Euroleague

goocha

Zainteresovan član
Poruka
410
Jos jedna sezona u Euro. za Partizan,ove godine imamo najtanji tim u zadnjih 3-4 sezone...Male sanse za prolaz, ali po meni je vazno da isforsiramo mlade igrace...
Protiv Orteza je bilo lose,ali sinOc protiv Sijene mnogo bolje.Problem je sto nemamo pleja normlanog,Braun je baba,BAkic mlad.Ni Miloje nije na nivou....
Sta ostali misle?

cigani bez glupih komentara,molicu.
 
da, svake godine smo sve tanji i tanji...treba nam neko da odluci utakmicu, neko da **** kevu!a ko je to sada?tripkovic,braun,milojevic...?niko od njih...kada smo mogli da izjednacimo milojevicu onaj lupi dandaru a shuput mu je bio sam...nemamo iskustva, ja mislim da je to najveci problem...i najgora ekipa i evro ligi je bolja od nas,svake godine forsiramo mlade pa oni onda odu,nemamo lidera:(...dobro bi nam dosao mica beric ja mislim...ali gde bi onda loncara ubudzili...?juce smo bili blizu,ali fali nam ta zavrsnica, da iskuliramo jednostavno...kada bi prosli dalje...uf...ekstaza...ali ne verujem,tesko...ali ipak nadamo se!
NAPRED PARTIZAN ! !
p.s.dule nam je bas lepo smrsao, mozda se zaljbuio
 
yebiga. sa ovakvom ekipom se ne moze igrati evroliga. voleo bih da gresim ali to je cinjenica. do besvesti se forsiraju bogdanovic i tripkovic. ovaj drugi pogotovo. od perovica ce jos i ispasti nesto. braun nula. loncar nista bolji. u cetvrtak protiv reala. bice zayebano
 
ovoj ekipi fali samo fred house.pa kako smo pre2-3 godine dobili tada sampiona Barselonu,mozemo sad i real!Ekipa je cak i bolja nego tad, samo nam fali jos jedan dobar stranac!
P.F.C. P.F.C P.F.C. P.F.C.
 
Ne bih se složio da je ekipa gora nego prošle sezone. Otišao je onaj pacijen Erden došao Peković, Avdalovića i Stepa zamenili Braun i Lončar i kako prolazi vreme, iz utakmice u utakmicu igraće sve bolje. To je sigurno. Ne zaboravimo ni Božića, ako ne ostane večito povređen pošto više ne igra nego što igra. Prošle godine nismo imali zamenu za centre, a ove godine je i Samardžijski pokazao vidno poboljšanje u igri. A što se tiče Tripkovića pamtim i Danilovića u toj fazi, u tim godinama, kada je bio u Partizanu. Ništa nije bio bolji. Bio je omalovažavan. A posle...
Još jedna titula u našoj ligi! A šta bi drugo?
Ali pošto je ovde tema Evroliga u Srbiji ništa novo, mada su pokazali u Italiji da mogu mnogima da pomrse račune.
 
meni je bas bio dobar stepp,ako nije mogao on mogli su da vrate housea,ovako onaj bakic deluje kao detence onako mrsav...a on nam je drugi play...
a onaj milooje kad nije realizovao onu kontru protiv montepaschija uf bas me je razocarao....
 
Pozicija pleja nam je upraznjena.Prije svega Braun je mator igrac,nema brzinu ,sut djene -djene,u odbrani 0.Bakic nije zreo.A Bozic je zalutao u kosarku...Mene licno zabrinjava Loncar,blijeda sijenka nekadasnje igraca...Na centru smo malo bolji zbog Pekovica.

Treba nam jedan crnac na pleju i jedan bek suter.Jedno od to dvoje pod hitno ili ce svakakvi pacovi da izadju iz rupe...
 
bice 5,6 hiljada,nadam se,ja mislim da mozemo da pobedimo...u svakom slucaju idem,mozda su mogli bar da spuste na 200,a ko hoce da ide ici ce u svakom slucaju...
NAPRED PARTIZAN!
p.s.kada bi neko proradio...
 
zoranpetrovic84:
bice 5,6 hiljada,nadam se,ja mislim da mozemo da pobedimo...u svakom slucaju idem,mozda su mogli bar da spuste na 200,a ko hoce da ide ici ce u svakom slucaju...
NAPRED PARTIZAN!
p.s.kada bi neko proradio...

