Eurosong 2008.

YouBetterStop

Primećen član
Poruka
757
Voditeljka predstojećeg „Evrosonga“ (20- 24. maja, „Beogradska arena“) biće voditeljka Jutarnjeg programa RTS-a Jovana Janković, a društvo će joj praviti pevač i bivši učesnik „Evrovizije“ Željko Joksimović.

jovana_zeljko_v.jpg


kako vam se dopada nas voditeljski par? :o
 
Što se tiče naše, drage nam voditeljke, znam da je mnogo uticalo na izbor njeno vođenje kada se žrebom određivao redosled nastupa takmičara na sve tri večeri
A što se tiče Željka, ja sam ok s tim (pa i s voditeljkom, u suštini)
 
Ti iz evropskog lica ce voditi Beoviziju jer Tijanic kaze da nisu dovoljno dobri odnosno profesionalni (ili kako god) da vode Evroviziju koju gleda cela Evropa.Al bice ja mislim u bekstejdzu.
 
Hm... A odakle Tijaniću kompetentnost da odlučuje o tako velikoj stvari?

rts je glavni....tako da on odlucuje....svidjalo se to nama ili ne....tako je i za logo bilo i za scenu....mozemo mi da se protivimo ali ne vredi....covek je zaradio strpao pare u bulju i bole ga uvce dal se nama ne svidja logo ili scena ili voditeljski par....
 
Koliko mi se cini jos od pocetka se znalo da ce oni iz evropskog lica biti voditelji beovizije.

Nisam sigurna,jer dosta ucesnika Evropskog lica je ogorceno i osecaju se prevarenim....Po mom misljenju bilo je itekako kvalitetnih i profi takmicara ali su pravili idiotske parove...
Da li bi se jedan Aleksandar Josipovic prijavio na konkurs zavoditelja Beovizije....?Sumnjam...
 

Back
Top