EU NE DA SRPSKIM MEDICINSKIM RADNICIMA DA SE VRATE U NAŠU ZEMLJU!

Autorska
Pošto mi je drug iz detinjstva doktor u Nemačkoj a koji je pobegao iz Srbije zbog male plate sada u kontaktu sa njim cvili kao crv po koru.
Pa nije ti to Srbija brate slatki.Kada ti dođe neki crni arapin da ga lečiš od zarazne bolesti ima da radiš i da ti se glas ne čuje sve dok i sam ne oboliš a kada oboliš boli ih uvo.
Kaže da nije sam već cvile svi koje zna.
Ako preživi kaže vraće se u Srbiju i više nikada neće tražiti bolji hleb od pogače.


https://informer.rs/vesti/srbija/50...iljne-pretnje-reagovao-ministar-nije-normalno

ne moze autorska ako je inspirisana vestima
Ne razumem, tvoj drug kuka, jer mora da radi? :think:
 
nisam ni ja rekao da je vama u srbiji bolje, nego ovima ovde, cak nisam ni pomislio na to. ali vidim da me razumes sta sam mislio, i ti si vagala ostati ili otici. neki su isto bili u nedoumici, otisli su i shvatili da su vise izgubili odlaskom nego sto su dobili i naravno sad bi se vratili. zasto ih zato treba pljuvati?
E vidiš, ovde se ti podcenjivački odnosiš prema ljudima koji su otišli. Postoji ogromna razmena iskustava, veruj mi. Jedan od razloga što ja nisam otišla je što nisam htela u Nemačkoj da budem građanin drugog reda (što je neminovno), a ovde nisam na ivici egzistencije (ne svojom zaradom, dobro sam se udala da se tako duhovito izrazim)
Ljudi koji ovde nisu imali za leba sa medicinarskom platom su znali šta ih čeka tamo i na to su pristali. I niko se ne vraća, veruj mi. I za to postoji razmena informacija upravo među medicinarima i baš niko ne želi da se vrati.
Zaluđuje vas besmislena propaganda i izmišljene priče ljudi koji ne postoje i dali su otkaz tamo a ovde došli zbog rodne grude.
Onaj ko se u startu odlučio za odlazak je završio s rodnom grudom.
 
ако немаш одговор на моје писаније, овај ботовски одговор прескочи молим те
a pravi odgovor na tvoje pisanje bi verovatno bio samo onaj koji se tebi svidja,
pa hebo te, nisam ja dzuboks, pa kad ubacis novcic da ti pevam po zelji
 
Zaluđuje vas besmislena propaganda i izmišljene priče ljudi koji ne postoje i dali su otkaz tamo a ovde došli zbog rodne grude.
Onaj ko se u startu odlučio za odlazak je završio s rodnom grudom.

Ti ljudi mogu da daju otkaz i da se vrate, ako zele, to njima niko ne moze da zabrani.
Ali ja bih da vidim neku kliniku koja bi ih posle nekoliko godina ponovo zaposlila. Zapravo bi,
lekari i medicinsko osoblje je potrebno, ali sta su ti ljudi napravili od svojih zivota, karijere
pa jos ako imaju decu koja idu u skole, sta su onda tek uradili?
Ovo je cuveni pevac na uvce Dacic jednostavno izmislio, zna da ima publiku koja ga slusa i veruje mu sve
pa sto da ne prica sta mu padne na pamet.
 
cim.zele da napuste nemacku sto bi se i vracali..

Што се не би вратили , напуштају да би спасили живот и животе своје породице .

Какаква је то уцена , ако одеш , не можеш да се вратиш ..зар није слободан пролаз , тамо , вамо
 
Могу да се врате у Србији , али више никада им неће дозволити да раде у ЕУ ..то је баш уцена ..Нико не треба да на тако нешто пристане

Pa sta ce ponovo u EU? Ko jos ima mogucnosti da bude 5 godina tamo, 3 godine,ovamo pa se posle vraca negde tamo?
Uostalom sto pa moraju u EU? Mogu u Rusiju, Kinu, svet je veliki.
 
Ti ljudi mogu da daju otkaz i da se vrate, ako zele, to njima niko ne moze da zabrani.
Ali ja bih da vidim neku kliniku koja bi ih posle nekoliko godina ponovo zaposlila. Zapravo bi,
lekari i medicinsko osoblje je potrebno, ali sta su ti ljudi napravili od svojih zivota, karijere
pa jos ako imaju decu koja idu u skole, sta su onda tek uradili?
Ovo je cuveni pevac na uvce Dacic jednostavno izmislio, zna da ima publiku koja ga slusa i veruje mu sve
pa sto da ne prica sta mu padne na pamet.

