Quantcast

ЕУ замрзла преговоре са Србијом...

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.547
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia

Па само су овдашњи проверени МАГАРЦИ могли да се затрче на ЕУ ШАРГАРЕПУ... просто некад не могу да верујем колико су глупи...

На жалост нема на гуглу потпуно одговарајућа фотка која приказује приказује магарца кога можеш да покренеш са места једино са шааргарепом и то тако што узмеш штап и канап којим завежеш шаргарепу и стално је држиш МАГАРЦУ ИСПРЕД НОСА - и онда ОН САМО КАСКА НАПРЕД...

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.197
Па само су овдашњи проверени МАГАРЦИ могли да се затрче на ЕУ ШАРГАРЕПУ... просто некад не могу да верујем колико су глупи...

На жалост нема на гуглу потпуно одговарајућа фотка која приказује приказује магарца кога можеш да покренеш са места једино са шааргарепом и то тако што узмеш штап и канап којим завежеш шаргарепу и стално је држиш МАГАРЦУ ИСПРЕД НОСА - и онда ОН САМО КАСКА НАПРЕД...
Za sta si se ti opredelio za mrkvu,stap ili ostajes po starom... Ko vuk dlaku moze a cud nikako....

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Srbija će nakon svega ipak završiti u EU. Hoćete čitav život biti mrzovoljni što smo deo civilizacijske tekovine kojoj s pravom pripadamo? Svi ćete vi eventualno progutati sve što ste rekli...
Naravno, tu se slazem s tobom, samo ti to kazes jer ti je ispran mozak i zelis da ides tamo, a ja to kazem jer sam sagledao situaciju u svetu i znam koliko je zlo i sila ta fasiticka tvorevina. A sila boga ne moli! Samo znaj, koliko nas ima boricemo se do poslednjeg daha da ne udjemo u 4. Rajh, bice zayebana borba ali vredna svakog atoma energije!

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Hmmm...da mozes bolje da razmislis video bi apsolutnu logiku jer ono sto se desilo 1389. nije za pohvalu, ****** mi smo jedini narod na svetu koji slavi svoj poraz.
Istorijski je usvojeno da je bitka bila neresena!!! Sad idi tamo i uradi domaci zadatak tako sto ces to lepo i procitati! A time sto kazes da to nije za pohvalu samo govori da ili nisi Srbin ili ti je ispran mozgic!

Prijatno!

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Kosovko devojko, ako mi čaša vode bude trebala da preživim - od tebe ne bih uzeo!
Ne izadjosmo iz Beograda a već 500 povredjenih + 200 hospitalizovanih!
Ja sa takvima ni u autobus za sveto mesto!
Kada odemo na Kosovo bice hiljade mrtvih! Samo to se zove rat, a ti to ocigledno nisi video! Nije da ti zelim da vidis, ali nemoj da pricas o stvarima koje ne poznajes!

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Vratices se korenima brze nego sto se nadas . Verovatno preko svog tanjira .
Moj tanjir je pun zdrave hrane, voca, povrca i zitarica sa srpskih plodnih polja, a tvoj je napunjen izmetom Evropske unije kojim pokusavas i nas da hranis i jos nas ubedjujes kako je to mnogo ukusno! Verujem da je to za tebe delikates, ali ima u Srbiji jos ljudi koji su to namirisali i pre nego sto su probali!!! (sve ovo naravno figurativno, da ne bude zabune)

Kroasan

Elita
Poruka
21.754
Moj tanjir je pun zdrave hrane, voca, povrca i zitarica sa srpskih plodnih polja, a tvoj je napunjen izmetom Evropske unije kojim pokusavas i nas da hranis i jos nas ubedjujes kako je to mnogo ukusno! Verujem da je to za tebe delikates, ali ima u Srbiji jos ljudi koji su to namirisali i pre nego sto su probali!!! (sve ovo naravno figurativno, da ne bude zabune)
Podeli ga sa decom u najkama .

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Podeli ga sa decom u najkama .
Hahahaha, jao ne znam ni zasto li uopste konverziram sa tobom?!? Neverovatno je kako kada ostanete bez argumenata hvatate se za fabrikovane lazi koje vam daje vasa Bastilja92!!!
Samo da pitam jesi li nam se oznojio dok si se toga setio ili si morao da pitas nekog da te podseti sta si imao juce da naucis za domaci od svojih "ucitelja"? Jadan si, a to svakim svojim postom sve vise dokazujes!

Ajnstajn je rekao: "Jedine dve stvari koje su beskrajne su univerzum i ljudska glupost, a nisam siguran za prvu!" Ti si dokaz ove velicanstvene umotvorine! Molim te nastavi da me zabavljas! :lol: :oops:

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.547
Kako se budale vesele sopstvenoj propasti.
Само се ти надај, и само се ти радуј "илуминат", имамо ми лек и за такве
као што си ти:

Егзорцизми Цркве

Егзорцизам (заклињање) је освештавајући чин Цркве која за свој циљ има ослобођење човека и твари од демонског поседовања и утицаја. Отуда Црква у себи садржи и заштитнички карактер. Св. Јустин Философ каже да се „све што је демонско побеђује и потчињава сили имена Исусова."

