razgovarali smo o simuliranoj sceni seksa, ali kada su kamere krenule, on je počeo da stvarno prodire u mene“, rekla je ona. „Nikada nisam pristala na to. Ja sam profesionalna glumica, radim ovo ceo život, nikada u životu do danas nisam bila na tako neprofesionalnom setu. Bio je potpuni haos, i nisam se osećala sigurno. Niko nije pazio na mene."

To bilo "zaista traumatizirajuće iskustvo snimanja videa. Nisam znala kako da se zalažem za sebe ili kako da kažem ne jer sam bila uslovljena i obučena da nikada ne uzvratim - da sam vojnik do kraja", objasnila je glumica. „Osećala sam se odvratno i kao da sam uradila nešto sramotno, a mogla sam da kažem da je ekipi bilo veoma neprijatno i da niko nije znao šta da radi. Pod lažnim izgovorom sam bila primorana na komercijalni seksualni čin.“

Rekla je: "Tada je počinjen prvi zločin protiv mene i u suštini sam bila silovana pred kamerom."

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
12.789
Evan Rachel Vood tvrdi da ju je Merilin Menson „u suštini silovao” dok je snimao muzički spot za njegov singl iz 2007. „Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand)”.

Optužba je izneta u Phoenik Rising, dokumentarcu o Vudinom životu, uključujući četvorogodišnju vezu u kojoj je bila sa šok rokerom. Vud je 2016. otkrila da ju je prethodno silovao neki značajni drugi - a u februaru je navela Mensona kao svog navodnog zlostavljača.

U prvom delu dokumentarnog serijala, koji je debitovao u nedelju na Sundance Film Festivalu i koji će premijerno biti prikazan na HBO-u u martu, Vud je govorila o tome da je bila navedena u vezu sa Mensonom (pravo ime: Brajan Vorner), koji je bio 18 godina stariji od nje, 2006. kada je imala samo 18 godina. Rekla je da se njegov "prvi zločin" nad njom navodno dogodio godinu dana kasnije kada je snimao njegov video "Heart-Shaped Glasses" iz 2007. godine.

"Nije ništa kao što sam mislila da će biti", rekla je glumica za video, koji je završio tako što su njihovi likovi imali seks u krevetu dok su natopljeni krvlju. „Radili smo stvari koje nisu bile ono što mi je predloženo.

Marilyn Manson - Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand) (Official Music Video)​

Ovo je njegov najgori album ,nedostaje superstar era ,pesma O.
A Evan Rejcel mnogo serre.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.467
a sad čitam ovaj naslov kod nas od pre par meseci

PEVAČ ZLOSTAVLJAO ROĐENU MAJKU: U kući imao SOBU ZA SILOVANJE, a sad isplivali novi GNUSNI detalji o kontroverznom muzičaru!​

pa kaže

Pevačica Fibi Bridžers još u februaru ove godine tvitovala je da je kao tinejdžerka i "veliki fan Mensona" boravila u njegovoj kući u kojoj je jednu prostoriju nazvao "sobom za silovanje". Ona, kako je navela, nije ozbiljno shvatila tu opasku, ali da joj se "šala" nije dopala.

U maju 2021. godine Ešli Morgan Smitlajn, jedna od desetak žena koje su optužile Mensona za zlostavljanje, rekla je za "People Magazine" da ju je zaključao u sobu kada ga je razljutila.

Tim Von, Mensonov prijatelj iz detinjstva je rekao da je pevač još kao dete imao neprirodan odnos sa majkom. On je naveo da je Merilin zlostavljao svoju majku tako što ju je jurio po kući i urlao na nju.

- Lovio ju je sa držačem za mikrofon. Pitao sam ga zašto to radi, a on je rekao: "Kučka uvek upada u pogrešno vreme".

... očigledno je da hoće da ga unište

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
12.789
Pa naravno svi koji prodaju dusu satanistima ne dozive penziju
Nikad se nije izjasnjavao kao satanista vec ateista .
Poruka je automatski spojena:

ma da, to što je kao njegov ortak reko je tako providno
Mansonovog bivseg basistu Ramireza su takodje optuzili da je silovao neku navodno .

Костоломац

Primećen član
Banovan
Poruka
647
Zanimljivo je da je ova Evan Rejcel ostala u vezi sa Mensonom jos 3-4 godine nakon
navodnog silovanja.
I evo sad 15 godina kasnije se setila da prijavi .
Jedino sto ce uspeti je da mu unisti karijeru.
to bi mensonu bila otezavajuca okolnost na sudjenju
zena kasno pali, ovaj je tucao i tucao a ona skontala
tek 15 godina kasnije da je to nevoljno radila :rotf:
ko ona nas glumica sto je tepala miki tolko godina
a posle se dementno prisetila :lol:

normalna zena kad bi usla u mensonovu spavacu sobu
pobegla bi glavom bez obzira kod alisa kupera i zagrlila
njegovog bou konstruktora :rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.