ЕУ конфискује Русији 300 милијарди евра

Predvideo je.

Imovina EU u Rusiji prevazilazi 500 milijardi

Rusija ce se namiriti tom imovinom.

Al pustaju vas da napravite prvi , zlikovacki lopovski korak.

To je ono kad znam da si mi ispred vrata , da hoces da me pokrades ali cekam te da udjes u stan , pa da te oderem od batina.
Genijalno.
Trampiš svoj keš za fabričku halu na svom tlu
 

ЕУ конфискује Русији 300 милијарди евра​


„Блокирали смо 300 милијарди евра резерви руске Централне банке и замрзнули смо 19 милијарди евра новца руских олигарха“, рекла је Урсула фон дер Лајен


burglar-tip-toe.gif



БРИСЕЛ – Европска комисија је саопштила данас да је предложила план за конфискацију руске имовине која је замрзнута како би се казнила Москва за инвазију на Украјину.
„Блокирали смо 300 милијарди евра резерви руске Централне банке и замрзнули смо 19 милијарди евра новца руских олигарха“, рекла је Урсула фон дер Лајен, председница ЕК, преноси Ројтерс.

Према њеним речима, ЕУ и њени партнери могли би краткорочно да управљају тим средствима и да их инвестирају. Приход би ишао Украјини како би се надокнадила штета изазвана ратом у тој земљи.

„Радићемо на постизању међународног споразума с нашим партнерима како бисмо ово омогуćили. Заједно можемо да надјемо легалне начине да то остваримо“, навела је Лајен, пренео је Танјуг.

Она је такође рекла да ЕУ предлаже оснивање специјалног суда, уз подршку Уједињених нација, „ради истраге и процесуирања руског злочина агресије”.

https://www.politika.rs/scc/clanak/527010/EU-konfiskuje-Rusiji-300-milijardi-evra

Koliko znamo EU i Rusija nisu u ratu. Sto znaci da je EU odlucila da besramno opljacka Rusiju i da ne postuje pravo licne svojine.

Ovo znaci da EU nije demokratija vec da u EU vlada diktatura i totalitarizam.

Jer u demokratskim drustvima privatna svojina je neotudjiva i moze se oduzeti samo ako je njena kupovina proistekla iz nekog teskog krivicnog dela.

Dole nacisticka EU! :thumbdown:
nije EU kriva. Sa te pare EU kupuje oruzje od amerike tako da je glavni lopov i pljackas onaj koji je do skora pljackao planetu......ANGLO-AMERIKA.
 
Zna se kako su dobili, ali baš to, a ne kupili. Drago mi je što i njihove pristalice počele da shvataju.
Tako su sad hteli da otimaju po Ukrajini, samo što tamo ne odlučuju Tadić i Koštunica.


Prvo ste opljackali NIS, doveli ga do prosijackog stapa sad vam drugi kriv sto ste ga sami prodali

Jednostavno lopurda i hohstapler kucu ne kuci vec je raskucava.
 
Zna se kako su dobili, ali baš to, a ne kupili. Drago mi je što i njihove pristalice počele da shvataju.
Tako su sad hteli da otimaju po Ukrajini, samo što tamo ne odlučuju Tadić i Koštunica.
Pazi, Rusija je načinila svoju prvu invaziju u drugoj polovini 2008.

Prodaja NIS-a je bila pre toga, tipa februar

Praktično je bilo nemoguće biti toliko dalekovid pa 2.2008 znati da je ruski narod najveća pretnja svetu

Čak i ja tek 2012. krenem pisati svakodnevno sastave protiv ruske književnosti
 
Zna se kako su dobili, ali baš to, a ne kupili. Drago mi je što i njihove pristalice počele da shvataju.
Tako su sad hteli da otimaju po Ukrajini, samo što tamo ne odlučuju Tadić i Koštunica.

Ti nekom pricas da je lopov a kradete ko najgora bagra naftu vec godinama Libiji, Iraku, Siriji....


Sram te bilo

Smrdljiva amerika koju podrzavas krade 80% dnevne proizvodnje nafte u Siriji

 
Pazi, Rusija je načinila svoju prvu invaziju u drugoj polovini 2008.

Prodaja NIS-a je bila pre toga, tipa februar

Praktično je bilo nemoguće biti toliko dalekovid pa 2.2008 znati da je ruski narod najveća pretnja svetu
Nije bitna pretnja svetu nego činjenica da su dobili komplet naftni monopol s rafinerijama, nalazištima i svim benzinskim pumpama po ceni poslovne zgrade u Novom Sadu. Ukrajincima će izgleda biti deo nadoknađen, a nama ništa.
 
Ti nekom pricas da je lopov a kradete ko najgora bagra naftu vec godinama Libiji, Iraku, Siriji....


Sram te bilo

Smrdljiva amerika koju podrzavas krade 80% dnevne proizvodnje nafte u Siriji

Na Siriju su se nakačili Rusi i to ne bilo koji. Recimo Surovikinova žena ima firmu koja drži šapu nad svim rudama tamo. Sad se zamisli zašto je on tamo pobio hiljade ljudi i dobio nadimak ''Armagedon''. Kao i u Ukrajini što je motiv ratovanja rudno - industrijski basen Donmas i ogromna žitna polja, a ne zaštita ljudskih prava, nekakve tetovaže i šta ti ja znam. Ali za otimanje stvari po Siriji i izbeglice koje se i nama isporučuju zbog toga vidi sa Putinom ako smeš. a ne smeš, ovde niko nema muda da mu nešto kaže iako je trenutak mnogo zgodniji nego 1948.
 
Nije bitna pretnja svetu nego činjenica da su dobili komplet naftni monopol s rafinerijama, nalazištima i svim benzinskim pumpama po ceni poslovne zgrade u Novom Sadu. Ukrajincima će izgleda biti deo nadoknađen, a nama ništa.

Cekaj koci malo

Ti si ovde poznat ko dugugodisnji clan , aktivista i glasac Demokratske Stranke

Tvoja stranka je oglodala i opljackala NIS do gole koze

VI STE VUKLI RUSE ZA RUKAV - i molili da im prodate NIS. Vama je bila frka za lovu jer su presusili krediti sa zapada.

Nakon sto ste uzeli pare i potrosili , kriv prodavac , sto niste uzeli vise.
 

Back
Top