Егзорцизам је стара пракса Цркве, а има корене у Новом Завету и речима Христовим: „У име моје ђаволе ћете изгонити." (Мат. 10,8). Егзорцизми у Цркви имају два облика: у чиновима Светих Тајни, и посебно, тј. као посебан молитвени чин.

У првом облику их срећемо нпр. у чину св. тајне крштења. Свештеник приликом крштења чита три молитве које се називају егзорцизми или заклињања. Њима се у име Христово одбацује нечисти дух од особе која се крштава.

У другом облику срећемо молитве које се посебно односе на истеривање злих духова. налазе се у Великом требнику и намењене су „онима који страдају од демона и сваке друге болести."

Ови егзорцизми немају ничег заједничког са егзорцизмима беле магије. Егзорцизми Цркве се позивају и ослањају на љубећу благодат Божију, док се егзорцизми беле магије ослањају и позивају на демонску силу.

Са грчког превео:
Зоран Јелисавчић

преузето из зборника "Православље и магија - Избави нас од лукавога"
стр. 56-69

Ha-Nocri

Iskusan
Poruka
6.818
... док се не смири ситуација на "Српско-Косовској граници", како је изјавио Хавијер Солана:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Дакле Европејци, нема ништа од Европске уније... како су вас само издали, зар не? Увек нови услови увек нови разлози а сада... забили вам нож у леђа:)
Ако, ако... како ми је мило!:mrgreen:

EU freezes negotiations with Serbia
Published: Friday 22 February 2008 12:16 UTC
Last updated: Friday 22 February 2008 15:27 UTC
Brussels - The European Union's foreign policy chief Javier Solana says the EU will not resume negotiations on a cooperation agreement with Serbia until the current violence in Belgrade and on the Kosovo border ends. Mr Solana said contact between Serbia and Brussels would resume once calm had returned. The cooperation agreement is seen as a symbolic first step on the road to Serbia's eventual membership in the organisation.

http://www.radionetherlands.nl/news/international/5654346/EU-freezes-negotiations-with-Serbia
Nije Evropa kriva. Ona se samo pridrzava standarda. Krivi su majmuni na ulicama. Od simpanzi preko orangutana do gorila. Kriv je glupi, zaostali i u mozgu zakrzljali Mlohavi, kradikali i ostali. Krivi su fasisti koje niko ne sprecav da zatvore bilo koji umetnicki dogadjaj.

dalipro

Primećen član
Poruka
782
eremita, valjda smo punoletni i kao takvi možemo odabrati gde ćemo pripadati. Ja sam položio zakletvu Redu kome pripadam i za to što pišeš ne dajem ni pet para, a da pri tom ne osuđujem ni tebe ni to u šta veruješ. A i nema veze sa temom. Živela sloboda i demokratija.
A kome ti to redu pripadas jeli? Ti si decko paljevina nevidjena! Da ti ikakve veze imas sa slobodnim zidarima ti o tome ne bi nikada pricao! Nemas ti pojma o cemu pricas!

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Naravno, tu se slazem s tobom, samo ti to kazes jer ti je ispran mozak i zelis da ides tamo, a ja to kazem jer sam sagledao situaciju u svetu i znam koliko je zlo i sila ta fasiticka tvorevina. A sila boga ne moli! Samo znaj, koliko nas ima boricemo se do poslednjeg daha da ne udjemo u 4. Rajh, bice zayebana borba ali vredna svakog atoma energije!
Tako je! Nema veće časti za čoveka nego kad ga otadžbina zove! Nema veće časti za čoveka nego kad ga svoj narod zove u pomoć! Neko je rekao na tv: "šta ako svi nestanemo", pa umrećemo i ovako, pitanje je samo na koji način, da li časno ili kukavički. Mnogi narodi su izginuli za slobodu, i časno je dati svoj život za svetu stvar. I ja se pridružujem u borbi protiv okupatora, nisam pobegulja!

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.547
Tako je! Nema veće časti za čoveka nego kad ga otadžbina zove! Nema veće časti za čoveka nego kad ga svoj narod zove u pomoć! Neko je rekao na tv: "šta ako svi nestanemo", pa umrećemo i ovako, pitanje je samo na koji način, da li časno ili kukavički. Mnogi narodi su izginuli za slobodu, i časno je dati svoj život za svetu stvar. I ja se pridružujem u borbi protiv okupatora, nisam pobegulja!
Одлично Илиноида - сада си и написмено одржао предавање о значењу чувене синтагме "небеска Србија" ! Ко разуме - схватиће!