EU je besna: "Neprihvatljivo da SAD prodaju gas četiri puta skuplje nego u Americi"

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.308
za tebe su milioneri srednja i visa klasa ? Zaista sam te smatrao zrelijom osobom
Kada vec tako dobro baratas sa procentima , koliko je procenata onih koji dobijaju kupone za hranu i ima ih 38 miliona
https://www.cbpp.org/research/food-assistance/a-closer-look-at-who-benefits-from-snap-state-by-state-fact-sheets#Alabama
Ujka Sem je toliko jak da može da hrani i pomaže čak i one koji ne žele ili ne mogu da rade.

Njihov jedini izbor u Rusiji bio bi da umru od gladi.

Zato svi beže iz Rusije u Ameriku, a ne obrnuto.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.180
Ujka Sem je toliko jak da može da hrani i pomaže čak i one koji ne žele ili ne mogu da rade.

Njihov jedini izbor u Rusiji bio bi da umru od gladi.

hoces da kazes da u Rusiji umiru od gladi? Daj Boga ti neki link da vidimo kolika je smrtnost u Rusiji,recimo novorodjenima usled neuhranjenosti . Ti si verovatno od onih mozgova koji besposlicaranje ili nemogucnost izdrzavanja kroz minimalnu zaradu resavaju izdavanjem bonova za hranu.
Verovatno pogresno razmisljas
Franko

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.308
hoces da kazes da u Rusiji umiru od gladi? Daj Boga ti neki link da vidimo kolika je smrtnost u Rusiji,recimo novorodjenima usled neuhranjenosti . Ti si verovatno od onih mozgova koji besposlicaranje ili nemogucnost izdrzavanja kroz minimalnu zaradu resavaju izdavanjem bonova za hranu.
Verovatno pogresno razmisljas
Franko
Svaka zemlja na svetu ima oko 15% populacije kojoj treba neki vid socijalne pomoći.

Ujka Sem ima resurse da pomogne tim ljudima, zato Rusi beže u USA. Probaj ti svima njima da objasniš da greše, nemoj meni.

bas kao

Elita
Poruka
18.540
zato Rusi beže u USA.
ukrajinci imaju neki program da beze iz ukrajine za usa, a rusi samo ako se zapate u ukrajini
naravno ima izuzetaka, mnogi poznati rusi su zavrsili u americi, ali je politika, kazem, da se ukrajinci primaju, a ne rusi, tako da nemaju rusi tu mogucnost da beze za usa, u nekom broju, kako ti kazes, prosto izmisljas, radi se o ukrajincima, i eventualno nekom etnickom rusu, ali iz ukrajine
p.s. ima ukra u usa koliko hoces, ima i rusa, ali je pitanje odakle su dosli - iz ukrajine, sto je plan oduvek

Poslednja izmena:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.180
Svaka zemlja na svetu ima oko 15% populacije kojoj treba neki vid socijalne pomoći.

Ujka Sem ima resurse da pomogne tim ljudima, zato Rusi beže u USA. Probaj ti svima njima da objasniš da greše, nemoj meni.
Jel,zato kod ujak Sema malo malo pa socijalni nemiri i pljackanje prodavnica.Je8iga,probaj ti njima da objasnis zasto je u tom raju preko milion robijasa i zasto bar jednom godisnje bude masakr u nekoj od skola.Evropa je za njih Svjacarska a ti skidaj te ruzicaste ocale dok je vreme

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.308
ukrajinci imaju neki program da beze iz ukrajine za usa, a rusi samo ako se zapate u ukrajini
naravno ima izuzetaka, mnogi poznati rusi su zavrsili u americi, ali je politika, kazem, da se ukrajinci primaju, a ne rusi, tako da nemaju rusi tu mogucnost da beze za usa, u nekom broju, kako ti kazes, prosto izmisljas, radi se o ukrajincima, i eventualno nekom etnickom rusu, ali iz ukrajine
p.s. ima ukra u usa koliko hoces, ima i rusa, ali je pitanje odakle su dosli - iz ukrajine, sto je plan oduvek
a da li više emigriraju u Rusiju ovi Ameri iz Teksasa ili ovi iz Kalifornije

zna li se

bas kao

Elita
Poruka
18.540
a da li više emigriraju u Rusiju ovi Ameri iz Teksasa ili ovi iz Kalifornije

zna li se
ma razumeo sam ja tebe, cika doktore, i ja sam ovde, a ne u rusiji, samo kazem da ima ovde ukra kao pleve, a rusa samo ako je iz ukrajine, kao i ukrajinaca;
ranije je bilo disidenata, ali kazem kakva je politika, ko se prima kao imigrant

