ЕУ отима од Мађарске милијарде евра због победе Орбана

Hteo si da kazes da su se madjari prodali za pare pa moraju da slusaju p*edere iz cemerike i brisla.

Može se to i tako reći, kad si član lovačkog društva onda moraš poštivati pravila lovačkog društva, kad si član EU onda moraš poštivati pravila EU, ja ne znam šta je tu nejasno?
 
Može se to i tako reći, kad si član lovačkog društva onda moraš poštivati pravila lovačkog društva, kad si član EU onda moraš poštivati pravila EU, ja ne znam šta je tu nejasno?
Nije mi je jasno znaci li to da sutra kad im se cefne mogu da uhvate madjara i da ga yebu,platili su i tu uslugu.
 
По теби је најбоље да се буде уз Кијевске нацисте и фашисте, г'внаро.

Htio si napisati valjda 'Kremaljske naciste i fašiste'?

Ne, nisam uz Kremaljske naciste, sačuvaj bože, gorjet će u paklu za sve ove desetine tisuća Ukrajinaca koje su pobili...
 
Htio si napisati valjda 'Kremaljske naciste i fašiste'?

Ne, nisam uz Kremaljske naciste, sačuvaj bože, gorjet će u paklu za sve ove desetine tisuća Ukrajinaca koje su pobili...
Горећеш ти у паклу заједно са Кијевским фашистима због стотине хиљада прогнаних Руса и десетине хиљада побијених Руских цивила од 2014.
 
Горећеш ти у паклу заједно са Кијевским фашистима због стотине хиљада прогнаних Руса и десетине хиљада побијених Руских цивила од 2014.

Putin će gorjeti sigurno, a cenim i Lavrov, Šojgu i ostala gamad :kafa:
 
Mogli bi i oni gorjeti, tu se slažem :kafa:
Такозвана украјинска војска су исти, бомбардовали су Руске градове да утерају страх у кости, то смрадови на њиховој телевизији од 2014 говоре.
 

Back
Top