Дачић је рекао истину да су радници присиљени да остану у ЕУ и раде јер ако напусте сада прете им да више никада неће моћи да раде у ЕУ .
 
Ti ljudi mogu da daju otkaz i da se vrate, ako zele, to njima niko ne moze da zabrani.
Ali ja bih da vidim neku kliniku koja bi ih posle nekoliko godina ponovo zaposlila. Zapravo bi,
lekari i medicinsko osoblje je potrebno, ali sta su ti ljudi napravili od svojih zivota, karijere
pa jos ako imaju decu koja idu u skole, sta su onda tek uradili?
Ovo je cuveni pevac na uvce Dacic jednostavno izmislio, zna da ima publiku koja ga slusa i veruje mu sve
pa sto da ne prica sta mu padne na pamet.
pa bas da daju otkaz kad su bas potrebni nije lepo..fuj
 
Што се не би вратили , напуштају да би спасили живот и животе своје породице .

Какаква је то уцена , ако одеш , не можеш да се вратиш ..зар није слободан пролаз , тамо , вамо
ne yreba ucena..ako ima obraza nece se vracati
.
 
Pa sta ce ponovo u EU? Ko jos ima mogucnosti da bude 5 godina tamo, 3 godine,ovamo pa se posle vraca negde tamo?
Uostalom sto pa moraju u EU? Mogu u Rusiju, Kinu, svet je veliki.

Није проблем да ли они негде могу друго да оде и раде , проблем је уцењивачка политика према нашим радницима .

понижавање и уцена
 
Што се не би вратили , напуштају да би спасили живот и животе своје породице .

Какаква је то уцена , ако одеш , не можеш да се вратиш ..зар није слободан пролаз , тамо , вамо
A sta je inace posao lekara? Da bira zivote koje ce da spasava? Ne moze, ima da leci prvo Crnog Arapina ako mu je taj pacijent, ili u
Srbiji crnopurastog Roma.
 
Није проблем да ли они негде могу друго да оде и раде , проблем је уцењивачка политика према нашим радницима .

понижавање и уцена

Nemoj ti da brines za njih, oni i ne znaju da su kao zeleli da se vrate, ne citaju ALO i Daciceve gluposti.
 
pa bas da daju otkaz kad su bas potrebni nije lepo..fuj

њихова ствар , да ли треба и пушком да их терају да остану ако неће ..мислим стварно ово делује крајње робовласнички и да не кажем нацистички..

шта је са лекарима држава ЕУ и они напуштају посао
 
њихова ствар , да ли треба и пушком да их терају да остану ако неће ..мислим стварно ово делује крајње робовласнички и да не кажем нацистички..

шта је са лекарима држава ЕУ и они напуштају посао

Lekari EU napustaju posao u EU? A kuda onda idu?
Sada niko ne sme da napusti posao, ni u Srbiji, ni u Francuskoj, ni u Rusiji. Kao kad bi vatrogasac za vreme pozara rekao da ide malo
kuci.
 
A sta je inace posao lekara? Da bira zivote koje ce da spasava? Ne moze, ima da leci prvo Crnog Arapina ako mu je taj pacijent, ili u
Srbiji crnopurastog Roma.

посао је посао а новац је мотив ..према томе , сви који су негде и раде посао здравственог радника нису ту због идеала , него због новца , који је мало већи , него у Србији

али када се све израчуна и сабере , иапк је боље да тај посао обављају у Србији ..ово нека буде на наук ..да није све у пар хиљада горе , пар хиљада доле .

Ни лекари ЕУ , нити било где друго у свету не раде посао лекара због хуманости , него због новца искључиво .

сада , када се бира глава или новац ..видимо да бирају живу главу и не осуђујем никог због тога
 
Lekari EU napustaju posao u EU? A kuda onda idu?
Sada niko ne sme da napusti posao, ni u Srbiji, ni u Francuskoj, ni u Rusiji. Kao kad bi vatrogasac za vreme pozara rekao da ide malo
kuci.

свако има право и мора да има право да напусти посао када пожели .уосталом можда они желе , колико сам разумела Дачића , да се врате у своју земљу и помажу болеснима
 
свако има право и мора да има право да напусти посао када пожели .уосталом можда они желе , колико сам разумела Дачића , да се врате у своју земљу и помажу болеснима
ako rajka kaze ne moze, onda ne moze, ruhe
 
свако има право и мора да има право да напусти посао када пожели .уосталом можда они желе , колико сам разумела Дачића , да се врате у своју земљу и помажу болеснима
Ja ti kazem da Dacic izmislja stvari koje ti zelis da cujes, a to je da su svi zli izuzev moskovskih ( sada i kineskih)
komunista.
 

Back
Top