Ev(p)olucija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evolucija ili polucija?
Stvarno teško pitanje, ali kako imam drugaricu koja ne može da svrši ako tokom sexa ne zamišlja kako je plaćena za taj isti je li sex onda nam je sve jasno...
 
E Sinnke, dobro da si otvorio ovu temu jer htedoh i sama da je otvorim, samo za tebe pa da konacno na jednom mestu napises sve sto imas o ovome pa da na ostalim temama odgovaras u skladu sa postavljenim pitanjem.
Nemoj da se ljutis ali ne razumem tvoju opterecenost pitanjem love i sponzorusa i pitam se sta je koren tvog problema.
Ali prvo bih ja pitala sta je sponzorusa?
Da li tu spada i normalna devojka koja prosto kad moze da bira izmedju dva tipa, privlacna, zgodna, interesantna, pametna itd. od kojih jedan ima a drugi nema lovu izabere ovog koji ima?
Pa da li bi ti da ti neko ponudi da biras izmedju fice i ferarija izabrao ficu?
Znas nisu svi frajeri koji imaju lovu ruzni, matori i losi u krevetu.
 
elenabg:
E Sinnke, dobro da si otvorio ovu temu jer htedoh i sama da je otvorim, samo za tebe pa da konacno na jednom mestu napises sve sto imas o ovome pa da na ostalim temama odgovaras u skladu sa postavljenim pitanjem.
Nemoj da se ljutis ali ne razumem tvoju opterecenost pitanjem love i sponzorusa i pitam se sta je koren tvog problema.
Ali prvo bih ja pitala sta je sponzorusa?
Da li tu spada i normalna devojka koja prosto kad moze da bira izmedju dva tipa, privlacna, zgodna, interesantna, pametna itd. od kojih jedan ima a drugi nema lovu izabere ovog koji ima?
Pa da li bi ti da ti neko ponudi da biras izmedju fice i ferarija izabrao ficu?
Znas nisu svi frajeri koji imaju lovu ruzni, matori i losi u krevetu.


Sve je to ok. Ima tih slucajeva, nego mene zanima sto ako joj se jedan do jaja svidja i nema love a drugi nista posebno i ima predje ovom sto ima.
 
E to vec ne razumem. Mada ja u principu ne verujem da to bas cesto biva. Ko zna sta je ona u njemu pronala pored te love, mora da ima jos nesto. Mozda to samo ljudima sa strane tako izgleda. Ne znam, zaista. Ali kako mozes da budes sa nekim ko ti se ne svidja? A znas ono u svakom coveku mozes da nadjes nesto dobro! (ma lupam).
Ali verovatno i sam znas da je u sustini zenskog bica da u muskarcu trazi sigurnost. Ne ni fizicki izgled, ni seks, ni zabavu, nego sigurnost za sebe i svoje potomstvo. A lova definitivno pruza sigurnost.
 
Bolje je pitanje KAD su nastale ?. Odkako postoji klasna podela drustva. Siromasne devojke hoce na laksi nacin da promene svoj drustveni status i uzivaju u lovi...
 
Tako ja stojim na raskrsnici i gledam aute. Kad god prodje dobar auto u njemu jos bolja zenska. Znaci sve je to slucajno.
Mada nema veze sto su sponzoruse, nego samo sto se idioti u njih zaljube. Moj moto je plati svakoj ali je zato oderi od kite.
 
Čija je krivica veća

U toj strasti pogubnoj?

One što zagrize mamac?

Onog što ga baci njoj?

Ko je od njih griješnik veći

U igri gdje svako gubi:

Ona ljubi ga za novac

On joj plaća da ga ljubi.
 
A sad je meni jasno. Ljudi ja uopste ne govorim o onim nasminkanim sponzorusama koje su u silikonskoj dolini. Za njih se iz aviona vidi da su to sto jesu. Nego pricam o ovim "normalnim".
 
sinnke:
Kako su nastale sponzoruse i sta ih i dalje odrzava?
Sponzoruse postoje od kada je sveta i veka i uvek ce postojati. Ja milsim da su takve zene uvek potrebne. ;)
Inace nastale su jos u periodu ranog raspada prvobitne ljudske zajednice. Kledajuci kako se pri raspadu sve deli na nejednake delove,nekom mnogo,mnogo vise dok drugome nista. Veoma brzo su shvatile da ne zele da budu sa onim,koji pri tom ogromnom istorijiskom obrtu,ne dobija nista ili vrlo malo.
A sta ih odrzava?
Odrzava ih samo patrijarhalno drustvo. Kada drustvo evoluira u matrijarhat oda vise nece biti sponzorusa. To ce biti bas tuzno,zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top