Quantcast

EU okrenula leđa Srbiji jer ni za novac nije htela da proda zdravstvenu opremu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Qing VIII

Primećen član
Poruka
689
Autorska tema!

Vučić je pre malo žestoko reagovao kada je saznao da nikakva medicinska sredstva neće biti isporučena Srbiji čak ni za novac.
Definitivno ova EU nije potrebna Srbiji jer ni oni sami posle ovoga neće međusobno ostati u zajednici jer zatvaranje granica će kod mnogih ostati trajan pojam i potreba.
Jedinu pomoć očekujemo od Kine i to 5 miliona maski za nekoliko dana.
Ja sam ovde na forumu još pre nedelju dana napisao temu gde su maske?
A moderatori se sprdali sa mnom čak su me prozvali da zloupotrebljavam ovaj forum.
Još jednom im kažem SRAM VAS BILO .
Prosto obožavam vas botove sns-a koliko ste praznih mozgova.
Ovo traje od 12. meseca, u Evropu je stiglo pre dva meseca, kod komšija pre mesec dana, a Vučić se prošlu sedmicu setio naručiti medicinsku opremu kada je u Evropi haos zbog epidemije.
I čovek se još ljuti šta oni sa desetinama hiljada zaraženih misle prvo na svoje umesto na desetak, kako je on genije predvideo pred kamerama, u Srbiji.
Strašno, kod nas virus udara na mozak izgleda.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.352
Prosto obožavam vas botove sns-a koliko ste praznih mozgova.
Ovo traje od 12. meseca, u Evropu je stiglo pre dva meseca, kod komšija pre mesec dana, a Vučić se prošlu sedmicu setio naručiti medicinsku opremu kada je u Evropi haos zbog epidemije.
I čovek se još ljuti šta oni sa desetinama hiljada zaraženih misle prvo na svoje umesto na desetak, kako je on genije predvideo pred kamerama, u Srbiji.
Strašno, kod nas virus udara na mozak izgleda.
Pre ćeš ti postati predsednik Srbije nego ja bot SNS-a.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.