fosilvaso
Buduća legenda
- Poruka
- 42.226
Eu prigovara Srbiji dobre odnose sa Rusijom i Kinom, a eno Tramp, upravo pijanči u Kini!?
Možda posle navrati i do Moskve pa da sa Putinom zaigra i Kazačok?
Pa kaže: Da Tramp ima MU-DA, i Kini bi udario žestoke sankcije kao jadnoj Kubi nad kojom se iživljava!!
Tako bi Kinu vratio u Kameno doba, gde su i bili da ih truli pohlepni kapitalistički vlasnici kompanija nisu izvukli iz blata i od Kine napravili svetsku ekonomsko vojnu silu!! I opet vodi te kapitaliste!!
https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...sa-njim-i-mask-sefovi-nvidije-epla-blek-roka/
Možda posle navrati i do Moskve pa da sa Putinom zaigra i Kazačok?
Pa kaže: Da Tramp ima MU-DA, i Kini bi udario žestoke sankcije kao jadnoj Kubi nad kojom se iživljava!!
Tako bi Kinu vratio u Kameno doba, gde su i bili da ih truli pohlepni kapitalistički vlasnici kompanija nisu izvukli iz blata i od Kine napravili svetsku ekonomsko vojnu silu!! I opet vodi te kapitaliste!!
https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...sa-njim-i-mask-sefovi-nvidije-epla-blek-roka/