A ono bez provociranja, na cemu temeljis to da moze Partizan da pobedi Real, koji je bolji od Orteza, od kojeg je partizan izgubio 25 razlike?
 
Tokan:
A ono bez provociranja, na cemu temeljis to da moze Partizan da pobedi Real, koji je bolji od Orteza, od kojeg je partizan izgubio 25 razlike?

a shto smarash brate,kada vec navijas za zvezdu?sto moras da izmracis temu?Ja se suzdrzavam da ne odgovaram na vase teme a ima ih pun *****,zato sto me bole za zvezdu i vise necu odgovoriti ni na jednu vasu temu,ni ko vas je *****,ni koga ste ******!Nemoj onda ni ti na partizanove,i nemoj da mi odgovaras da se ovo ne bi pretvorilu u jednu od glupih rasprava.Vi evroligu necete videti narednih 365 godina,koliko god mi bili jadni, vi ste jos jadniji!Temeljim na nadi,sta treba da kazem da nas RASCHMARE kao najvece debile!I cska je pukao prve dve utakmice pa ce mozda uci u final four!normalno da cu da kazem da cemo da ih pobedim,posto mislim da nismo lose odigrali protiv montepaskija,jos malo se uigravamo i nadam se da polako ulazimo u formu i bas mislim da cemo da ih dobijemo!Tako cu misliti i za svaku narednu utakmicu!
 
ovaj tokan je stvarno genije,mislim koja logika...:rolleyes:


to je sport brale

zvezda je euroligu poslednjih 8 godina gledala na tv-u,da sam na tvom mestu ja bih brinuo o tome;)
 
zoranpetrovic84:
a shto smarash brate,kada vec navijas za zvezdu?sto moras da izmracis temu?Ja se suzdrzavam da ne odgovaram na vase teme a ima ih pun *****,zato sto me bole za zvezdu i vise necu odgovoriti ni na jednu vasu temu,ni ko vas je *****,ni koga ste ******!Nemoj onda ni ti na partizanove,i nemoj da mi odgovaras da se ovo ne bi pretvorilu u jednu od glupih rasprava.Vi evroligu necete videti narednih 365 godina,koliko god mi bili jadni, vi ste jos jadniji!Temeljim na nadi,sta treba da kazem da nas RASCHMARE kao najvece debile!I cska je pukao prve dve utakmice pa ce mozda uci u final four!normalno da cu da kazem da cemo da ih pobedim,posto mislim da nismo lose odigrali protiv montepaskija,jos malo se uigravamo i nadam se da polako ulazimo u formu i bas mislim da cemo da ih dobijemo!Tako cu misliti i za svaku narednu utakmicu!


Covece gde pise da je ova tema partizanova?! Tema je Eurolegue, a ne PARTIZAN. Nisam mislio nista lose time sto sam pitao, ako vi ne znate civilizovano da odgovarite na pitanje, bez psovki i nervoze vasa stvar. Ja nigde nisam spomenuo da navijam za Zvezdu, ne znam odakle vam to. Ne zelim da se raspravljam, i jos jednom ponavlljam ovo nije tema partizan nego Euroleague, i ovde se komentarise cela liga a ne samo partizan.
 
brate,brate...
1.Pekovica treba ubiti ili mu odrediti dozivotnu kaznu!
2.Na centru smo 32093X gori nego na pleju...
2.Imali su 50 skokova u napadu,osecam vise nego mi u odbrani
3.Mashimo zicere kao da smo retardirani
4.Navijanje odlicno,klasika
5.Ispadaju nam lopte cak i kada nema nikoga oko nasih igraca
6.Bakic je dete!
 

Back
Top