EU Srbiji nabija na nos ono šta Tramp radi!

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
42.226
Eu prigovara Srbiji dobre odnose sa Rusijom i Kinom, a eno Tramp, upravo pijanči u Kini!?:hahaha: Možda posle navrati i do Moskve pa da sa Putinom zaigra i Kazačok? :hahaha: Pa kaže: Da Tramp ima MU-DA, i Kini bi udario žestoke sankcije kao jadnoj Kubi nad kojom se iživljava!! :besna: Tako bi Kinu vratio u Kameno doba, gde su i bili da ih truli pohlepni kapitalistički vlasnici kompanija nisu izvukli iz blata i od Kine napravili svetsku ekonomsko vojnu silu!! I opet vodi te kapitaliste!!:hahaha:
https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...sa-njim-i-mask-sefovi-nvidije-epla-blek-roka/
 
Eu prigovara Srbiji dobre odnose sa Rusijom i Kinom, a eno Tramp, upravo pijanči u Kini!?:hahaha: Možda posle navrati i do Moskve pa da sa Putinom zaigra i Kazačok? :hahaha: Pa kaže: Da Tramp ima MU-DA, i Kini bi udario žestoke sankcije kao jadnoj Kubi nad kojom se iživljava!! :besna: Tako bi Kinu vratio u Kameno doba, gde su i bili da ih truli pohlepni kapitalistički vlasnici kompanija nisu izvukli iz blata i od Kine napravili svetsku ekonomsko vojnu silu!! I opet vodi te kapitaliste!!:hahaha:
https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...sa-njim-i-mask-sefovi-nvidije-epla-blek-roka/
Трамп је попишан у Кини, које црно пијанчење
 
Кад је беше Америка аплицирала за чланство у Европској унији?
A NATO članica može da pijanči sa Kinezima?? Pa će da sarađuju na mnogim poljima, a što će Kinezi jednom moći da koriste protiv...??? I ovako su se već mnogi uk*njali oko mogućih raznih 'back door' opcija u kineskim chipovima itd!! :hahaha:
 
A NATO članica može da pijanči sa Kinezima?? Pa će da sarađuju na mnogim poljima, a što će Kinezi jednom moći da koriste protiv...??? I ovako su se već mnogi uk*njali oko mogućih raznih 'back door' opcija u kineskim chipovima itd!! :hahaha:

А шта ЕУ тражи од Србије у вези Кине?

Знамо да тражи увођење санкција Русији, због Заједничке спољне и безбедносне политике ЕУ.

Не знам да постоји неки посебан проблем са Кином. Осим узимања сумњивих кредита и сумњивих послова који се не добијају преко тендера, већ непосредном погодбом. Што је Србија продала Кини источни део државе.

Дакле, није проблем сарадња са Кином, већ начин сарадње. То је нека лајт критика. Русија је сасвим друга прича.
 
A NATO članica može da pijanči sa Kinezima?? Pa će da sarađuju na mnogim poljima, a što će Kinezi jednom moći da koriste protiv...??? I ovako su se već mnogi uk*njali oko mogućih raznih 'back door' opcija u kineskim chipovima itd!! :hahaha:

Мислим да је велики проблем у комуникацији то што стално изједначавате НАТО и ЕУ.

То је зато што геополитику посматрате погледом на географски атлас.
 
А шта ЕУ тражи од Србије у вези Кине?

Знамо да тражи увођење санкција Русији, због Заједничке спољне и безбедносне политике ЕУ.

Не знам да постоји неки посебан проблем са Кином. Осим узимања сумњивих кредита и сумњивих послова који се не добијају преко тендера, већ непосредном погодбом. Што је Србија продала Кини источни део државе.

Дакле, није проблем сарадња са Кином, већ начин сарадње. То је нека лајт критика. Русија је сасвим друга прича.
A za ovo još nisu čuli u EU??? :hahaha:
https://www.dw.com/hr/zabrinuti-susjedi-zašto-je-srbija-kupila-rakete-made-in-china/a-76392686
 
Мислим да је велики проблем у комуникацији то што стално изједначавате НАТО и ЕУ.

То је зато што геополитику посматрате погледом на географски атлас.
Ako vojsku i politiku ne povežeš dovoljno dobro, završiš kao trula šugoslavija....
 
А шта ЕУ тражи од Србије у вези Кине?

Знамо да тражи увођење санкција Русији, због Заједничке спољне и безбедносне политике ЕУ.

Не знам да постоји неки посебан проблем са Кином. Осим узимања сумњивих кредита и сумњивих послова који се не добијају преко тендера, већ непосредном погодбом. Што је Србија продала Кини источни део државе.

Дакле, није проблем сарадња са Кином, већ начин сарадње. То је нека лајт критика. Русија је сасвим друга прича.
Србија није део ЕУ. Нема никаквих обавеза према ЕУ.
 
Osim sto aplicira za clanstvo.
То је ствар наших елита, Од 2000. па до данас, имамо само европејце на влассти. Они нас свакако неће примити, ни у ком случају, шта год да радимо и како год да се понашамо. Можда је за нас мања главобоља да тражимо чланство и ако добро знамо да нас никад неће примити, ни по коју цену.
 
То је ствар наших елита, Од 2000. па до данас, имамо само европејце на влассти. Они нас свакако неће примити, ни у ком случају, шта год да радимо и како год да се понашамо. Можда је за нас мања главобоља да тражимо чланство и ако добро знамо да нас никад неће примити, ни по коју цену.
Pa će te ucenjivati da pristaneš na sve za ulazak u EU..a šta NJIMA odgovara, a onda smo nahebali! :hahaha:
 
Pa će te ucenjivati da pristaneš na sve za ulazak u EU..a šta NJIMA odgovara, a onda smo nahebali! :hahaha:
ни ја не волим што овде владају про рвропејци од 2000. Заиста би волео да су на власти у Србији неки суверенисти. Али то је једна непромењена политика од онда до сад.
 

Back
Top