EU okrenula leđa Srbiji jer ni za novac nije htela da proda zdravstvenu opremu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i EU je imala isti stav, MOŽDA neće, te toplije vreme, te smo možda svi pametniji od Kineza, te ovo-te ono.
Vrag je odneo šalu, previše je tragično podleglih, i imajući to u vidu, dok još nemamo žrtve zvanično, dobro je da povedemo računa o sebi jer EU vodi računa o sebi. Kina se ne sme omalovažiti u ovom trenutku, prošli su kroz sve što nas čeka, i baš od njih treba prihvatiti sve živo što se tiče mera i načina kako da izbegnemo loš scenario. Lično Kinu volim do obožavanja kao i predsednik, možda i više jer sam tamo živela i planiram opet.
Ta disciplina, ta posvećenost...
Neki kažu da su po ovome Japanci najpoznatiji, ne znam, u Japanu još nisam bila...
Za mene su to Kinezi!
Muka i glad ih je naterala na disciplinu inače su nekada za JAPANCE BILI CIGANI.
 
A zašto postoji zaejdnica koja se zove EU?
Gde je solidarnost i kako misle da ih prihvatimo za gazde?
Прво научи основе економије. Када имаш десет комада нечега, а двадесет људи који то треба да користе, продаја није опција.
 
НЕ МРЗЕ! То је такав дехуманизован свет, настајао на пљачки и злочину,
и нема разлике у односу ни према Србији ни према својима, осим АКО
ПРЕВАГНЕ неки изузетан материјални интерес. Тамо је Бог УМРО 1882.године!
Pusti ti umiranje Boga i tako, reci kratko prihvatili su antihrista.
 
Poslednja izmena:
Pisti umiranje Boga i tako reći prihvatili su antihrista.
На ЕПИТАФУ је писало:

"Овде лежи Фридрих НИЧЕ, аутор књиге
"БОГ ЈЕ МРТАВ", објављене 1882.год."


Једнога дана испод епитафа је освануло:
"Нека му је лака земља, 25. август 1900. "
..........у потпису: БОГ :)
 
Pre samo par nedelja sam tvrdeći ovo da je EU Srbija tek 13. prase bila nazvana izdajnicom i kurvom na jednoj temi.
Bože moj, sve u svoje vreme, svaka glupost se kad tad razotkrije, a makar i jednu mudrost je teško proglasiti glupošću.
Mila moja, izdajnica i kurv*a vjerujem da nisi, ali ostaje cinjenica da ti fali pokoja daska u glavi.

:mrgreen:
 
На ЕПИТАФУ је писало:

"Овде лежи Фридрих НИЧЕ, аутор књиге
"БОГ ЈЕ МРТАВ", објављене 1882.год."


Једнога дана испод епитафа је освануло:
"Нека му је лака земља, 25. август 1900. "
..........у потпису: БОГ :)
REČI ANTIHRISTA.
 
Autorska tema!

Vučić je pre malo žestoko reagovao kada je saznao da nikakva medicinska sredstva neće biti isporučena Srbiji čak ni za novac.
Definitivno ova EU nije potrebna Srbiji jer ni oni sami posle ovoga neće međusobno ostati u zajednici jer zatvaranje granica će kod mnogih ostati trajan pojam i potreba.
Jedinu pomoć očekujemo od Kine i to 5 miliona maski za nekoliko dana.
Ja sam ovde na forumu još pre nedelju dana napisao temu gde su maske?
A moderatori se sprdali sa mnom čak su me prozvali da zloupotrebljavam ovaj forum.
Još jednom im kažem SRAM VAS BILO .
Deder ne prdi... odakle im, kad nemaju ni za sebe dovoljno, a sve ionako prave Kinezi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top