Quantcast

EU i Kosovo prioriteti nove vlade

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.783
Lider socijalista Ivica Dačić kaže da će prioriteti nove vlade biti evropski put Srbije, ali i zaštita srpskih državnih interesa.

On je istakao da to podrazumeva i rešavanje problema Kosova i Metohije "mirnim putem i pregovorima, na osnovu primene onoga što je već dogovoreno".

"Mislim da je suštinski važno da se definiše Balkan kao zona mira i stabilnosti", rekao je Dačić

Mas: Novu vladu čekaju teške odluke

Ambasador Mas je izjavio da novu vladu čeka dosta zadataka i teških odluka, ali da je optimista da će Srbija nastaviti dalje evrointegracije.

"Ne zavidim nikome ko bude preuzeo odgovornost za odluke koje su neophodne, ali sam optimista da će ljudi na racionalna način proceniti šta je najbolje za zemlju, a po mom mišljenju to je da Srbija nastavi dalje na svom putu ka EU", rekao je Tanjugu Mas na prijemu povodom okončanja svog mandata.

Kako je dodao, nova vlada će u tom smislu imati dosta zadataka, a pored toga treba biti svestan teške ekonomske situacije s kojom se Srbija suočava.
"Uslovi za sledeći korak - za dobijanje datuma za početak pregovora su jasno postavljeni prošle godine u decembru u zaključcima Saveta EU tako da svako ko preuzme odgovornost zna tačno šta će se od njega tražiti", rekao je Mas i dodao da pre svega treba videti kako će izgledati nova vlada.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=29&nav_id=622651

Zapad ne veruje Dačićevoj vladi

Beograd -- Ambasadori zemalja članica EU u Beogradu imali su prethodnih 48 sati intenzivne konsultacije u vezi s formiranjem vlade SNS-SPS-URS s Ivicom Dačićem na čelu.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=29&nav_id=622643

Eto posle prve bracne noci SPS - SNS vec iskrsle neverice ....

Nosferatu___

Buduća legenda
Poruka
26.710
Zasto bi se nekakav stvor koji se predstavlja kao Albanac iz AP Kosovi i Metohija (juzna Srbija) koji zivi na severu Evrope (a iskreno mislim da kuca sa Vozdovca) zanimao za bilo sta sto ima veze sa Srbijom, njenim vladama ili autonomnim pokrajinama?

Da podsetimo, u pitanju je nesto sto je na posredan nacin opravdalo kamenovanje maloletnika u Pristini.

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.783
Zasto bi se nekakav stvor koji se predstavlja kao Albanac iz AP Kosovi i Metohija (juzna Srbija) koji zivi na severu Evrope (a iskreno mislim da kuca sa Vozdovca) zanimao za bilo sta sto ima veze sa Srbijom, njenim vladama ili autonomnim pokrajinama?

Da podsetimo, u pitanju je nesto sto je na posredan nacin opravdalo kamenovanje maloletnika u Pristini.

Istina boli znam ....

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Eto posle prve bracne noci SPS - SNS vec iskrsle neverice ....

То је доказ да све странке имају истог газду ...... Да ли је тај газда у Бриселу,Вашингтону или Москви потпуно је небитно...... Биће гадно кад се догоди поново нека нова револуција,биће крви.....

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.783
То је доказ да све странке имају истог газду ...... Да ли је тај газда у Бриселу,Вашингтону или Москви потпуно је небитно...... Биће гадно кад се догоди поново нека нова револуција,биће крви.....

Ja sve vreme o tome pricam ...Politicari pricaju bajke, lazu besramno lazu i bogate se, sad kad se razmigolje po Dedinjinjskim vilama i luksusnim limuzinama i zatvore se u svojoj impmeriji okruzeni obezbedjenjem .... Sto nemaju mooda da prosetaju ono opusteno peske recimo kroz Knez Mihjlovou ?

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.117
Istina boli znam ....
Koja istina?Da siptarima nedostaje citostatika,koji su sve neophodniji posle "milosrdnog andjela"?Moja verenica je clan srpskog hemijskog drustva,koje je deo asocijacije evropskog udruzenja hemicara.Svi oni se slazu sa cinjenicom da na prostoru KiM nece niko ziveti za jedno 60-70 god.Ono sto je tamo uradjeno je jedinstven slucaj na svetu (ako izuzmemo Hirosimu i Nagasaki)

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Ja sve vreme o tome pricam ...Politicari pricaju bajke, lazu besramno lazu i bogate se, sad kad se razmigolje po Dedinjinjskim vilama i luksusnim limuzinama i zatvore se u svojoj impmeriji okruzeni obezbedjenjem .... Sto nemaju mooda da prosetaju ono opusteno peske recimo kroz Knez Mihjlovou ?

Могли би они да прошетау слободно..... Нашли би се и неки грашани да се рукују са њима.....народ је изгубио контакт са реалношћу ,испирање мозга траје од 1945. на овамо генерације су тешко ментално оштећене...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.