• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Evakuacija - šta bi poneli?

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.398
Da vam daju samo 15 minuta da ponesete samo ono što u ruke možete da nosite, šta bi poneli?

Ne zna se koliko dugo će opasnost da traje i da li ćete ikada da se vratite.
Pasoše, rodni list u više kopija original vakumiran, izvještaj o imovini, kartice zdravstvene i banke, slike, mačku , nešto malo nakita, ikone, krst i tamjan, kucnu apoteku , powerbank

Nešto garderobe , gatje čarape saFun (nemam pojma dje me evakuišu )

Svakako se savetuje da se to uvek ima spakovano i pri ruci

FDDD

Iskusan
Poruka
5.786
Dobar deo je već spakovan jer sam po malo preper a jak sam mogu dosta da ponesem tako da bi tu bilo svačega :D
Ako bi već bilo ovako kako kažeš, da mi neko da 15 minuta za odlazak u nepoznato i da mogu da ponesem ono što mogu da potrpam na sebe i na ledja, prvo mi je spakovan što kažu ameri edc komplet torbica unutra svašta od višenamenskog alata, većeg, manjeg noža, nešto lekova, mini baterijska lampa, šibice, udice, najlon, parakord kanap,... pojma nemam ni šta više imam unutra. To ide na kaiš uz mene a u ranac ide nešto hrane, odeće a moguće i šator u kompletu. Ostalo je normalno, telefon, voda i naravno pištolj

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Dobar deo je već spakovan jer sam po malo preper a jak sam mogu dosta da ponesem tako da bi tu bilo svačega :D
Ako bi već bilo ovako kako kažeš, da mi neko da 15 minuta za odlazak u nepoznato i da mogu da ponesem ono što mogu da potrpam na sebe i na ledja, prvo mi je spakovan što kažu ameri edc komplet torbica unutra svašta od višenamenskog alata, većeg, manjeg noža, nešto lekova, mini baterijska lampa, šibice, udice, najlon, parakord kanap,... pojma nemam ni šta više imam unutra. To ide na kaiš uz mene a u ranac ide nešto hrane, odeće a moguće i šator u kompletu. Ostalo je normalno, telefon, voda i naravno pištolj
ti si baš spreman, svaka čast

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.876
Da vam daju samo 15 minuta da ponesete samo ono što u ruke možete da nosite, šta bi poneli?
Ostala bih da umrem casno...poginem...ako je nesto nakon cega nema vracanja sve zapalim kako ne bi doslo u ruke neprijatelju ubijem se da me ne ubiju oni...
Ne zna se koliko dugo će opasnost da traje i da li ćete ikada da se vratite.
spaliti sve do temelja da se neprijatelj ne docepa necega sto mu ...joj...im... ne pripada...

Eto ako se ocekuje odgovor na temu sta bi ponela nosi se ono bitno da dokazes ko si da je to ostalo iza tvoje voda hrana koja traje odeca ...ono sto moze da se zameni za hranu... ... desio se slican poziv interesovanje za isti je izostalo...

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.