ЕУ замрзла преговоре са Србијом...

Ovo napisah negde al' vise ne znam gde...Kondoliza Rajs

'' Srbi se drze necega sto je bilo 1389,1389...1389! Zar ne mislite da je vreme da krenete dalje? ''

Kako mrzim tu njihovu vladu..

Hmmm...da mozes bolje da razmislis video bi apsolutnu logiku jer ono sto se desilo 1389. nije za pohvalu, ****** mi smo jedini narod na svetu koji slavi svoj poraz.
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia

Majmuncino glupa izdali su i tebe kako si pametan!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Dokle cemo vishe morati da se delimo kao da smo druge nacije??????????

Ti si srbin kao i svi drugi i teche srpska krv tvojim venama!:roll:
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia

Ма нека тако и остане... нећемо да одмрзавамо!!!!
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:



Nisu nas oni izdali, vi ste nas izdali - za patike.

A to što ti je milo!! Pa šta drugo čovek od radikala može i da očekuje. :D

Što gore, to bolje. Šta možemo kad ste vi navikli da budete sirotinja, pa vam svaka mogućnost promene materijalnog i mentalnog stanja predstavlja traumu.
 
"ЕУ замрзла преговоре са Србијом..."
Do sad su mrzili Srbe, a das će da mrze i same pregovore sa Srbijom!!!
Ko ih yebe!!! Ionako je je to obična gomila licemjernih snobova kojima Amer upravlja više nego što će sa nama ikad biti u stanju!!!
Lafo sve sami politički "faktori" i "tradicionalne demokratije", a ono zapramo eskadrila jenkijevskih podguznih muva, koji za "pamet" pitaju najvećeg idiota među kaubojima!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia

vatromet1.jpg


Јееееееееееееееее.........Каква радосна вест
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

Naravno da nema nista od EU dok su na vlasti budu Kostunica i SRS i slicne snage.
Bicemo sve dalje.
 
Cek malo, pa do juche su javljali,bas za Solanu,(ali nisu stavkjali akcenat na to (verovatno cekaju da se situacija smiri)), da ponuda i dalje stoji...Odkud sad ova izjava? :confused:
Otuda što je Tadić sve slagao.
Priče o eu su prazne priče, jeftini marketing za ubiranje glasova.;)
Otvoreno su saopštili pre pardana da je Srbija doživotno nepoželjna i pre nego je počelo da se kuva a Kosovu...e sad, ko ume da čita između redova, ume- ko ne ume, može da nauči.
 
Hmmm...da mozes bolje da razmislis video bi apsolutnu logiku jer ono sto se desilo 1389. nije za pohvalu, ****** mi smo jedini narod na svetu koji slavi svoj poraz.

1) Da mozes bolje da se informises :) - znao bi. 1389 nejasno je bilo ko je pobedio. Jos citavih 70 godina je postojala drzava koja je, kako su obicaju tada nalagali, bila u izvesnom vazalnom odnosu prema osvajacu.
2) Nismo. Za to ti ja dobra stojim. (Poljaci, Rusi, neki od batickih naroda, ne znam tacno koji, mesam ih, gresna ne bila :) )...)
3) "apsolutna logika" nekoga ko je proizvod "apsolutnog" konglometara naroda (Kondoliza Rajs i sef joj) ne moze da ukapira vrednost istorije. Nema taj cip u glavi, svesti, sve jedno (jednostavno, fabricka greska :) ).
To sto mi znamo ko smo ne znaci automatski da zivimo u proslosti, bez osecanja sadasnjosti. Te dve stvari se medjusobno ne izkljucuju.
4) ovo od mene: ako nas već (odavno, dzaba nam isrucivanje Milosevica, demoktratska vlast, ispunjavanja 1001 uslova...) teraju da šenimo, ne moramo još i da mašemo repom! Makar Kondoliza bacala kosku.
 
Cek malo , evo je vest ...datum: 22. februar...:confused:


"Srbija ima sobu u EU porodici"


22. februar 2008. | 07:23 -> 17:01 | Izvor: Beta
Ljubljana, Atina -- Na Brdu kod Kranja završen je susret ministara odbrane država EU, sa kojeg je poručeno da su Srbiji i dalje otvorena vrata EU.

Na novinarskoj konferenciji održanoj po završetku sastanka, brojne prisutne novinare zanimala su mahom dešavanja u Srbiji i BiH, vezana za pitanje proglašene nezavisnosti Kosova. Na pitanje B92 kako komentariše izgrede u Beogradu, spoljnopolitički predstavnik EU Havijer Solana je rekao:"Mi ne mislimo da nasilje može da vodi bilo kuda. Ponavljamo apel svima da se ponašaju odgovorno."

"Slušao sam govore nekih od srpskih lidera, čitao sam reči predsednika Tadića iz Rumunije... Ja mislim da ljudi u Srbiji znaju da imaju evropsku perspektivu, kao i da nasilje protiv članica EU, koje će im pomagati oko te perspektive, ne vodi nikuda", objasnio je Solana.

On je ponovio da Srbija "ima svoju sobu u porodici Evropske unije".

"Pre mesec dana smo dali ponudu Srbiji, koja je još uvek na stolu. Ali, lideri moraju da vode računa o svom ponašanju i kontrolišu situaciju i onda će sve ići u pravom smeru i ka pravom cilju", kazao je Solana.

"Ljudi u Srbiji znaju da imaju evropsku perspektivu. Nikuda ne bi vodilo, ako bi sada usvojili bilo kakve mere protiv važnih država članica EU, koje im zapravo stvaraju tu evropsku perspektivu. Mislim da to ne bi bilo dobro", rekao je on.

Komentarišući, na novinarski zahtev, jednu od izjava koja se čula juče u Beogradu da će Srbija biti idućeg meseca u Prištini, Solana je rekao da bi za neke lidere iz Srbije bilo "veoma dobro da odu u Prištinu i tamo organizuju život".

On je ponovio i da je Kosovo slučaj sui generis, jer nigde drugde na svetu ne postoji teritorija i situacija koja je već devet godina pod međunarodnim protektoratom.

Komentarišući mogući uticaj Kosova na Bosnu i Hercegovinu, Solana je rekao da je u BiH situacija pod kontrolom, da je bilo demonstracija, ali da treba poštovati pravo na demonstracije sve dok su mirne.

Takođe, rekao je da su ministri Evropske unije juče odlučili da uslovi za zaključivanje operacije Altea još uvek nisu ispunjeni i da će EU održati vojno prisustvo u BiH sve dok to bude potrebno.
 
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia
a vidis mene jedan ldp-ovac provocirao i likovao u vezi kosovske "nezavisnosti" aja mu odgovorio znajuci koliko su optereceni da srbija sto pre udje u eu "pa sta mislis posle ovoga kada cemo u eu,a?"
 

Back
Top