Quantcast

Eutanazija i ljudozderstvo

.Gogilli.

Domaćin
Poruka
4.655
editovao sam, sve ti vec pise iznad
da ste vec progledali ne bi i posle 10 godina diskutovali sa njom [o banalnim stvarima tipa standovi], a ja kada ne bude bilo vajde ne za nju, vec za vas, samo je stavim na ignore
pa ti rece jos pre neko vece da si je stavio na ignor bas zbog tih standova i kopiranja i ja ti poverovah.
Dodjem na forum a ti uveliko sa njom piskaras.
I?
Ko je glup, jeste se dogovorili?

vcbccbc vcbcvb

Ističe se
Poruka
2.019
pa ti rece jos pre neko vece da si je stavio na ignor bas zbog tih standova i kopiranja i ja ti poverovah.
ne, ja sam rekao da ako ti hoces, pametna, ja mogu da je stavim bez problema, jedan klik, jer meni ona ne treba osim da pokazem razliku ko sluzi satani, a ko Hristu
rekao sam da bih tebe poslusao, cisto, eto tako, moze mi se, bila si moderator [koji su izuzeti od ignore komande], a ona ne bi bila ni 1. ni poslednja koju bih ignorisao

.Gogilli.

Domaćin
Poruka
4.655
ne, ja sam rekao da ako ti hoces, pametna, ja mogu da je stavim bez problema, jedan klik, jer meni ona ne treba osim da pokazem razliku ko sluzi satani, a ko Hristu
rekao sam da bih tebe poslusao, cisto, eto tako, moze mi se, bila si moderator
ma mozes ali neces
nebi imao sa kim da se raspravljas :D
resicu vam ja problem sto se tice pameti :D
isti ste :)
Sad ko kome sluzi to se vas dvoje dogovorite, ja samo znam da mene ni jedan od vas kafom nije posluzio

.Gogilli.

Domaćin
Poruka
4.655
ne znam sta da ti kazem
sad nisi moderator, pa cu da izignorisem i tebe i nju- vazi?
pa popite vas dve kaficu, a ja idem na spavanje
eto, samo da se ne obrukam kod menjanja nikova, kao sa onim, zaboravih mu nikove.
ma samo ti idi i odmori
i sutra ce forum biti tu nista ne brini
i ja cu doci kuci s posla skuvati kafu upaliti komp
ulogovati se na forum i zateci vcbccbc vcbcvb kako sa Ariannom uveliko raspravlja :D

aeternum

Zainteresovan član
Poruka
468
rekao sam da bih tebe poslusao, cisto, eto tako, moze mi se, bila si moderator [koji su izuzeti od ignore komande], a ona ne bi bila ni 1. ni poslednja koju bih ignorisao
Pa ok dokazao si da slusiz satani ne moras se vise dokazivati