Quantcast

EURO 2012 (Panini)

bordeaux

Zainteresovan član
Poruka
176
Sto su ubacili igrace u pokretu kao i 2008..meni je to bezveze,otimanje para..ako vec hoce veci broj slicica sto nisu opet ubacili selektore..ili kao nekad najbolje ekipe koje se nisu plasirale..ili grbove svih ucesnika kvalifikacija..to bi bilo mnogo dobro,dodatnih 35 grbova, a medju njima San Marino,Farska Ostrva,Andora,Makedonija, Litvanija.. ekipe cije grbove nikada necemo skupljati

garaj

Zainteresovan član
Poruka
288
Eeee,pozdrav drugari.
Vidim atmosfera dolazi do usijanja,borba se polako rasplamsava.
Još par dana i počinje velika akcija popunjavanja.
Želim vam puno zdravlja,sreće i naravno para jer ruku na srce ovo i nije jeftin hobi.

bordeaux

Zainteresovan član
Poruka
176
Evo jos malo slika..ima i klip na you tubu..ne znam dali smem to ovde da postavim,uglavnom vidi se da ce Irci imati normalan grb i igrace,a Englezi po starom,one montaze,koje nikako da prodju..sto se ne dogovore vise

Euro12 (1).jpg

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.855
Mala je slika, slicice se ne vide bas najbolje, ali to su veroavtno ove slicice koje se vrte na razno raznim sajtovima:

scaled.php

Ako pazljivo pogledate, videceta da na slicicama pise Pending approval, tako da ovo jos uvek nije konacna verzija slicica.

p.s. Mozete da postavljate bilo koje linkove koje imaju veze sa ovom temom, nemojte samo da to budu linkovi ka aukcijskim sajtovima i drugim forumima. ;)

bordeaux

Zainteresovan član
Poruka
176
Evo linka gde se vide odstampane slicice,Panini reklama..ovo je za Svajcarsko trziste,ali kod nas ce verovatno biti isto sve osim zutog okvira..25 slicica ce biti po timu,sto je 400,plus 100 u pokretu.plus uvodne..preterase..ukupno 560

Poslednja izmena:

predragg

Zainteresovan član
Poruka
113
Nudi li neko kutije sa slicicama na prodaju (osim Vlade, naravno) ? Kolika je cena ? Ima li nesto povoljnije od 5000 din ?
Drago mi je sto su slicice ponovo "vertikalne", mada sam se vec navikao na ove "horizontalne" od ovogodisnje Lige sampiona.

Poslednja izmena:

banicanac

Početnik
Poruka
6
A mnogo je da bude 560 vrv ima manje...
Ako izlaze u ponedeljak kao sto Mr. James Bond kaze onda ce tad i u nekim novinama album, vrv Vecernje Novosti i Sport kao i do sada, mislim ovo je moje misljenje...
Ako neko ima tacnu informaciju neka javi... :D

predragg

Zainteresovan član
Poruka
113
Ova Liga sampiona je bila katastrofa. Sa komsijama sam zajedno kupio 8 kutija (dakle 2000 slicica) i u njima nije bilo nekih slicica, a nekih po 10 istih. Uzas :(
Afrika 2010 i Euro 2008 su bili takvi da su u kutijama gotovo sve slicice bile razlicite (maksimum 30-ak duplih od 500 komada). Nadam se da ce tako biti i sada.

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.855
sta mislite da li se vise isplati kupiti kutiju slicica ili recimo po 10-ak kesica na par razlicitih mesta ? pitam zbog mogucih duplikata, da li se vise duplikata dobija na kutiju?

Pozdrav kolekcionarima :)

Ne znam kakva ce biti sitacija sa Evrom, ali u kutiji Juzne Afrike 2010 su skoro sve slicice razlicite. Maksimalno bude 15-20 duplikata, a obicno su sve slicice razlicite. Dakle kutija je svakako bolje resenje, ako planiras da kupujes velike kolicine kesica odjednom.

squick

Obećava
Poruka
52
Ne znam kakva ce biti sitacija sa Evrom, ali u kutiji Juzne Afrike 2010 su skoro sve slicice razlicite. Maksimalno bude 15-20 duplikata, a obicno su sve slicice razlicite. Dakle kutija je svakako bolje resenje, ako planiras da kupujes velike kolicine kesica odjednom.

Hvala gibice na odgovoru. Uzecu kutiju, ko hoce razmenu naravno neka se javi :) Jedva cekam da krene ludilo.

gost 261152

Primećen član
Poruka
515
uh, nadam se da ce izaci u ponedeljak, ali msm da ipak nece. lepo je covek stavio link sa sajta vecernjih novosti, a tamo sve lepo pise. moguce je da neki drugi album posvecen euru (ne panini) izlazi u ponedeljak u nekim novinama.

ne bih voleo da ima vise od 350 slicica u albumu, jer za evropska prvenstva 350 slicica je prava mera.a mislim i da bi bilo previse da kesica kosta 50 din., i 40 je mnogo.

MERLIN EURO 1996 RULES!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.