EU NE DA SRPSKIM MEDICINSKIM RADNICIMA DA SE VRATE U NAŠU ZEMLJU!

nesko101

Elita
Poruka
18.150
Autorska
Pošto mi je drug iz detinjstva doktor u Nemačkoj a koji je pobegao iz Srbije zbog male plate sada u kontaktu sa njim cvili kao crv po koru.
Pa nije ti to Srbija brate slatki.Kada ti dođe neki crni arapin da ga lečiš od zarazne bolesti ima da radiš i da ti se glas ne čuje sve dok i sam ne oboliš a kada oboliš boli ih uvo.
Kaže da nije sam već cvile svi koje zna.
Ako preživi kaže vraće se u Srbiju i više nikada neće tražiti bolji hleb od pogače.


https://informer.rs/vesti/srbija/50...iljne-pretnje-reagovao-ministar-nije-normalno

ne moze autorska ako je inspirisana vestima
 
Poslednja izmena od moderatora:
AV wishfull thinking.

Naravno da se niko normalan neće vratiti ko nije popio otkaz pa nema izbora. A i koji će ti nenormalni koji idu jer im je teško da rade? Ovde da vaćare sestre i srču viski koji im donose za pregled preko reda dok plata samo kaplje...pa jes' nije im loše. A onda kad izbije sranje opet da beže napolje jer ovde nema osnovnih uslova?
 
AV wishfull thinking.

Naravno da se niko normalan neće vratiti ko nije popio otkaz pa nema izbora. A i koji će ti nenormalni koji idu jer im je teško da rade? Ovde da vaćare sestre i srču viski koji im donose za pregled preko reda dok plata samo kaplje...pa jes' nije im loše. A onda kad izbije sranje opet da beže napolje jer ovde nema osnovnih uslova?
Tacno tako. Niko se nece vratiti ako je nasao posao u Nemackoj ili Austriji.
Svo medicinsko osoblje je nedavno moralo da potpise posebne ugovore, kojim se stavljaju na raspolaganje 24h dnevno. Kretanje je ograniceno, nesmeju da napuste ni svoj grad gde zive, do daljneg nema godisnjeg odmora.
Bereitschaftsdienst brale!
 
Autorska
Pošto mi je drug iz detinjstva doktor u Nemačkoj a koji je pobegao iz Srbije zbog male plate sada u kontaktu sa njim cvili kao crv po koru.
Pa nije ti to Srbija brate slatki.Kada ti dođe neki crni arapin da ga lečiš od zarazne bolesti ima da radiš i da ti se glas ne čuje sve dok i sam ne oboliš a kada oboliš boli ih uvo.
Kaže da nije sam već cvile svi koje zna.
Ako preživi kaže vraće se u Srbiju i više nikada neće tražiti bolji hleb od pogače.
vratice se kurrrac. izdajnicima pocepati drzavljanstva pa neka se jebbu tamo gde su
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Tacno tako. Niko se nece vratiti ako je nasao posao u Nemackoj ili Austriji.
Svo medicinsko osoblje je nedavno moralo da potpise posebne ugovore, kojim se stavljaju na raspolaganje 24h dnevno. Kretanje je ograniceno, nesmeju da napuste ni svoj grad gde zive, do daljneg nema godisnjeg odmora.
Bereitschaftsdienst brale!
Kod nas ima i godišnji odmor sad i da biraš šta ćeš da radiš, imaš i zaštitnu opremu, sve imamo u Srbiji kad je Eldorado
 
Tacno tako. Niko se nece vratiti ako je nasao posao u Nemackoj ili Austriji.
Svo medicinsko osoblje je nedavno moralo da potpise posebne ugovore, kojim se stavljaju na raspolaganje 24h dnevno. Kretanje je ograniceno, nesmeju da napuste ni svoj grad gde zive, do daljneg nema godisnjeg odmora.
Bereitschaftsdienst brale!
I pošto Austrijaci u prve redove guraju Srbe milina brate ako se preživi.
 
Autorska
Pošto mi je drug iz detinjstva doktor u Nemačkoj a koji je pobegao iz Srbije zbog male plate sada u kontaktu sa njim cvili kao crv po koru.
Pa nije ti to Srbija brate slatki.Kada ti dođe neki crni arapin da ga lečiš od zarazne bolesti ima da radiš i da ti se glas ne čuje sve dok i sam ne oboliš a kada oboliš boli ih uvo.
Kaže da nije sam već cvile svi koje zna.
Ako preživi kaže vraće se u Srbiju i više nikada neće tražiti bolji hleb od pogače.
A jel, on nije znao da u Nemackoj ima i crnih Arapina? :zcepanje:
 
Какве глупости, па није Немац будала да дозволи да му се доктори разбољевају па да и њих морају да лече.
А људи нису побегли у Немачку, него су отишли да себи и својој деци обезбеде бољу будућност, да раде и зараде, што у бедној Србији нису могли очито.
А ти ћеш сутрадан кад те Шиптари потерају да будеш у истој ситуацји, јер су и тебе продали ови којима је добро у Београду, али сад пљујеш људе који ето имају ту несрећу да су Срби и да им је Србија отаџбина.
 

Back
Top