Eurostat: Srbija četvrta najsiromašnija država u Evropi

jel realno da je u Swiss plata skoro duplo veca od Nemacke, a da Luxembourg ima nizu od Swiss??

ovako na prvi pogled nije mi to bas ispravno stanje
To je do tečaja švicarskog franka, zadnjih deset godina je nenormalno jak, a pokvareni švicarski poslodavci se nisu prilagodili novoj stvarnosti. :lol:
Opet niti im je je zbog jakog franka krepao izvoz, niti su im pobjegli investitori. Da se čovjek zapita.
 
Pa valjda je jasno da je razlika bila još veća jer je 2000 godina blago rečeno katastrofa u Srbiji. lol Slabi ste mi ekonomisti.Imaš par stranica ranije link samo ukucaj BiH , podatke od 1997 godine pa gledaj od 2000 godine, igraj se sa tabelama ako te interesiuje.Suviše sam ozbiljan čovjek da bih lagao takve podatke *ebemu miša a ti me još i bezobraznikom i lažovom nazivaš.:(
pa gde ti je tabela za Bosnu od 2000-2012
"ekonomisto"
 
Pa ne tvrdi to Emihs, Emihs govori kako je Zvoncica izvukao Srbiju iz govana sto nije tacno.

Emihs lupeta da je od 2000 do 2012 bosanski standard bio Luksemburg
u poredjenju sa Srbijom.
Srbija je sada gdje je Hrvatska bila prije 18 godina. Gradi se na svim stranama ono što je odavno trebalo već biti izgrađeno, to podiže BDP, strane firme zapošljavaju, to podiže prosjek plaća.
Ništa posebno, trik je u tome da se nakon što se sve izgradi nečim drugim nastavi tjerati BDP u visine.
 
Ne diskutuj onda. Ako te nije briga. Sta trazis u ovoj konverzaciji? Batalite politicke igre i propagandu.
Pitao si za platu od 350 evra dat ti je primer a onda si poceo da mi navodis primere koji me ne interesuju.


Prosto ne mozes ti meni da prodajes te price. Vi, botovi, se upljuvaste da dokazete da je Srbija Svajcarska ali Vas stvarnost demantuje. Demantuju vas cinjenice kao ova: Da je Srbija najsiromasnija evropska rupetina.

Moze vodja da Vas laze, fiktivno zaposljava. Mozete da lazete sami sebe.
Istina je poput vode -uvek nadje put.
 
1671218967292.jpeg
 
Pitao si za platu od 350 evra dat ti je primer a onda si poceo da mi navodis primere koji me ne interesuju.


Prosto ne mozes ti meni da prodajes te price. Vi, botovi, se upljuvaste da dokazete da je Srbija Svajcarska ali Vas stvarnost demantuje. Demantuju vas cinjenice kao ova: Da je Srbija najsiromasnija evropska rupetina.

Moze vodja da Vas laze, fiktivno zaposljava. Mozete da lazete sami sebe.
Istina je poput vode -uvek nadje put.
Srbija nije Svajcarska, niti ce ikada biti. Ali nemojte lagati obplatama od 350 evra i da forsirate te price . Ni mene ne zanimaju jos vise od vas. Ja sam vam dao primere za plate od 600, 700 , 1000 i vise eura za iste te poslove za koje vi tvrdite da su 350 eura. Oglasi me apsolutno ne zanimaju vec stanje na terenu. Oglas nema potvrdu da se neko zaista javio na taj oglas i da zaista radi za tunplatu. Ja sam se za razliku od vas koji pljujete po nasem narodu i drzavi se pozvaonnanljide koji rade za plate koje sam naveo. To je velika razlika. A sada, aj polako picite tamo u Svajcarsku, a srpske radnike ostavite na miru
 
Poslednja izmena od moderatora:
Srbija nije Svajcarska, niti ce ikada biti. Ali nemojte lagati obplatama od 350 evra i da forsirate te price . Ni mene ne zanimaju jos vise od vas. Ja sam vam dao primere za plate od 600, 700 , 1000 i vise eura za iste te poslove za koje vi tvrdite da su 350 eura. Oglasi me apsolutno ne zanimaju vec stanje na terenu. Oglas nema potvrdu da se neko zaista javio na taj oglas i da zaista radi za tunplatu. Ja sam se za razliku od vas koji pljujete po nasem narodu i drzavi se pozvaonnanljide koji rade za plate koje sam naveo. To je velika razlika. A sada, aj polako picite tamo u Svajcarsku, a srpske radnike ostavite na miru
Ahaha sad kao ljudi lazu da rade za 350 evra. LMFAO
Jao jao, koliko mozes da se nalupetas u samo jednom pasusu. Znam ljude koji rade i za 25 000 dinara.
 
Mene zanima zašto Moldavija nije uzeta u obzir. Evropa je i siromašnija je od svih. Tako da realno smo peta najsiromašnija zemlja. Nisam siguran gde bih svrstao Ukrajinu, njih verovatno nisu hteli zbog rata.
Не обрађују податке за Молдавију, Украјину, Русију, Белорусију.
 

Back
Top