Eutopija

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.566
Pitanje je prosto:

da li bi pristali da živite po apsolutnom diktatu EU kada bi ovog trenutka svakome bila zagarantovana minimalna plata od 3 soma evritja?

(u skladu sa sadašnjim cenama, bez daljih poskupljenja, bez obzira na političku situaciju, kosovo, probleme ove ili one - jednostavno, odluči se da svaki građanin srbije dobije minumum gore navedenu cifru i pali) a?

Zašto ne i zašto da.
 
Pitanje je prosto:

da li bi pristali da živite po apsolutnom diktatu EU kada bi ovog trenutka svakome bila zagarantovana minimalna plata od 3 soma evritja?

(u skladu sa sadašnjim cenama, bez daljih poskupljenja, bez obzira na političku situaciju, kosovo, probleme ove ili one - jednostavno, odluči se da svaki građanin srbije dobije minumum gore navedenu cifru i pali) a?

Zašto ne i zašto da.

То је као да си питао да ли бих пристао да скочим у реку са привезаним каменом од 100 кила, ако ми неко да 3000 евра.
Јел` имаш ти мозга?
 
То је као да си питао да ли бих пристао да скочим у реку са привезаним каменом од 100 кила, ако ми неко да 3000 евра.
Јел` имаш ти мозга?

tebi je to isto? m, po tvojoj logici..građani EU žive na dnu reke, sa kamenom okačenim o noge..
a da ipak ti pogledaš u jednu teglu u špajzu da nije tebi slučajno mozak tamo zatvoren..?
 
Лепог живота у Европи нема, сем за јако мали број људи. Велика већина живи на кредитима и ринтачи да плати кредите. То није нормалан и квалитетна живот. Живе у трци за новцем , јер већина своје ништа нема(храну,воду,грејање). Зато су све несрећнији, депресивни, и све болеснији. Смањује им се попуалција од таквог поремећеног начина живота.

Тај неспособни и дебилски менталитет се преноси овде и сад већина има проблеме ,а млади поред тога, имају и "образовање" које их шаље у проституцију, наркоманију, хомосексуализам и све оно што их додтано онеспособљава да стварају и одржавају породице.

Од 2012 г. почиње права еуропска бајка - највећи харачи на имовину. Врло брзо ће доћи време да ће све еуроспке малоумне и блејачке перјанице проклињати сва своја блејања и мекетања о злу звано (папистичка)ЕУ.
 
Pitanje je prosto:

da li bi pristali da živite po apsolutnom diktatu EU kada bi ovog trenutka svakome bila zagarantovana minimalna plata od 3 soma evritja?

(u skladu sa sadašnjim cenama, bez daljih poskupljenja, bez obzira na političku situaciju, kosovo, probleme ove ili one - jednostavno, odluči se da svaki građanin srbije dobije minumum gore navedenu cifru i pali) a?

Zašto ne i zašto da.
Je l tri soma tri hiljade ili tri stotine? :think:
 
Лепог живота у Европи нема, сем за јако мали број људи. Велика већина живи на кредитима и ринтачи да плати кредите. То није нормалан и квалитетна живот. Живе у трци за новцем , јер већина своје ништа нема(храну,воду,грејање). Зато су све несрећнији, депресивни, и све болеснији. Смањује им се попуалција од таквог поремећеног начина живота.

Тај неспособни и дебилски менталитет се преноси овде и сад већина има проблеме ,а млади поред тога, имају и "образовање" које их шаље у проституцију, наркоманију, хомосексуализам и све оно што их додтано онеспособљава да стварају и одржавају породице.

Од 2012 г. почиње права еуропска бајка - највећи харачи на имовину. Врло брзо ће доћи време да ће све еуроспке малоумне и блејачке перјанице проклињати сва своја блејања и мекетања о злу звано (папистичка)ЕУ.

ok, ali to nije bilo pitanje.
 
ok, ali to nije bilo pitanje.

Озбиљни људи се баве реалношћу и оним како јесте, а неодговорни спавачи и лењивци маштајуж о "бубрезима у лоју".
Мани се глупавих прича, него гледај реалснот која показује да ће Европа доживети велике страхоте у будућности.
 
Озбиљни људи се баве реалношћу и оним како јесте, а неодговорни спавачи и лењивци маштајуж о "бубрезима у лоју".
Мани се глупавих прича, него гледај реалснот која показује да ће Европа доживети велике страхоте у будућности.

realnost je da svako ima svoju cenu.
mene interesuje kolika je vaša
 
20 Evra sat
100 evra celu noc..

u vreme raspada jugoslavije, vrtela se ideja " da je svako imao 5 iljada maraka platu, do rata ne bi ni došlo" nego..beda na vrata, ljubav na prozor..
pa počele priče o slovencima kako nam prodaju fruktalove sokove od srpskih malina..pa kako su nam pokrali rudnike pa trte pa mrte..sve oko para..

zato me zanima, kada bi svi imali dovoljno, da libi smo se ovuda kurobecali ovako?
 
Pitanje je prosto:

da li bi pristali da živite po apsolutnom diktatu EU kada bi ovog trenutka svakome bila zagarantovana minimalna plata od 3 soma evritja?

(u skladu sa sadašnjim cenama, bez daljih poskupljenja, bez obzira na političku situaciju, kosovo, probleme ove ili one - jednostavno, odluči se da svaki građanin srbije dobije minumum gore navedenu cifru i pali) a?

Zašto ne i zašto da.

Narod u Srbiji trenutno živi po apsolutnom, najjačem mogućem diktatu EU, posredstvom lakomih i lakomislenih političara koji misle da će istu EU uspeti da prevare.

Sve one zakone koji idu preko leđa naroda donose rado i bez otezanja, a one koji se odnose na ukidanje mogućnosti za korupciju i krađu otežu.

Stoga, apsolutni diktat i to onaj u kojem se baš ništa ne pitamo već imamo, samo još da uzmemo po tri soma evrića?
 
Narod u Srbiji trenutno živi po apsolutnom, najjačem mogućem diktatu EU, posredstvom lakomih i lakomislenih političara koji misle da će istu EU uspeti da prevare.

Sve one zakone koji idu preko leđa naroda donose rado i bez otezanja, a one koji se odnose na ukidanje mogućnosti za korupciju i krađu otežu.

Stoga, apsolutni diktat i to onaj u kojem se baš ništa ne pitamo već imamo, samo još da uzmemo po tri soma evrića?

da, pristaješ?
 
Nekako ti ja nisam za to pitanje. Najviše zbog toga što zarađujem više od toga pa bi moja cena bila nešto veća.

Ali nema potrebe da se čak ni hipotetički obavezujem na nešto što mi se već događa i bez ikakve nadoknade.

pa ok samo...što si se onda javio? da bi saopštio kako zarađuješ više?
ajde da ti obrnem: da li misliš da bi se ljudi manje bavili politikanstvom kada bi standard bio odličan?
 
Pitanje je prosto:

da li bi pristali da živite po apsolutnom diktatu EU kada bi ovog trenutka svakome bila zagarantovana minimalna plata od 3 soma evritja?

(u skladu sa sadašnjim cenama, bez daljih poskupljenja, bez obzira na političku situaciju, kosovo, probleme ove ili one - jednostavno, odluči se da svaki građanin srbije dobije minumum gore navedenu cifru i pali) a?

Zašto ne i zašto da.

Nema vece utopije od zagarantovane plate u kapitalizmu
 
Back
Top