EU je besna: "Neprihvatljivo da SAD prodaju gas četiri puta skuplje nego u Americi"

Ne, sad imaju manje (Evropa im je bila najimućniji klijenat).

A ono što ostvare mi ionako zaplenimo (podsetiću te na heist 400 milijardi $ zimus)


Ruski narod je pogrešio što je pokrenuo rat protiv svemoćne alijanse SAD-EU
ma to njima ne igra nikakvu ulogu.Kada budete trazili da vam plate snosku,reci ce vam "odbijte od onih 400"
 
Aha,do sada je vec 20% gradjevinskih projekata stopirano do daljnjeg.Budale koje misle da ce ovo pogoditi Rusiju nisu svesne sta ih ceka u Februraru,Martu
Predvidjaju,oni ne Rusi...stotine hiljada zatvorenih preduzeca do kraja ove i u prvoj polovini iduce godine.Briga njih kome ce Rusi prodavati gas,o tome samo ostrascene ustase brinu.
 
pravo pitanje je ko je bolji prema sopstvenoj populaciji ? Onaj ko prodaje svom narodu gas dvadeset i pet puta nize od izvozne cene,ili onaj koji prodaje cetiri puta nize
Ja to posmatram ovako.Mozes popiti espreso kod zike u kafani po 800 dinara,salim se ne mozes ,nema espreso masinu,Ili na nekom fensi mestu za 300 dindzi.Mozes kupiti seljacki gas od Rusa po nizoj ceni,ili fensi americki po duplo vecoj ceni od seljackog.Kvalitet se brani cenom :mrgreen:
Wut?!?
 
sta ne razumes ? Za je Rusa gas jeftin,kako ti tvrdsis cak 25 puta nizi od izvozne vrednosti ,dok je za prosecnog Amerikanca cetiri puta nizi.To su tvoje tvrdnje nisu moje.Isto tako Evropljani placaju amerikancima tecni plin po dvostruko vecoj ceni od ruskog,sve da naude Rusima.Pogodi sta,do sada je u Francuskoj,Holandiji ,Nemackoj u proseku u svakoj od drzava po15 000 malih preduzeca pokrenulo stecaniji postupak, jer su se racunu za energiju vise nego utrostrucili.Jan de Graf ,pegar iz Utrehta ,vlasnik pekare sa porodicnom tradicijom koji je upravo pokrenu stecajni postupak je rekao "Ako treba da ugasim moju pekaru i otpustim dvanest radnika da pobedila demokratija,spreman sam na tu zrtvu.Materijalizam na oltar demkratije".
 
Jan de Graf ,pegar iz Utrehta ,vlasnik pekare sa porodicnom tradicijom koji je upravo pokrenu stecajni postupak je rekao "Ako treba da ugasim moju pekaru i otpustim dvanest radnika da pobedila demokratija,spreman sam na tu zrtvu.Materijalizam na oltar demkratije".
A kao, trebalo je da kaže: "Ubijte vi mene u gulagu, druže Putine. To je najmanje što mogu da učinim."
 
Najbolji je onaj u čiju zemlju svi žele da odu.

Kao što znamo, Rus je taj koji beži da živi i radi u USA, a ne obrnuto.

Sad ćeš ti reći "otkud Rus zna da mu je bolje u San Francisku nego u Pripizdinsku na Mlavi".ta fora "na Mlavi" je toliko izlizana da je i oni sa nizim

Kakve veze ima odlazak visoko skolovanih koji idu za vrhunskom zaradom sa cenom gasa za domace trziste moj ti ? U SAD je cena kako si sam naveo cetiri puta niza od izvozne,dok je u Rusiji 25 puta niza.U SAD zivi 40 miliona primaoca socijalne pomoci,to je nesto preko 10% popuacije,cenis da im ne bi cena gasa eventualno deset puta niza od izvozne dobro dosla,kada Rusi vec mogu svoje potrosace da deru sa dvadeset i pet puta nizom cenom od izvozne. :mazi:
Pazi,to su tvoji podaci
 
Pa ima li u USA visokoškolovanih koji idu za vrhunskom zaradom... idu li u Moskvu, ili je obrnuto?

Zašto je obrnuto?
kakva si ti ovo pitanja ? Da li je u Rusiji ostao koji inzinjer,IT strucanjak,doktor za mikrohirurgiju,... ili su svi zapalili u San Francisko ? Drzi se ti tvoje tvrdnje i pokusaj da odgovoris na pitanje,zbog cega je ruski gas za Rusa dvadeset i pet puta jeftiniji dok je americki za prosecnog amera samo cetiri puta nizi od izvozne cene?
 
kakva si ti ovo pitanja ? Da li je u Rusiji ostao koji inzinjer,IT strucanjak,doktor za mikrohirurgiju,... ili su svi zapalili u San Francisko ? Drzi se ti tvoje tvrdnje i pokusaj da odgovoris na pitanje,zbog cega je ruski gas za Rusa dvadeset i pet puta jeftiniji dok je americki za prosecnog amera samo cetiri puta nizi od izvozne cene?
U Venecueli je isto jeftina nafta, kao i u Iraku za vreme sankcija

Ne znam šta to treba da dokaže, da svi treba da se poubijamo u gulagu?

Vi morate da prihvatite da se svet menja, i postaje unipolaran zauvek. Deca Rusa moraće da postanu gej
 
U Venecueli je isto jeftina nafta, kao i u Iraku za vreme sankcija

Ne znam šta to treba da dokaže, da svi treba da se poubijamo u gulagu?

Vi morate da prihvatite da se svet menja, i postaje unipolaran zauvek. Deca Rusa moraće da postanu gej
ma ne,pitanje je zasto visoko skolovani ne odlaze na rad u Rusiju.Je8ga,sa vasim diplomama nemate sta da ponudite trzistu,Rusi imaju domacu pamet u broju koji im treba.Sta bi ti mogla da radis u Rusiji,blagajnica u bioskopu,vozac trolejbusa,pardon vozacica ?
 
ma ne,pitanje je zasto visoko skolovani ne odlaze na rad u Rusiju.Je8ga,sa vasim diplomama nemate sta da ponudite trzistu,Rusi imaju domacu pamet u broju koji im treba.Sta bi ti mogla da radis u Rusiji,blagajnica u bioskopu,vozac trolejbusa ?
Ne nije to razlog nego očajno stanje ruske države, oni biraju da beže u Srbiju, which blows my mind
 
A inače najveći komunisti ste vi iz SFREAU

Ovo je vaš referendumski punkt u Donbasu
2F33A3B4-7B01-49D1-A221-57EE425588DA.jpeg
 
to nije posledica loseg zivota nego nemogucnosti rada usled sankcija.Kada se za godinu dana svet resetuje tek ces da vidis sta su migracije
Plate Rusa će padati na 1 evro godišnje, a građanske slobode su već takve da se ide na doživotnu robiju kad kažeš "ovo je rat."


Zato njima naš pakao (plate 600 evra, banovanje ako uvrediš VučIera) deluje kao Raj
 

Back
Top