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.180
ma razumeo sam ja tebe, cika doktore, i ja sam ovde, a ne u rusiji, samo kazem da ima ovde ukra kao pleve, a rusa samo ako je iz ukrajine, kao i ukrajinaca;
ranije je bilo disidenata, ali kazem kakva je politika, ko se prima kao imigrant

p,s. e sad, ima disidenata kao snouden, ali ovde odmah dobijes etiketu da si za putina, kao nasa tulsi, ako dignes glas
Rusi odlaze iz Rusije samo kao visoko kvalifikovana radna snaga,sve ostalo je sviranje *****

bas kao

Elita
Poruka
18.540
Rusi odlaze iz Rusije samo kao visoko kvalifikovana radna snaga,sve ostalo je sviranje *****
pa idu gde je bolje, bolje milioner u dolarima nego u rubljama ili dinarma, kriv je komunizam, i dolar kao rezervna valuta, ali sa slomom komunizma, ostaje samo da odigramo drugo poluvreme hladnog rata oci u oci, kada se zavrsi ovo zrtvovanje zemalja, pocev od ukrajine, nemacke, eu
p.s. citam, dveri traze lustraciju, da se nisu kasno setili?

Poslednja izmena:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.180
pa idu, kriv je komunizam, i dolar kao rezervna valuta, ali sa slomom komunizma, ostaje samo da odigramo drugo poluvreme hladnog rata
ne naprotiv.Hiljade Evropljana odlaze kao ekonomska migracija u Kanadu i SAD.Jednostavno zele novi pocetak i to nema veze sa cinjenicom da eknomska migracija postoji na svim kontinentima.Amerikanci placaju dobro jer nisu u stanju da na svojim univerzitetima iskoluju potrebnu kolicinu obrazovane radne snage i da bi odrzali primat moraju da uvoze "mozgove".Rus,Nemac Indijac ,,.Sizif,moze ako imas znanje i kvalifikacije

bas kao

Elita
Poruka
18.540
ne naprotiv.Hiljade Evropljana odlaze kao ekonomska migracija u Kanadu i SAD.Jednostavno zele novi pocetak i to nema veze sa cinjenicom da eknomska migracija postoji na svim kontinentima.Amerikanci placaju dobro jer nisu u stanju da na svojim univerzitetima iskoluju potrebnu kolicinu obrazovane radne snage i da bi odrzali primat moraju da uvoze "mozgove".Rus,Nemac Indijac ,,.Sizif,moze ako imas znanje i kvalifikacije
ma pust ti to samo jedno pa jedno stanoviste, americko;
shvati da sve sto amerika dobije ta druga zemlja odakle ljude beze - izgubi, odlice vam se svi mozgovi kao sto je sizif na primer.
indiji sa milijardu stanovnika, mozgova nece zafaliti, ali vama hoce.
u ukrajini vidis vec da mozgova nema, ostali samo idioti sa dzanki sviro-..q.
svabe ovde do sada nisu nisu bezale osim posle ww2

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
42.180
ma pust ti to samo jedno pa jedno stanoviste, americko;
shvati da sve sto amerika dobije ta druga zemlja odakle ljude beze - izgubi, odlice vam se svi mozgovi kao sto je sizif na primer.
indiji sa milijardu stanovnika, mozgova nece zafaliti, ali vama hoce.
u ukrajini vidis vec da mozgova nema, ostali samo idioti sa dzanki sviro-..q.
svabe ovde do sada nisu nisu bezale osim posle ww2
za sizifa dajemo i miraz

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.