EU i srpski paraMecijumi...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Čitam vest : EU opremila kompjuterima 28 domova zdravlja

Opremu vrednu dva miliona evra Evropska unija podelila je domovima zdravlja, Srpskom lekarskom društvu i Lekarskoj komori Srbije uključenim u projekat “Podrška primeni kapitacije u primarnoj zdravstvenoj zaštiti u Srbiji”.

P.S.
Šta čovek da kaže kad ovako nešto pročita, e sirotinjo, bedo, i EU-bogovima si teška. I posle ovoga i hiljade ovakvih akcija koje čitam već godinama, kako nam poklanjaju svašta nešto : Japan, Norveška, Nemačka, Švajcarska itd. I onda se nadje naš srpski Gmazov, jednoćelijski paramecijum, da nam priča: kako smo mi ponosni narod, i neće sa nama niko da upravlja, no ćemo mi sami u blatu i bedi da se valjamo ko prasci.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.193
Čitam vest : EU opremila kompjuterima 28 domova zdravlja

Opremu vrednu dva miliona evra Evropska unija podelila je domovima zdravlja, Srpskom lekarskom društvu i Lekarskoj komori Srbije uključenim u projekat “Podrška primeni kapitacije u primarnoj zdravstvenoj zaštiti u Srbiji”.

P.S.
Šta čovek da kaže kad ovako nešto pročita, e sirotinjo, bedo, i EU-bogovima si teška. I posle ovoga i hiljade ovakvih akcija koje čitam već godinama, kako nam poklanjaju svašta nešto : Japan, Norveška, Nemačka, Švajcarska itd. I onda se nadje naš srpski Gmazov, jednoćelijski paramecijum, da nam priča: kako smo mi ponosni narod, i neće sa nama niko da upravlja, no ćemo mi sami u blatu i bedi da se valjamo ko prasci.
Koji je taj?
Putuje li taj SA vozom ili SA avionom ili SA biciklom?
Zasto se oni koji nam udeljuju milostinju ne valjaju u blati i bedi kao prasci?
Ko je kriv sto se mi valjamo u blatu i bedi kao doticni prasci?
KO nas je sveo na kaljave i bedne prasce?

Kad otvoris temu, budi jasan ili bar pokusaj, sta si ovim hteo reci?
Da smo bedni i jadni ali da neki nas "paraMecijum" prica da smo ponosan narod?
Cega bi se stideli osim politicara?
Ko je na valsti citavu deceniju vec?

Ako je ovo mnogo za tebe, odgovori makar na sledece pitanje: Je li Gmazov neki ruski pisac, ili je to zivotinja (reptil) koji ima cetiri noge i pet prstiju na svkoj?
Kakve veze ima gmaz sa paramecijumom iliti pelikulom koji zbog svog oblika ima i drugaciji naziv - papucica?

Budi Bog s nama, zar je moguce da se ovoliko nalupeta?!

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Koji je taj?
Putuje li taj SA vozom ili SA avionom ili SA biciklom?
Zasto se oni koji nam udeljuju milostinju ne valjaju u blati i bedi kao prasci?
Ko je kriv sto se mi valjamo u blatu i bedi kao doticni prasci?
KO nas je sveo na kaljave i bedne prasce?
Cija snajka Cija, uništili su ceo svet...

Kad otvoris temu, budi jasan ili bar pokusaj, sta si ovim hteo reci?
Da smo bedni i jadni ali da neki nas "paraMecijum" prica da smo ponosan narod?
Cega bi se stideli osim politicara?

Ko je na valsti citavu deceniju vec?

Ako je ovo mnogo za tebe, odgovori makar na sledece pitanje: Je li Gmazov neki ruski pisac, ili je to zivotinja (reptil) koji ima cetiri noge i pet prstiju na svkoj?

Da ti ne bi crtao, objašnjavao ko je Gmazov, evo ti slika:

[

Kakve veze ima gmaz sa paramecijumom iliti pelikulom koji zbog svog oblika ima i drugaciji naziv - papucica?

Budi Bog s nama, zar je moguce da se ovoliko nalupeta?!

Ima neka tajna veza s 'tobom i paramecijumom ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.