EU je besna: "Neprihvatljivo da SAD prodaju gas četiri puta skuplje nego u Americi"

Plate Rusa će padati na 1 evro godišnje, a građanske slobode su već takve da se ide na doživotnu robiju kad kažeš "ovo je rat."


Zato njima naš pakao (plate 600 evra, banovanje ako uvrediš VučIera) deluje kao Raj
zasto sebe svrstavas u gomilu pa pises "nas" pakao? Stekao sam utisak da si ti veoma dobro situirana riba i da te potrosacka korpa zanima koliko cena krompira u Vladivostoku.Da ti mozda nas ne lagis i zapravo si pedikirka u Ada Molu ? :D
 
deinstualizacija je u toku,to je bio plan Fasingtona da iscedi EUjot kao staru drenovinu
Ne, to je strategija Rusa: "Joj, pa kako ćemo mi protiv ujedinjenog zapada? Znam! Prvo ćemo da ih podelimo! Pričaj im... ispričaj im da Amer potajno mrzi Evropljana."

Po tom zadatku kremljobudale ovde otvaraju temilice
 
Ne, to je strategija Rusa: "Joj, pa kako ćemo mi protiv ujedinjenog zapada? Znam! Prvo ćemo da ih podelimo! Pričaj im... ispričaj im da Amer potajno mrzi Evropljana."

Po tom zadatku kremljobudale ovde otvaraju temilice
zasto da ih mrze,sve je to biznis.Resavaju se konkurencije i jos zaradjuju .Ovo izmedju Rusa i Amera je kao da dvojica pokusavaju da napiju ribu i da je tako pijanu (EU) kresu do jutra.Za sada im odlicno ide
 
zasto da ih mrze,sve je to biznis.Resavaju se konkurencije i jos zaradjuju .Ovo izmedju Rusa i Amera je kao da dvojica pokusavaju da napiju ribu i da je tako pijanu (EU) kresu do jutra.Za sada im odlicno ide
Pa to mislim, pokušavate da unesete razdor u SAD-EU partnerstvo, ali ne ide vam.

Ankete kažu da u oktobru još veći broj zapadnjaka podržava tamburanje ruskog naroda nego u februaru
 
Pa to mislim, pokušavate da unesete razdor u SAD-EU partnerstvo, ali ne ide vam.

Ankete kažu da u oktobru još veći broj zapadnjaka podržava tamburanje ruskog naroda nego u februaru
pokusaj da ne mislis,mozda ti krene.Dva drugara su bacila ribu (EU) na razanj.Znas na sta mislim kada napisem "razanj":per:
 
ma ne,pitanje je zasto visoko skolovani ne odlaze na rad u Rusiju.Je8ga,sa vasim diplomama nemate sta da ponudite trzistu,Rusi imaju domacu pamet u broju koji im treba.Sta bi ti mogla da radis u Rusiji,blagajnica u bioskopu,vozac trolejbusa,pardon vozacica ?
Ahahaha..... urnebes.

Gorka istina boli... niko neće s konja na magarca.
 
Ahahaha..... urnebes.

Gorka istina boli... niko neće s konja na magarca.
kakva istina ?Rusi da beze iz Rusije preplavili bi evropske i americke komanije.To sto si ti rob stereotipa to nije moj problem,ali ne bi bilo lose da za pocetak pokrenes vijuge.Da putujes na odmor izvan Buljarica primetio bi koliko je ruskih turista po letovalistima u kojima nocenje po osobi nije ispod 100€.Po pravilu su to ljudi koji letuju porodicno,sto podrazumeva da nema letovanja ispod cetiri soma evra za jednu porodicu.
 
Da putujes na odmor izvan Buljarica
Evo ja sam cele ove nedelje u Rovinju, u hotelu Lone, pet zvezdica, noćenje 400€. Jedan od najlepših hotela u Evropi.

Nema Rusa, bar ja nisam čuo ruski. Uglavnom čujem nemački i engleski.

Od 22-gog oktobra sam u Hiltonu u Vašingtonu, možda tamo bude više srećnih Rusa uteklih od Putina i bede.

To što su Abramovič i Deripaska bogati ne znači da Rusi nisu u proseku siromašni. Zato i beže iz Rusije.
 
Evo ja sam cele ove nedelje u Rovinju, u hotelu Lone, pet zvezdica, noćenje 400€. Jedan od najlepših hotela u Evropi.

Nema Rusa, bar ja nisam čuo ruski. Uglavnom čujem nemački i engleski.

Od 22-gog oktobra sam u Hiltonu u Vašingtonu, možda tamo bude više srećnih Rusa uteklih od Putina i bede.

To što su Abramovič i Deripaska bogati ne znači da Rusi nisu u proseku siromašni. Zato i beže iz Rusije.
Jeste u pravu si,Rusi nemaju srednju klasu i sve stambene objekte po Moskvi, Petrovgradu,..pokupovali su Kinezi.Ovaj zaista veruje da Rusi nemaju srednju i visu srednju klasu :D
 
Jeste u pravu si,Rusi nemaju srednju klasu i sve stambene objekte po Moskvi, Petrovgradu,..pokupovali su Kinezi.Ovaj zaista veruje da Rusi nemaju srednju i visu srednju klasu :D
Rusi od ukupne populacije imaju samo 0.3% milionera, dočim Amerikanci imaju 9.7%.

To ti je razlog zašto Rusi beže u USA, the land of opportunities, a ne obrnuto.
 
Rusi od ukupne populacije imaju samo 0.3% milionera, dočim Amerikanci imaju 9.7%.

To ti je razlog zašto Rusi beže u USA, the land of opportunities, a ne obrnuto.
za tebe su milioneri srednja i visa klasa ? Zaista sam te smatrao zrelijom osobom
Kada vec tako dobro baratas sa procentima , koliko je procenata onih koji dobijaju kupone za hranu i ima ih 38 miliona
https://www.cbpp.org/research/food-assistance/a-closer-look-at-who-benefits-from-snap-state-by-state-fact-sheets#Alabama
 
Poslednja izmena:
Rusi od ukupne populacije imaju samo 0.3% milionera, dočim Amerikanci imaju 9.7%.

To ti je razlog zašto Rusi beže u USA, the land of opportunities, a ne obrnuto.
Neverovatno da i dalje mora da im se objašnjava da je Rusija klozetna rupa.

Tamo 2008. su se hvalili privrednim rastom od 5%, ali danas kad je Rusija u recesiji bi morali da priznaju da je Klaus Švab jedini pravi vlasnik Carigrada
 
za tebe su milioneri srednja i visa klasa ? Zaista sam te smatrao zrelijom osobom
Kada vec tako dobro baratas sa procentima , koliko je procenata onih koji dobijaju kupone za hranu i ima ih 47 miliona
https://www.welt.de/wall-street-jou...lionen-US-Buerger-leben-von-Essensmarken.html
Ne, pitanje je koje su tamo Kvalifikacije da te smatraju primaocem kupona za socijalu.

Ako ispadne da je taj prag: 2 x veća plata od Rusa iz srednje klase, onda ti svi lupamo po 2 macole i 1 kokavca
 

Back
Top